VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna Tip liga: Čtvrtým vítězem je hradecký Koun

Hradec Králové - Fotbalová Fortuna Tip liga má za sebou 4. kolo. V populární tipovací soutěži čtenářů Deníku registrujeme 211 hráčů (151 mužů a 60 žen), kteří v jarní části soupeří o hlavní cenu, jíž bude originální dres českého národního týmu podepsaný všemi hvězdami reprezentace.

19.4.2017
SDÍLEJ:

Tip ligaFoto: Redakce

Nejlepší hráči absolutního pořadí se dále mohou těšit na zajímavé ceny od FAČR. Stejně tak vítězové kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 Kč.

Jako čtvrtý se díky Supertrefě dočká této odměny soutěžící se startovním číslem HK0146 Jan Koun z Hradce Králové (vítěze prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209), jenž trefil ve 4. kole šest výsledků. K osmi získaným bodům přidal 2 bonusové za vyplněný číselný kód otištěný v tisku.

Již zaregistrovaní hráči mohou od dalšího dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Výsledky tipovaných zápasů 4. kola
1. Olympia Hradec Králové – Králův Dvůr (ČFL) 0:0 - 0
2. FK Kratonohy – MFK Trutnov (divize C) 0:3 - 2
3. Vysoká nad Labem – Slavia Hradec Králové (KP) 3:1 - 1
4. SK Libčany – RMSK Cidlina Nový Bydžov (KP) 0:0 - 0
5. Sokol Nepolisy – Tatran Hostinné (I. A třída) 3:1 - 1
6. Sokol Malšovice – SK Miletín (I. B třída A) 0:0 - 0
7. Cerekvice nad Bystřicí – Červeněves (OP) 3:0 - 1
8. SK Neděliště – SK Starý Bydžov (III. třída) 3:3 - 0
9. Sokol Hořiněves – SK Jeníkovice (IV. třída A) 1:0 - 1
10. SK Převýšov B – Sokol Myštěves B (IV. třída B) 2:4 - 2

Supertrefa (přesný počet branek): 27

Čelo se vyrovnalo, dosavadní lídři „vyhořeli"

Průběžné pořadí po 4. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 8. místo)
HK0014 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 7 34
HK0143 Jan Motyka, Kunčice 4 34
HK0106 Karel Přibyl, Hradec Králové 4 34
HK0145 Michal Šulc, Černilov 4 34
HK0003 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 7 31
HK0015 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 4 31
HK0098 Jitka Kvasničková, Puchlovice 1 31
HK0065 Roman Kupka, Polánky n. O. -2 31

EVROPSKÁ LIGA (9. – 24. místo)
HK0146 Jan Koun, Hradec Králové 10 28
HK0130 Ivan Dušek, Hradec Králové 7 28
HK0174 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 28
HK0070 Dana Machačová, Hradec Králové 4 28
HK0100 Lenka Přibylová, Hradec Králové 4 28
HK0170 Jan Štembera, Hradec Králové 4 28
HK0059 Bohumil Hladík, Nový Bydžov 1 28
HK0144 Martin Hopko, Sendražice 1 28
HK0026 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov -2 28
HK0181 Roman Hýsek, Hradec Králové -2 28
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov -2 28
HK0152 Patrik Špaček, Lochenice -2 28
HK0060 Lenka Taichmanová, Prasek -2 28
HK0053 Jiří Zima, Sloupno 0 27
HK0136 Michal Portych, Hradec Králové 4 26
HK0112 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 1 26

I. LIGA (25. – 46. místo)
HK0005 Marie Moníková, Ráby 7 25
HK0171 Václav Tarantík, Smiřice 7 25
HK0101 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 4 25
HK0040 Josef Štayr, Prasek 4 25
HK0039 Kristýna Štayrová, Prasek 4 25
HK0182 Jitka Štemberová, Hradec Králové 4 25
HK0175 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 25
HK0009 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 4 25
HK0128 Jakub Uher, Hořice 4 25
HK0168 František Zolman, Lhota p. L. 2 25
HK0018 Josef Pozler, Podoliby 1 25
HK0131 Alena Sejtková, Hradec Králové 0 25
HK0120 Jiří Dvořák, Skřivany -2 25
HK0023 Amálka Geletičová, Nový Bydžov -2 25
HK0068 Daniel Machač, Hradec Králové -2 25
HK0102 Lenka Michálková, Hradec Králové -2 25
HK0126 Martin Navrátil, Hradec Králové -2 25
HK0162 Monika Žáková, Hradec Králové -2 25
HK0080 Marie Buřičová, Chlumec n. C. -5 25
HK0020 Alois Dejl, Jičín -5 25
HK0031 Jiří Pípa, Nový Bydžov -8 25
HK0161 František Chvojka ml., Roudnice 7 24

II. LIGA (47. – 68. místo)
HK0078 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 1 23
HK0084 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 1 23
HK0086 Marie Hyršlová, Ohnišťany -1 23
HK0021 Vlasta Hyblerová, Poděbrady -2 23
HK0111 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 4 22
HK0095 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 4 22
HK0113 Petr Matějka, Stěžery 4 22
HK0103 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 4 22
HK0153 Miroslav Špaček, Vlčkovice 4 22
HK0129 Miloš Uher, Hořice 4 22
HK0123 Jiří Brzák, Urbanice 1 22
HK0054 Luboš Chlad, Kosičky 1 22
HK0121 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 1 22
HK0104 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 1 22
HK0067 Milan Řehák, Libotov 1 22
HK0135 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 1 22
HK0047 Jaroslav Synek, Humburky 1 22
HK0125 Zdeňka Dusová, Sendražice -2 22
HK0155 Kateřina Hofmanová, Černilov -2 22
HK0151 Ladislav Jandera, Hradec Králové -2 22
HK0008 Miroslav Matuška, Třesovice -2 22
HK0079 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. -5 22

ČFL (69. – 95. místo)
HK0147 Monika Cílková, Hradec Králové 4 21
HK0160 František Chvojka st., Roudnice 4 21
HK0204 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 4 20
HK0063 Milan Vilímský, Nechanice 4 20
HK0019 Olina Pozlerová, Podoliby -5 20
HK0139 Josef Urban st., Předměřice 10 19
HK0183 Josef Kopecký, Lhota p. L. 7 19
HK0173 František Mádlo, Lhota p. L. 7 19
HK0048 Josef Taichman, Prasek 7 19
HK0066 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 4 19
HK0114 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 4 19
HK0044 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 19
HK0122 Petra Galová, Urbanice 4 19
HK0085 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 4 19
HK0062 Libuše Vízková, Nový Bydžov 4 19
HK0092 Vojtěch Kříž, Převýšov 1 19
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 1 19
HK0172 Václav Polívka, Hradec Králové 1 19
HK0164 Kamil Žák, Hradec Králové 1 19
HK0159 Jaroslav Pavel, Hradec Králové -1 19
HK0118 Ondřej Jansa, Olešnice -2 19
HK0082 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. -2 19
HK0167 Petr Vyleťal, Obědovice -4 19
HK0029 Pavel Purma, Sloupno -5 19
HK0049 Martin Taichman, Prasek -5 19
HK0016 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -5 19
HK0033 Zdeněk Munzar, Podoliby -8 19

DIVIZE (96. – 121. místo)
HK0107 Pavel Pilař ml., Převýšov 1 18
HK0050 Vladimír Hradecký, Nový Bydžov -7 18
HK0012 Pavel Syřiště, Ohnišťany 8 17
HK0137 Václav Portych, Hradec Králové 4 17
HK0076 Eliška Klozová, Chlumec n. C. -2 17
HK0024 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov -4 17
HK0074 Milada Bílková, Praskačka -5 17
HK0051 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -5 17
HK0042 Zdeněk Purma, Křičov -8 17
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 4 16
HK0178 Otto Vodák, Hradec Králové 4 16
HK0127 Jiří Kotek, Černilov 1 16
HK0081 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 1 16
HK0010 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 1 16
HK0138 Stanislav Urban, Předměřice 1 16
HK0166 Roman Žák, Hradec Králové 1 16
HK0132 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 0 16
HK0055 Renata Chladová, Kosičky -2 16
HK0006 Václav Moník, Ráby -2 16
HK0115 Marcel Pilař, Hradec Králové -2 16
HK0105 Michal Přibyl, Borohrádek -2 16
HK0165 Petr Želiezko, Hradec Králové -2 16
HK0034 Vlastimil Kout, Nový Bydžov -4 16
HK0056 Radek Chlad, Kosičky -5 16
HK0069 Roman Machač, Hradec Králové -5 16
HK0032 Josef Hybler, Poděbrady -8 16

KRAJSKÝ PŘEBOR (122. – 147. místo)
HK0192 Vladimír Hubený, Převýšov 4 15
HK0140 Josef Urban ml., Předměřice 0 15
HK0189 Martina Pelikánová, Převýšov -2 15
HK0022 Petr Voženílek, Lhota p. L. -2 15
HK0087 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 2 14
HK0108 Pavel Pilař, Převýšov 1 14
HK0061 Jaromír Jelínek, Myštěves 0 14
HK0083 Petr Kloz, Chlumec n. C. 0 14
HK0195 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 0 14
HK0011 Václav Vrba, Ohnišťany 0 14
HK0077 Aleš Doležal, Chlumec n. C. -2 14
HK0158 Petr Vacek, Hradec Králové -2 14
HK0119 Michal Jansa, Olešnice 4 13
HK0004 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 4 13
HK0002 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 4 13
HK0141 Václav Vaněk, Hradec Králové 4 13
HK0064 Josef Fischer, Petrovice n. O. 0 13
HK0075 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. -2 13
HK0134 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové -2 13
HK0071 František Hnik st., Lužany n. T. -4 13
HK0036 Petr Mikas, Nový Bydžov -4 13
HK0035 Josef Nevrlý, Nový Bydžov -4 13
HK0041 Pavlína Purmová, Křičov -4 13
HK0046 Marcel Gabriel, Vinary -5 13
HK0117 Markéta Pilařová, Hradec Králové -5 13
HK0099 Jitka Podrazilová, Puchlovice -5 13

I. A TŘÍDA (148. – 168. místo)
HK0090 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 1 12
HK0176 Miroslav Musil, Střezetice 0 12
HK0052 Eva Zimová, Sloupno 0 12
HK0191 Pavel Hubený, Převýšov -2 12
HK0194 Jana Saidlová, Syrovátka -2 12
HK0109 Václav Pilař, Lovčice 1 11
HK0110 Václav Pilař, Převýšov 1 11
HK0207 Kristýna Pilařová, Převýšov 1 11
HK0027 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov -4 11
HK0058 Jana Šrytrová, Petrovice 1 10
HK0156 Václav Hlavatý, Vrchovnice -2 10
HK0028 Zlata Joštová, Zdechovice -4 10
HK0124 Jaroslav Brzák, Hradec Králové -5 10
HK0007 Zdena Čermáková, Skřivany -5 10
HK0094 Miloslav Kozák, Hradec Králové -5 10
HK0088 Václav Pilnáček, Jaroměř -5 10
HK0179 Vladimír Racek, Hradec Králové -5 10
HK0150 Martin Šmied, Smržov -5 10
HK0017 Jaroslav Novotný, Podoliby -8 10
HK0188 Vladislava Andrysíková, Převýšov -2 9
HK0149 Petr Cílek, Hradec Králové -2 9

I. B TŘÍDA (169. – 191. místo)
HK0205 Marek Horáček, Hradec Králové 1 8
HK0169 Miroslav Országh, Mžany 1 8
HK0025 Petra Geletičová, Nový Bydžov -1 8
HK0185 Renata Munzarová, Sloupno -4 8
HK0072 František Hnik ml., Lužany n. T. -1 7
HK0157 Petr Mašek, Čeperka -1 7
HK0045 Marcela Gabrielová, Vinary -2 7
HK0163 Kamila Žáková, Hradec Králové -2 7
HK0177 Petr Koza, Hradec Králové -5 7
HK0097 Tomáš Kozák, Hradec Králové -5 7
HK0180 Jana Kozová, Hradec Králové -5 7
HK0133 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové -5 7
HK0116 Pavel Zlesák, Pardubice -5 7
HK0030 Naďa Zimová, Prasek -7 7
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany -8 7
HK0148 Martin Cílek, Hradec Králové -2 6
HK0187 Jakub Pilař, Převýšov -2 6
HK0038 Ladislava Dušková, Prasek -5 6
HK0206 Josef Horáček, Hradec Králové 4 5
HK0043 Michal Chlad, Kosičky 1 4
HK0091 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 1 4
HK0057 Eduard Důbrava, Petrovice -2 4
HK0096 Michal Kozák, Hradec Králové -2 4

„PRALESNÍ LIGA" (192. – 211. místo)
HK0089 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. -2 3
HK0193 Martin Saidl, Syrovátka -5 3
HK0196 Petra Bakešová, Pardubice 1 2
HK0013 Jiří Syřiště, Ohnišťany -1 1
HK0186 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov -4 0
HK0198 Zdeněk Purma, Smidary -4 0
HK0197 Jana Purmová, Sloupno -4 0
HK0200 Radek Zima, Prasek -4 0
HK0190 Josef Hubený, Převýšov -5 0
HK0201 Eliška Janderová, Hradec Králové -2 -1
HK0202 Bohuš Nosek, Solnice -5 -1
HK0184 Václav Kuchař, Hradec Králové -7 -1
HK0211 Jan Hanuš, Hradec Králové -2 -2
HK0199 Alena Purmová, Křičov -4 -3
HK0209 Kristýna Andrysíková, Převýšov -5 -4
HK0203 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové -5 -4
HK0210 Monika Hádková, Hradec Králové -5 -5
HK0037 Karel Dušek, Prasek -2 -9
HK0208 Nikola Andrysíková, Chýšť -4 -9
HK0154 Ladislav Hofman, Černilov -2 -12

SBĚRNÁ MÍSTA FORTUNA TIP LIGY: 1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 Hradec Králové), 2. sázková kancelář Fortuna Hradec Králové (Pospíšilova ulice), 3. Tabák Vízek Nový Bydžov (u bowlingu, ulice Československé armády). Uzávěrka za dané kolo je vždy v pátek v 16 hodin.

Autor: Redakce, Petr Tomeš

19.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jaroslav Svěcený.

'V Broumově zahraji na unikátní italské a francouzské housle'

Karvinští fotbalisté (v bílém) slaví vydřenou výhru nad Hradcem Králové.
AKTUALIZOVÁNO
19

Hradec padl v Karviné a po víkendu už klesl na sestupovou příčku

Centrem Hradce i okolními lesy prosvištěly stovky cyklistů

Hradec Králové - Ulice Hradce Králové i stezky okolních lesů v neděli zaplnili účastníci závodu metaXtren, jímž začal letošní seriál horských kol Nova Cup 2017. Závodníci si mohli vybrat ze tří tras: nejdelší měřila 91 kilometrů, střední 62 kilometrů a nejkratší Nova jízda měla 23 kilometrů.

Šipkaři opět zápolili u elektronických terčů o další ligové body

Královéhradecko - Deník přináší čtenářům výsledkový servis z uplynulých zápasů šipkařských soutěží na Královéhradecku.

Zebrám voněla svoboda. Do safari se vracely s radostí

Královéhradecko, Dvůr Králové nad Labem - Hlavní sezona odstartovala. V Zoo Dvůr Králové v sobotu otevřeli proslulé Africké safari.

Němeček: 'Srazila nás neschopnost vstřelit branku'

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Manažer hradeckých futsalistů hodnotí nepovedenou sezonu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies