Ústí n. O. –  Týniště n. O. 1:0

Vše podstatné se událo na přelomu obou poločasů. V závěru prvního putoval předčasně do kabiny po červené kartě Odehnal a na začátku druhého rozhodl o těsné
výhře domácích Souček. Ústí mohlo přidal potvrzující gól z penalty, kterou ovšem Kalábovi vychytal
v 57. minutě Marčišin. Týniště si
za celý zápas vytvořilo jedinou gólovou šanci, kterou už v první půli lapil Truhlář.

Fakta – branky: 47. Souček. Rozhodčí: Huliš. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (45. Odehnal). Diváci: 175. Poločas: 0:0. Jiskra Ústí n. O.: Truhlář – Kaláb, Felgr, Hudec, Coufal – Felcman (76. Kukla), P. Falta, Vaňous (80. P. Tomášek), Langer (90. Šebrle), Brabec (87. M. Falta) – Souček. SK Týniště n. O.: Marčišin – Hůlka, Drapač, Odehnal, Michal – Novák (60. Lemfeld), Plašil, Štajer, Huňák – Polyakov (73. A. Tomášek), Vydarený.

Letohrad – Česká Třebová 0:4

Rychle zapomenout budou chtít fotbalisté Letohradu, kteří dostali řádně naloženo. Třebovští svého soupeře předčili ve všech směrech a darovanými šancemi od domácích nepohrdli. Tři hrubky domácích dokázali potrestat dvakrát Grepl a jednou Urbanec a po poločase bylo o výsledku rozhodnuto. Konečnou podobu výsledku dal v 62. minutě Zahálka. Letohrad vyslal jedinou střelu na branku až v samém závěru. Česká Třebová si zcela po zásluze odvezla hodně důležité tři body v boji o záchranu.

Fakta – branky: 7. a 42. Grepl, 20. Urbanec, 62. Zahálka. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 4:1. Diváci: 150. Poločas: 0:3. FK Letohrad: Ehrenberger (73. Moláček) – Krystl, Kail, Vaniš, P. Štěpán – Šponar (43. Lorenc), Linhart, Tichý, J. Štěpán – Kabourek (63. Švercl), Konečný (69. Lipenský). FK Česká Třebová: Hejl – Kubásek, Ptáček (85. Abt), Nágl, Novotný – Zahálka, Kopecký – Grepl (78. Pachl),  Nespěšný, Urbanec (60. Strnad), Pešek (70. Rataj).

Náchod – Živanice 0:1

Zasloužené vítězství hostů.

Fakta – branka: 72. Polák. Rozhodčí: Hanousek. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0. FK Náchod: Kobos – Bohuslav, Rompotl, Kábrt, Punar – Mi. Moravec (85. Vrabec), Srkal, Brich, Petr (63. Simon) – Plšek (65. Vaněček), Malý. TJ Sokol Živanice: Volšík – Pavlásek (1. Buriánek), Tischler, Novák, Novotný – Trupl (61. Polák), Herzán, Gorol (90. Mocanu), Janecký – D. Černík (76. Ráliš), J. Černík.

Pardubice B – V. Mýto 1:3

Fakta – branky: 54. Jiroutek – 65. a 90. Krátký, 79. Konečný z penalty. Rozhodčí: Ježek (Jílovice). ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (79. Konvalina). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Pardubice B: Knobloch – Prokopec, Vencl, Němeček, Konvalina – Fidler (46. Rydval), Jiroutek (81. Kopecký), Šejvl, Dostálek – Jeřábek, Kim. Vysoké Mýto: Černík – Žák, Pecháček, Konečný, Hock – Štěpánek, Daněk, Kopřiva, Malinský – Mach (87. Valášek), Benda (59. Krátký).

Trutnov – Jablonec n. J. 3:0

Zasloužené vítězství domácích, kteří navíc neproměnili penaltu.

Fakta – branky: 22. Landyš, 67. Makovský, 86. Matějka. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (73. P. Králíček). Diváci: 150. Poločas: 1:0. MFK Trutnov: Šťastný – Makovský, Horák, Kovář, J. Holubec – Kilevník, Landyš, Tauchman, P. Holubec (79. Tobiáš) – Kejzlar (70. Kamitz), Matějka (87. Duch).

Český Brod – Dvůr Králové 1:0

V souboji dvou na jaře neporažených kolektivů patřil první poločas domácím, druhý zase nadšeně bojujícím hostům. V úvodu gólman Vízek vystihl soupeři pokutový kop, ve 34. minutě ale o třech bodech pro Český Brod rozhodl Ansuma.

Fakta – branky: 26. Ansuma. Rozhodčí: Vrchota (Praha). ŽK: 3:4. Diváci: 220. Poločas: 1:0. TJ Dvůr Králové: Vízek – Picha, Kruliš, Rejl, Tomeš – Vaníček, Podolník, Fejk (24. Řežábek), T. Macek – Klazar, Hruška (80. Žaba).

Další výsledky – 19. kolo: Dobrovice – Turnov 4:2 (2:0), Kutná Hora – Benátky n. J. 3:1 (0:0).

1.    Dobrovice    19    13    3    2    1    45:13    47
2.    Benátky n. J.    19    11    4    1    3    35:18    42
3.    Trutnov    19    9    3    4    3    34:10    37
4.    Kutná Hora    19    10    3    1    5    35:23    37
5.    Živanice    19    9    2    5    3    24:15    36
6.    Ústí nad Orlicí    19    7    3    2    7    25:26    29
7.    Letohrad    19    7    2    3    7    23:23    28
8.    Jablonec n. J.    19    8    2    0    9    31:38    28