Policisté si v tabulce umí zjednat pořádek

HRADEC KRÁLOVÉ -Úvodními zápasy byl rozehrán 37. ročník fotbalové ligy amatérů, v níž letos startuje jedenáct mužstev. Soutěž se hraje systémem každý s každým dvoukolově jaro - podzim.

22.4.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Svoboda

1. kolo:

Fak. nemocnice – Třebeš st. garda 10:1 (4:1). Domácí měli v Malšově Lhotě stálou převahu a nakonec dosáhli na desítku. Fakta – branky: Jezdinský 4, Markvart 2, Svoboda 2, Jedlička P., Rybák – Chvojka, 5 diváků, rozhodčí Jirka ze Stěžer.

SGJW – Montela 2:5 (1:0). Na Lokálce se hrál útočný a kombinační fotbal, když o osudu duelu rozhodli hosté ve druhé půli v rozmezí tří minut, kdy vstřelili tři góly. Fakta – branky: Rajchl 2 – Veselý 3, Jiřík, Antoš, 5 diváků, rozhodčí Sobotka z Hradce Králové.

Dopravní podnik – ČSAD Lhota p. L. 4:0 (0:0). Hosté, hrající po celé utkání o deseti, dokázali úspěšně bránit bezbrankový stav až do šedesáté minuty. Poté vstřelil Chmelař hattrick a bylo rozhodnuto. Fakta – branky: Chmelař 3, Ringel, 15 diváků, rozhodčí Koza z Hradce Králové.

Policie ČR – Plumbum 5:1 (3:0). Domácí si v Háječku vytvořili v prvním poločase již třígólový náskok, což rozhodlo. Fakta – branky: Švagerka, Sedláček, Míča, Ptáček, Veselý – Suchý, 20 diváků, rozhodčí Markvart z Hradce Králové.

2. kolo:

Třebeš st. garda – Rubena 0:3 (0:1). Do stavu 0:1 byli hosté lepším týmem, poté se hra vyrovnala a domácí soupeři hodně zatápěli. Rubena utkání rozhodla až těsně před koncem, kdy se jí povedlo vstřelit dva góly. Fakta – branky: Skalický 2, Petřík, rozhodčí Koza z Hradce Králové.

Stroj. Kukleny – Věz. služba 1:3 (1:1). Po vyrovnané 1. půli se na Lokálce prosadili hosté. Fakta – branky: Bůžek – Novotný 2, Kotyián, 3 diváci, rozhodčí Pára z Hradce.
ČSAD Lhota p. L. – Policie ČR 0:4 (0:2). Hosté byli lepší a zaslouženě si ze Lhoty p. L. odvezli 3 body. Fakta – branky: Lopour 2, Josef, Sedláček, rozhodčí Jirka ze Stěžer.

Montela MH – Dopravní podnik 5:0 (3:0). K vidění byl technický fotbal, když se do černého trefovali v M. Lhotě pouze domácí. Fakta – branky: Kincl, Maruščák, Veselý, Hubáček, Jiřík, 50 diváků, rozhodčí Ryšavý z Hradce.

Fak. nemocnice – SGJW 5:0 (3:0). Domácí měli v M. Lhotě převahu, kterou vyjádřili i střelecky. Fakta – branky: Markvart 2, Janeček, Jezdinský, Kolbek, 30 diváků, rozhodčí Ryšavý z Hradce.

3. kolo:

SGJW – Třebeš st. garda 8:3 (1:2). Na Lokálce si tým domácích ve druhém poločase otevřel střelnici, ale přesto starší páni Třebše předvedli obětavý výkon. Fakta – branky: Marek 3, Rajchl 2, Bartoněk, Černý, Chvojka – Bezvoda 2, Bena, 5 diváků, rozhodčí Sobotka z Hradce Králové.

Dopravní. podnik – Fak. nemocnice 1:1 (0:1). V nervózním utkání se soupeři nakonec na Novém Hradci rozešli zaslouženou dělbou bodů. Fakta – branky: Chmelař – Rybák, ŽK 1:1, 20 diváků, rozhodčí Jirka ze Stěžer.

Policie ČR – Montela 3:2 (1:1). V bojovném zápase zvítězili v Háječku šťastnější domácí. Fakta – branky: Lopour 2, Jadrný – Antoš, Maruščák, 40 diváků, rozhodčí Markvart z Hradce Králové.

Věz. služba – Plumbum 2:7 (0:2). Jednoznačné vítězstvé favorita, které si poklidný náskok vytvořil už v druhé půli. Fakta – branky: V. Čech 2 – Pospíšil 3, P. Obermajer 2, Birás, Široký, ŽK 1:0, 40 diváků, rozhodčí Pára z Hradce Králové.

Rubena – Stroj. Kukleny 7:0 (5:0). Domácí byli v Malšově Lhotě lepším týmem, což vyjádřili i střelecky. Fakta – branky: Petřík 3, Skalický, Herout, Kolařík, Javůrek, 3 diváci, rozhodčí Částka z Hradce Králové.

Pořadí střelců – Václav Špina Bomber cup: 5 – Jezdinský (Fak. nemocnice); 4 – Eajchl (SGJW), Chmelař (Dopr. podnik), Markvart (Fak. nemocnice), Lopour (Policie ČR), Veselý (Montela MH), Petřík (Rubena).⋌ (ld)

22.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Tip liga - Ilustrační snímek.

Tip liga má nového lídra. Do čela se vyšvihl Kotek

Zoologická zahrada ve Dvoře Králové spálila 19. září na protest proti nelegálnímu obchodu se zvířaty a pytláctví 33 kilogramů nosorožčí rohoviny.
22

OBRAZEM: Rohovinu spolykal oheň

Hradec favoritem. Ale pozor. Hanáci koušou

Hradec Králové - Postup. To je jediný cíl fotbalistů Hradce Králové v zápase třetího kola MOL Cupu na hřišti HFK Olomouc. Druholigoví Votroci jsou proti účastníkovi MSFL favoritem. Jenže… Hanáci v minulém pohárovém kole vyřadili prvoligové Brno (2:1). Utkání začíná ve středu v 16 hodin.

Za černý odběr může jít do vězení

Hradecko - Královéhradečtí kriminalisté obvinili 72letého seniora z Hradecka, který po dobu šesti let - od jara 2011 do jara 2017 - byl připojen načerno k odběru elektřiny.

Tokio vidělo česko-slovenské duely, uspěly Siniaková a Strýcová

Tokio/ Hradec Králové - Hned dva česko-slovenské souboje nabídlo první kolo tenisového turnaje žen v Tokiu. A oba nakonec dopadly lépe pro tuzemské hráčky. Hradecká rodačka Kateřina Siniaková otočila zápas s Janou Čepelovou a vyhrála 1:6, 6:3 a 6:4.