III. TŘÍDA

Forvard kobylického béčka Mrázek se blýskl čtyřmi trefami do sítě Starého Bydžova.

Nové Město – Malš. Lhota 0:5
Branky: Sedliský 2, Soukup, Moder, Baják. Poločas: 0:4. Nové Město: Drah. Vlk - Berger, Labík (71. Bendásek), P. Midloch, Jungman (46. Dav. Vlk) - Krnáč, Kopřiva, Morávek - Steklý (65. Vinař), Vaníček, R. Midloch. Malšova Lhota: Rybka - Radoň, Soukup, Ďurech (80. Janata), Hošek - Sedliský, Hladík (55. Štěpán), Moder - Krejcar, Budinský, Baják (76. Moravec).
Starý Bydžov - Kobylice B 1:5
Branky: Buček - Mrázek 4 (1 z pen.), Geletič. Poločas: 1:4. Starý Bydžov: Šteyr - Šenk (46. Daxner), Krišťan, Tomášek, Štoček - Buček, Kutík (85. Rmanovský), Ondráček (61. Semerák), Jirsák - Berounský, Vojtěch. Kobylice B: Soldán - Veselý, Dvořák, Hejcman, Wolf (46. Havlíček) - Trutnovský, Khol, Ornst, Kubišta (83. Haňáček) – Geletič (70. Drábek), Mrázek.
Lhota p. L. B - Nový Hradec B 2:1
Branky: Peroutka, Vach – Jindřich Linder. Poločas: 0:0. Lhota p. L. B: Trubač - Čížek, Kučera, Pithart, Pultar – R. Palina (46. Vach), P. Palina, Kardinál, Mádlo - Švarc, Peroutka (85. P. Jedlička). Nový Hradec B: Vašata - Puhlovský, Hejhálek, Horyna, Hloušek - Luňák, Ondrej, Kotland, Jindřich Linder – Jan Linder, Sajvera.
Nový Bydžov C - Černilov B 2:0
Branky: Donát 2. Poločas: 1:0. Nový Bydžov C/ Chudonice: Půlpán - Žibrún, Ullmann (80. L. Bradna), A. Pánek, Panocha - Vízek (46. Obermajer), Zmítko, Košátko, Bielik – Pa. Tomeš (60. Váňa), Donát. Černilov B: Šlor - Pavlík, Šmied (46. Pokrupa), Tykva, Fibiger (73. Halva) - Šrámek, Matoušek, Imlauf, Hryzlík (68. Miklošin) – J. Hrubý, P. Hrubý.
Libřice - Vysoká 0:2
Branky: Starý, Jelínek z pen. Poločas: 0:0. Libřice: Munzar - Handl, Štrajt, Roubal, J. Pleskot - Javůrek, Fabián, Kotland, Ličman - Plíška (68. Mildner), Dan. Pleskot (80. Říha). Vysoká: Fiedler - M. Píša, Vicany, Šulc, J. Píša – Kulhánek (79. Vavřina), Novák, Bitnar, Starý - Jelínek (85. Dvořák), Feistel.
Urbanice - Skřivany 2:0
Branky: Dvořáček, Markvart. Poločas: 0:0. Urbanice: Voráček - Hanousek (60. Hošek), Kruml, Dvořáček, J. Svoboda - Ulrich, Cerman, K. Šmolka, M. Šmolka - Červenka, Markvart (75. Borovec). Skřivany: Sucharda - Tichý, Pulec, Staněk, Smutný - Škaloud, Pošík (84. Doskočil), St. Bužik, Schubert - J. Bužik (60. Kykal), Tauchman.
Kosičky B - Dobřenice 1:1
Branky: Černý – Císař. ČK 1:0 (Zálabák). Poločas: 1:0. Kosičky B: L. Špás - Chlad, D. Špás, Zálabák, Novák - Černý, Smadiš, Kružík - Pozler (46. Šedivý), Perný (46. Šmidrkal), Zďárský. Dobřenice: Brož - Hanuš, Špalek, Plachetka, Štajer - Císař, Helebrant, Huňara - Dvořák, Kotek, Hodyk. (ld)
IV. TŘÍDA SKUPINA A

23. kolo: Jeníkovice - Malšova Lhota B nehráno (hosté domácím oznámili, že k utkání nepřijedou). Hořiněves - Dohalice B 1:5 (0:3). Branky: Kaplan - L. Miškář 2, Gazdík st., Holman, Dvořák. Sendražice - Dolany 6:0 (3:0). Branky: Hopko 2 (obě z pen.), Petr Hlavatý, Jedlička, Šubjak, Pejcha. Cerekvice - Rasošky 2:4 (1:3). Branky: M. Fanta, Melich - Holub, Resl, Gorol, Kroka. Třebeš B - Neděliště 4:0 (2:0). Branky: Kujal, Munzar, Sýkora, Vlkanova. Loko Hradec B – Malšovice B 2:2 (0:1). Branky: Rajnoch 2 - Krejčí 2.

IV. TŘÍDA SKUPINA B

23. kolo: Libčany B - Stěžery B 3:0 (0:0). Branky: Adlaf, Vodička, Hruška. Syrovátka - Boharyně 3:0 (1:0). Branky: Knížek, Hruška z pen., Čáka. Převýšov B - Lovčice B 6:2 (4:1). Branky: Semelka 2, Hrabík 2, Šanda, T. Steklý - Tůma, M. Kafka. Prasek B – Ohnišťany 1:2 (0:1). Branky: Kubík – P. Šoltys 2 (1 z pen.). Probluz B - Roudnice B nehráno (utkání bylo odloženo pro nezpůsobilý terén – náhradní termín: středa 9. 6. od 18 hodin). Kratonohy B - Myštěves B 3:0 (1:0). Branky: Petr Sadílek, Suchochleb, Veverka. (ld)