STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Skupina o 1. – 8. místo: Skřivany - Nový Hradec Králové 3:3 a 2:0. Při absenci gólmana musel do novohradecké svatyně ze zálohy Hrůša, jenž i přes pět obdržených branek zaslouží za svůj výkon pochvalu. Stejně jako počasí nenapovídalo, že se květen přehoupl do své druhé poloviny, ani začátek zápasu neodpovídal tomu, že se setkal třetí tým tabulky s celkem, který se do finálové skupiny dostal jen díky tomu, že na podzim čtvrté Předměřice účast v ní odmítly.

Hosté vstřelili úvodní dvě branky zápasu. Poté sice domácí snížili, ale ještě před koncem poločasu se Novohradeckým znovu podařilo zvýšit na rozdíl dvou branek. To však bylo z jejich strany vše. Skřivanům dorazila posila, začaly mít převahu a hosté nakonec byli rádi, že si z nadějně rozehraného zápasu brali alespoň bod za remízu.

Ve stejném duchu jako druhý poločas prvního střetnutí se odehrával i druhý duel. Hosté se ke gólovému zakončení nedostali, zatímco soupeř dvě z mnoha útočných akcí zúročil. (dos)