Převýšov - Jirny 1:1, pen. 6:7

Fakta – branky: 8. Špidlen – 76. Pokorný. Rozhodčí: Petřík. ŽK: 2:2. Diváci: 385. Poločas: 1:0. Převýšov: Vízek – Veselka, Jarkovský, Černý, Karal – T. Labík (75. J. Labík), Sedláček (86. Krejčík), L. Kraják, Věchet (46. Zezula), Špidlen – Bastin. Jirny: Otáhal – Parys, Hruška, Čepelák – Škorvánek, Pokorný (87. Stöckner), Dubský, Kocourek (62. Vandas), Kejha – Vondráček, Melechovský.

Tomáš Hrabík, trenér Převýšova: „Hrálo se velmi bojovné utkání, spíše než fotbal to byla válka. Oba týmy si vytvořily po dvou šancích, každý jednu proměnil, takže remíza je asi zasloužená. V závěrečném rozstřelu měli více štěstí hosté. Jsme rádi, že jsme znovu neprohráli a držíme bodovou šňůru."

Olympia Hradec - Písek 5:1

Fakta – branky: 20., 30. a 46. Jukl, 50. Poděbradský, 62. Korba – 67. z pen. M. Held. Rozhodčí: Vaňkát. ŽK: 2:2. Diváci: 210. Poločas: 2:0. Olympia: Frydrych (75. Krejčí) – Duben, Novotný, Šťastný – Poděbradský, Demeter, Piták (66. Kosař), Ptáček – Prošek (80. Malinský), Jukl (53. Korba), Očovan (53. Kuťák). Písek: Coufal – Šindelář (75. Grobár), Šlehofer (46. Salašovič), Řehák, Edge – Milec (66. J. Held), Holub, Hlinka, Zeman (54. Sajtl) – Řezáč (46. M. Held), Voráček.

Miloš Sazima, trenér Olympie: „Sehráli jsme kvalitní utkání. Dokázali jsme se prosadit střelecky. Domnívám se, že i fanouškům se náš výkon musel líbit. Po zásluze jsme získali tři body a vysoko vyhráli."

Štěchovice - Chrudim 1:0

Fakta – branka: 20. Verner. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 3:1. Diváků: 200. Poločas: 1:0. Štěchovice: Soukup – Busta, Švejda, Košata (89. Beneš), Kučera, Batka, Novák (76. Halbich), Jakobovský, Verner (46. Hřebeček), Maršálek, Mareš. Chrudim: Mrázek – Krčál, Radouš, Luptovský, Dostálek (88. Kučera), Langr (81. Tlapák), Klapka, Drahoš, Kesner (60. Mlynka), Mastík (88. Ráliš), Kopecký.

Utkání se odehrálo na hřišti v Hradištku. Domácí hřiště Štěchovic totiž v noci na sobotu rozryla divoká prasata.

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Od první minuty jsme měli územní převahu, která nám prakticky vydržela až do konce utkání. Domácí se však z ojedinělé šance dostali do vedení a od té doby jsme už jen dobývali jejich branku. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku a prohráli jsme 1:0."

Další výsledky – 7. kolo: Vltavín – Domažlice 3:1, Vyšehrad – Litoměřicko 1:0, Benešov – Zápy 4:2, Dobrovice – Benátky n. J. 3:1, Hořovicko – Králův Dvůr 0:4, Táborsko B – Tachov 0:2.

1.    Převýšov    8    5    1    2    0    16:4    19
2.    Olympia Hradec     8    5    1    1    1    23:9    18
3.    Jirny    8    5    1    0    2    25:10    17
4.    Vyšehrad    8    5    0    1    2    14:8    16
5.    Loko Vltavín    8    5    0    0    3    21:13    15
6.    Králův Dvůr    8    4    1    1    2    15:11    15
7.    Tachov    9    4    1    0    4    13:14    14
8.    Zápy    8    4    0    1    3    19:15    13