VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Parkoviště se stalo bojištěm, kvůli Hip Hop Kempu

Parkoviště se stalo bojištěm, kvůli Hip Hop Kempu

Hradec Králové - Dva lidé z festivalové ostrahy stojí u cizího parkoviště a některá auta nepouští dovnitř. „Manželé Kloferovi jsou podle mého názoru obyčejní paraziti, kteří chtějí vydělat na práci ostatních. Sklízí plody druhých lidí," má jasno Radek Maliník, ředitel festivalu.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

svobodný trh ???
Nezaregistrový uživatel 17.8.2012 reagovat
A není to jen otázka svobodného trhu ?? Asi se za to parkování platí že ?? Tak ať si na HHK udělaj parkování zdarma a nebo ještě líp za každé auto u nich pivo zdarma :-)
parkoviště Hip Hop
Nezaregistrový uživatel 17.8.2012 reagovat
Tímto bych chtěla vzkázat p.Maliníkovi, že jako účastník obou festivalů jsem přijala a byla vděčná, že jsem mohla využít služeb manželů Kloferových, jelikož parkovné bylo stejné a již první den festivalu nebylo kde zaparkovat!!!Hned u brány mi bylo zděleno, že to není oficiální parkoviště, to mě však nevadilo. Pořadatelé, mne nebyli schopny odpovědět, kde mam zaparkovat a celkově nic nevěděli.V tom, že manželé Kloferovi poskytují parkovný místa návštěvníkům, proč ne???? Když jiné nejsou. p.Maliník, zamyslete se, nad tím, jestli je pro Vás důležitější spokojenost návštěvníků, nebo plné kapsy.
podnikatel Maliník
Nezaregistrový uživatel 17.8.2012 reagovat
Být na místě pana Maliníka, tak srazím paty a mlčím, místo útoků na ostatní. Tento člověk byl totiž ještě před týdnem na listině dlužníků města a éterem se nesly i informace o krachu slavného Hip Hopu. Bohužel podobnou zkušenost má s panem podnikatelem vícero firem a osob, jejichž služby využívá, tak ať netvrdí jak platí za údržbu atd..."zloděj křičí, chyťte zlodějě"!
Tak nejezděte AUTEM
Nezaregistrový uživatel 21.8.2012 reagovat
Nevím proč si tu lidi stěžují ohledně parkoviště tak na festivaly nejezděte autem, vlak či bus vás vyjde levněji a je to zbytečné utrácení za parkovací místo. Nevim všichni jste pošahaný magoři pro někoho je důležité že se se Kemp vyvedl a AnonHK no tak dlužil městu spíš mi řekněte kdo dneska když něco pořádá nedluží maximálně tak zkorumpovaní politici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies