VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ZDENĚK ZAMASTIL

Zdeněk Zamastil / Pardubický deník

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

První jubileum okoření účastníci olympiády v Riu

Východní Čechy, Pardubice - Plavecký areál čeká pořádný příboj… V padesátimetrovém bazénu se od pátku do neděle koná Arena Cup jako 5. ročník Velké ceny města Pardubic. Tento podnik je součástí Českého poháru.

Zlato před zraky celé vlasti

Východní Čechy, Pardubice - Šťastná konstelace hvězd? Těch školních z pardubické základky Studánka určitě. Ale i ty na obloze byly chlapcům nakloněny.

Ve Studánce se utopily všechny školy

Východní Čechy, Pardubice - Král je mrtev, ať žije král! Tak tohle zvolání můžete nechat v archívu. Chlapci ze ZŠ Studánka ho totiž předělali na Král je živ, ať žije král… V domácím prostředí nenašli jediného přemožitele, a tak obhájili basketbalové prvenství ve Sportovní lize základních škol.

Míče už padají do košů

Východní Čechy, Pardubice - V pardubických halách zahájili republikové finále v basketbalu.

Skok do světa dospělých. Finále v televizi i All Star Game

Východní Čechy, Pardubice - Hned jim zablikají očička… Vyslovte před pohybuchtivými dětmi 3. ročník Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství a je to jako by jste jim dali sladkost.

Basketbal: Pardubice i Svitavy za soupeři, doma hráčky Trutnova

Východní Čechy - Aby té únavy nebylo málo, tak ještě cestovat ven… Pardubičtí basketbalisté si mohou v lednu odškrtnout průměr jeden zápas na tři dny. A to už je pořádná porce.

Na Opaťáku zahřmí 'ledové' motory

Opatovice nad Labem - Konečně! Lednové počasí umožňuje nastartovat plochodrážní stroje s hřeby na kolech.

Maximální počet zápasů. Tenisté odpálkovali baráž

Východní Čechy - Poprvé v novodobé historii se představili tenisté LTC Pardubice v extralize smíšených družstev doma. Respektive kousek od svého sídla, a to v dřítečské hale Golfového resortu Kunětická hora. A nezačali dobře.

Je tu extraliga! Tenisové hvězdy se představí na kurtech v Dřítči

Východní Čechy, Dříteč - Extraligový tenis, v domácím prostředí. Teď už chybí jen úspěch. LTC Pardubice si loňským postupem do finálové skupiny nastavil obrovskou laťku.

Šachisté se mají jako v 'bavlnce'

Východní Čechy, Pardubice - Pořadatelé festivalu Czech Open zajišťují hostům bohaté menu.

Kazaši se bojí do Evropy. A doma?

Východní Čechy, Pardubice - Teror ve všech pádech. České republice se naštěstí toto slovo vyhýbá. Nicméně i na naši zemi, respektive na pořadatele Czech Open, měl jeden z ataků dopad.

Charitativní akce: Hvězdy budou hrát pro Michalku...

Východní Čechy - Potlesk na otevřené scéně aneb Dobročinných sportovně-kulturních projektů nikdy není dost. Tento se jmenuje ,,I hvězdy mají srdce a pomáhají" a je věnován na podporu sedmileté Michalky Hlaváčkové z Dědka u Živanic.

V 'jeskyni' Čarodějů byl k vidění kouzelný basketbal

Východní Čechy - National Basketball Association na vlastní oči sportovního redaktora Deníku: Američané zbožňují hru s oranžovým míčem. Není divu, zápas Washington Wizards versus Los Angeles Lakers splňoval nejpřísnější měřítka.

Indickou 'kuchyni' lépe strávil Movsesian a vrátil se do hry

Východní Čechy, Pardubice - Czech Open: Láznička poprvé ve velmistrovském turnaji ztratil. Teď ho čeká šachová partie s žijící legendou.

Czech Open: Šachista Láznička si užívá komfortu

Východní Čechy, Pardubice - Jednička velmistrovského turnaje se vzdálila vlčákům.

Movsesian se nenechal Bagim zastrašit a hrál s ním bago

Východní Čechy, Pardubice - Czech Open: Šachista Láznička zametl s Popilskim a jako jediný si drží stoprocentní úspěšnost.

Pelotonu se vzdálila trojice. Ve 'žlutém' jede Láznička

Východní Čechy, Pardubice - Czech Open: Magnetem se stala bitva vítězů „velmistra". Lépe z ní vyšel Sergei Movsesian.

Czech Open: Čistý štít drží desítka. Nechybí v ní Láznička

Východní Čechy, Pardubice - Stupně rostou. Pardubický festival šachu a her totiž vstoupil do posledního hracího týdne. Organizátoři již mohou pomalu bilancovat. Známá jsou totiž některá přesná čísla. Čtyřech hlavních turnajů, které jsou momentálně rozehrány, se účastní 1037 hráčů ze 45 zemí.

Zahřívací kolo zvládli, ale pak padali na ústa

Východní Čechy, Pardubice - Czech Open: Ve druhém dějství tratilo hned sedm hráčů z elitní desítky včetně Movsesiana. První místo zabrala šachistka až ze třetí stovky.

Czech Open: Movsesian má triumf v rapidu

Východní Čechy, Pardubice - První cíl splněn. Turnaj v rapid šachu se stal kořistí arménského velmistra s pardubickými kořeny. Sergei Movsesian kraloval startovnímu poli, ve kterém se nacházelo 22 velmistrů. Splnil tak pozici nasazené jedničky. Nicméně o jeho triumfu rozhodlo až pomocné hodnocení.

Pardubické ikony se šachovým tipům vyhýbají

Východní Čechy, Pardubice /ROZHOVOR/ - Všichni fanoušci královské hry si jistě přejí, aby se Sergei Movsesian a Viktor Láznička spolu střetli v posledním kole velmistrovského klání.

Czech Open: Velmistrovský turnaj s příchutí wasabi

Východní Čechy, Pardubice - O prvenství v prestižní soutěži budou usilovat také Movsesian a Láznička.

Czech Open: Movsesiana přechytračila jen manželka

Východní Čechy, Pardubice - Král nepřijel, ať žije král! Tímto trochu předělaným heslem lze uvést turnaj ve Fischerových šachách na 26. ročníku mezinárodního Czech Open.

Na festivalu je vše připraveno pro dva vrcholy královské hry

Východní Čechy, Pardubice - Klid před bouří. V těchto dnech se na 26. ročníku Czech Open nic podstatného neděje. I když na šachovnicích je živo pořád. Například v úterý večer skončil čtyřiadvacetihodinový maraton.

Medailové ohodnocení se v turnaji družstev vůbec nelišilo

Východní Čechy, Pardubice - Czech Open: Celkové pořadí i první tři příčky republikového šampionátu jsou nachlup stejné.

Czech Open: Předčasné finále ovládl tým Turnova

Východní Čechy, Pardubice - V šestém kole na sebe narazila dvě nejvýše nasazená družstva. Jednička ostrouhala.

První jedenáctka má za jménem družstva českou vlajku!

Východní Čechy, Pardubice - Czech Open 2015: Mezinárodní festival odstartoval šachovým turnajem „kvartet".

Turnaj družstev přilákal na východ Čech i cizinu

Východní Čechy, Pardubice - Čest zahájit. Stalo se tradicí, že mezinárodní festival Czech Open  otevře šachový turnaj čtyřčlenných družstev. Konica Minolta Open se hraje jako otevřené mistrovství České republiky. Za ta léta si týmové klání vydobylo velmi silnou pozici v programu královské hry.

Movsesian připravil pořadatelům příjemný šok

Východní Čechy, Pardubice - Czech Open: Šachová legenda se po několika letech rozhodla pro start ve velmistrovském turnaji. Dalším velkým tahákem je účast Lázničky.

Tenis se v poslední době strašně moc zpřísnil

Východní Čechy, Pardubice /ROZHOVOR/ - Český reprezentant Jiří Veselý, který je hlavní tváří turnaje Futures v Pardubicích, si uvědomuje, že o úspěchu rozhoduje dřina a ne talent.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies