Kratonohy - Živanice 1:1, pen. 4:2

Do šlágru, který si nenechala ujít solidní návštěva více než čtyř stovek diváků, vstoupili lépe domácí a již v 6. min. se ujali vedení díky gólu bývalého ligisty Klapky. Hostům patřil závěr první půle, kdy se prosadil kanonýr Petrus. Zápas pak došel až do penalt, v nichž byli úspěšnější „sršni“.

Fakta – branky: 6. Klapka – 45. (+1) Petrus. Rozhodčí: Musil. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (65. Krejčík). Diváci: 420. Poločas: 1:1. FK Kratonohy: Mačí – V. Štěpán (85. Čihák), Kábrt, Kouřil (58. Haupt), Krejčík – O. Kraják, Čada, Klapka, Jošt (46. D. Novák) – Štoček, Brunclík (67. Ličman). TJ Sokol Živanice: Vašíček – Buriánek, Zdeňka, Ferčák, Motyčka – T. Kakrda, Gorol, Herzán, Hundák (46. Polák) – Petrus (72. D. Pánek), M. Ujec (58. Bukač).

Trutnov - Zbuzany 1:3

Fotbalisté Trutnova šli proti diviznímu nováčkovi do vedení trefou Martina Kejzlara, jenž se prosadil 11 minut před poločasovou přestávkou. Ještě než však oba týmy odešly o šaten, stihli hosté třemi góly vývoj skóre otočit a po pauze se již skóre neměnilo.

Fakta – branky: 34. Kejzlar – 38. a 42. Laušman, 45. Hřebeček. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 3:2. Diváci: 200. Poločas: 1:3. MFK Trutnov: Šťastný – Macek, Makovský, Mařas, Turner – Kamitz (58. Čech), Marks, J. Tobiáš (75. Vyhnánek), O. Tobiáš – Kejzlar, P. Holubec.

Pardubice B - Vykáň 3:1

První výhra juniorky se zrodila už v první půli. Dvakrát se trefil Rybička a pak napálil míč do šibenice Bydžovský. Za hosty snížil po rohu bývalý hráč bundesligového Hamburku David Jarolím.

Fakta – branky: 6. a 21. Rybička, 31. Bydžovský – 39. D. Jarolím. Rozhodčí: Ježek (Střezetice). Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 3:1. FK Pardubice B: Šmíd – Prosek, Spěvák, Řehák, Zelenka (80. Jirásek) – Bydžovský (66. Rek), Kudrna, Gašpar (88. Jirka), Sokol – Látal, Rybička (90. Barbarič).

Čáslav - Vysoké Mýto 2:2, pen. 2:4

Pokud někdo přišel až na druhý poločas, ničeho nemusí litovat. Viděl všechno podstatné. Ještě sedmnáct minut před koncem Mýto prohrávalo o dva góly, ale pak se předvedl Fikejz. Vyrovnal a hosté poté vyhráli na penalty.

Fakta – branky: 61. Vančura, 67. Jícha – 73. a 80. Fikejz. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. SK Vysoké Mýto: Krátký – Kakrda, Dvořák, Žák, Hock – Tomášek, Rezek (72. Mach), Kopřiva, Štěpánek – Benda (86. Valášek), Fikejz.

Brandýs - Letohrad 3:1

Gól v poslední minutě na body nestačil, Letohrad prohrál a dál se souží v nepřesvědčivých výkonech. Velký vliv na zápas měla penalta, po které se domácí ujali vedení. Do poločasu pak přidali další branku a bylo hotovo.

Fakta – branky: 20. z pen. Baloun, 37. a 80. z pen. Folwarczny – 90. Tichý. Rozhodčí: Milner. ŽK: 1:1. Diváci: 210. Poločas: 2:0. FK Letohrad: Nakládal – P. Štěpán, Vaniš (75. Týfa), Kopecký, Šponar (46. Sita) – Hiller, Krystl, Tichý, Čada, Preclík (62. Černík) – Kabourek.

Mšeno - Dvůr Králové 2:0

Dvorští fotbalisté nenavázali na týden staré vítězství nad Turnovem a ze severu Čech si přivezli čtvrtou porážku z pěti utkání sezony. Dvěma góly o ní rozhodl exligista Tomáš Čížek, jenž se trefil v obou poločasech.

Fakta – branky: 32. a 70. Čížek. Rozhodčí: Josef Krejsa. ŽK: 2:3. Diváci: 205. Poločas: 1:0. TJ Dvůr Králové: Finke – Picha, Karal, Kruliš, Tomeš (63. Hruška) – Vitebský (46. Poděbradský, 70. J. Dvořák), O. Vaníček, Podolník (75. Rejl), Tauchman – O. Ujec, Janouch (63. Macháček).

Další výsledky: Chrastava – Kolín 2:3, Turnov – Admira Praha 4:0.

1. Živanice 5 4 0 1 0 9:4 13
2. Kratonohy 5 2 3 0 0 12:7 12
3. Vysoké Mýto 5 3 1 1 0 10:5 12
4. Kolín 5 2 1 2 0 8:6 10
5. Admira Praha 5 3 0 1 1 9:8 10
6. Mšeno 5 3 0 0 2 10:9 9
7. Zbuzany 5 2 1 0 2 13:12 8