Dvůr Králové - Holice 0:0

Nedisciplinovanost Martina Kilevníka Dvůr zřejmě připravila o větší bodový zisk v souboji s nováčkem z Holic. Domácí záložník byl ve 32. min. faulován Pulpánem, avšak neudržel nervy na uzdě, po protihráči se ohnal a šel se sprchovat. Dvoráci přesto soupeři až do 80. minuty soupeři, který spoléhal na brejky, nic nedovolili. Svobodova branka však pro ně byla zakletá. Groh, Holub a Brendl trefili tyč, což se v 85. min. povedlo i hostujícímu Jelínkovi
.
Fakta – rozhodčí: Jedlička. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (32. Kilevník). Diváků: 450. TJ Dvůr Králové nad Labem: Tomek – Král, Kruliš, Haase (25. Novotný), S. Ježek – Kilevník, Groh (69. M. Otradovský), Holub, Míl (86. Huňák) – Řežábek, Brendl. SK Holice: Svoboda – Kopa (83. Horyna), Skalický, Jedlička, Zeman – Franc, Machatý, Jelínek, Pulpán – J. Englich, Veis (69. V. Englich).

Choceň - Převýšov 3:0

Domácí do utkání nastoupili s novým gólmanem Markem Hrdinou, který nahradil Libora Gerčáka. Ve 36. minutě po centru trefil Jandera hlavou tyč, od té se míč odrazil k Šabatovi, který bez problémů zavěsil – 1:0. V 59. minutě Čejka vysunul Šabatu, který po kličce prohodil gólman hostí – 2:0. V 79. minutě z protiútoku domácí Reichl přihrál Janderovi, který zakončil na 3:0. Hosté své příležitosti neproměnili.

Fakta – branky: 36. a 68. Šabata, 79. Jandera. Rozhodčí: Fišer. ŽK: 1:2. Diváků: 250. Poločas: 1:0. FK Agria Choceň: Hrdina – Kopecký, Michal, Lesák, Benák – V. Smejkal, Šulc, Čejka (81. Hunal), Frank (88. Krejza) – Šabata (74. Reichl), Jandera. SK Převýšov: Radek Petr – Aleš Petr (55. Panírek, 82. Vaňura), Franc, Šmíd (59. Petr Hrabík), Kopecký – Tomáš Hrabík, Krejčí, Holý, Klička – Ujec, Fejfar.

Předměřice - Hradec B 0:5

Fakta – branky: 3. Gavula, 18. Faltys, 22. Uchytil, 27. Jelínek, 72. J. Čech. Rozhodčí: Pospíšil (Vrdy). ŽK: 3:1. Diváků: 150. Poločas: 0:4. TJ Slavoj Předměřice: Cejnar – Vacek (43. Vyleťal), Kotal, Krejčík, Urban – Bergman, Jaroš, Hronek, Kout – Krejcar (73. Pospíšil), Mlynář (46. Kooš). FC Hradec Králové B: Lindr – Veselka, Filip, Kašpar – Kaplan, Špidlen, Gavula (46. P. Dvořák), Jelínek (65. Motyčka), Uchytil – J. Dvořák, Faltys (70. J. Čech).

Týniště - Dobrovice 1:0

Fakta – branky: 85. Zdeňka. Rozhodčí: Bohatý (Jablonec n. N.). ŽK: 7:4. ČK: 1:1 (74. Poděbradský – 87. Tůma). Diváků: 300. Poločas: 0:0. SK Týniště n. O.: Ottmar – Tomášek, Zdeňka, Hrubý – Seifert, Plašil, Černý (79. Olšák), Poděbradský, Lemfeld (53. Korol) – Duchnič, Barvínek (46. Matějus).

Tesla - Čelákovice 3:0

V úvodu Dozorec orazítkoval tyč Shejbalovy branky, ale pak po faulu na Škvrňáka se Tesla ujala vedení gólem Hudce z penalty, v dalším průběhu hry měli domácí navrch.

Fakta – branky: 31. Hudec (pen.), 43. Večerník, 49. Jeřábek (pen.). Rozhodčí: Štěpánek (Semily). ŽK: 2:4. Diváků: 100. Poločas: 2:0 Tesla Pardubice: Shejbal – Cincibuch (68. Hlava), Prorok, Klement, Voženílek – Brož (32. Večerník), Vaňous, Jeřábek, Škvrňák – Hudec, Petrus (78. Fidra).

Hlavice - Trutnov 4:0

Překvapení na úkor vedoucího celku se nekonalo.

Fakta – branky: 43. a 60. Dido, 80. a 84. Diviš. Rozhodčí: Dobrý (Praha). ŽK: 0:2. Diváků: 70. Poločas: 1:0. FK Trutnov: Šťastný – Chmelík, Horák, Syrovátka (61. Mařas), V. Kozák – Machalík, Pejchal, J. Makovský, Kamitz – Hejna, P. Šembera.⋌(bog)

Chrudim - Ovčáry 1:3

Rozhodujícím okamžikem bylo vyloučení domácího Vladyky.

Fakta – branky: 7. Rahimič – 9., 26. a 73. z pen. Kreuz. Rozhodčí: Kovařík (Rychnov n. N.). ŽK 4:2. ČK 1:0 (34. Vladyka). Diváků: 250. Poločas 1:2. AFK Chrudim: Lankaš – Linhart (63. Semerád), Jirousek, Rahimič, Adámek – Hauf, Holub, Vladyka, Kopecký – Vácha (75. Klíma), Kubík (67. Dostálek).

Další výsledek – 9. kolo: Pěnčín–Turnov – Velim 0:3.

Další podrobnosti se dozvíte, když kliknete zde.