Smírné derby Libřic s Černilovem B

HRADEC KRÁLOVÉ - Zápasy 19. kola byly na pořadu také ve III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

30.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Ježdík

III. TŘÍDA

Červeněves - Hořiněves 5:0

Před slabou návštěvou byl k vidění fotbal nevalné úrovně, když domácí se přizpůsobili hostům. Fakta - branky: Gorel 2, Martinič, Rohlíček, Hlásek, ŽK 4:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí R. Tlustý z Hlušic. Sestavy - Červeněves: Duha - Janáček, Albrecht, Myška, Smutný (86. Strnad) - Mikacsi (86. Hnát), Hlásek, Gorel, Martinič - Rohlíček, Vantura (46. Jech). Hořiněves: Dus - Satranský, Kopecký, Koza, Fejk - Kaplan, Paradi, Borůvka (67. Špás), Navrátil - Gorol (80. Beneš), Hlavatý.

Libřice - Černilov B 2:2

V rušném utkání, hraném před početnou návštěvou, byly šance na obou stranách, nakonec se v sousedském duelu zrodila zasloužená remíza. Fakta - branky: Dan. Pleskot 2 - Schwarzer 2, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 120, rozhodčí Knapek (Kohoutek a Hencl Rychnova). Sestavy - Libřice: Kosina - Mildner, Štrajt, J. Pleskot, Handl - Fabián (46. Reich), Kovačevitý, Kotland (60. Gajdoš), Svoboda - Ličman (75. Plíška), Dan. Pleskot. Černilov B: Němec - Souček, Schwarzer, Hlína (75. Havlas), Veselovský - Králík, Hypš, J. Hrubý - Imlauf, Jukl (27. Hryzlík), P. Hrubý.

Skřivany - Dolany 0:2

Domácí měli hlavně v 1. poločase převahu, ale po zahození 3 čistých šancí se do vedení dostali po zaváhání obrany hosté. Ti pak chytrou hrou po přestávce své vedení ještě zvýšili a dovedli zápas k vítěznému konci. Fakta - branky: 8. Novotný, 57. Kořínek, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 70, rozhodčí Matějka z Hradce. Sestavy - Skřivany: Emanovský - Zálabský, Kubík, Žďárský, Žalman (59. Cudrák) - Pekárek, Zima (72. Půš), Bužík, Horák - Khelil, Brož. Dolany: Stehlík - Vondra, Brož, Cejnar, Měšťan - Cipra, Růta, Bedlek, Pádr (63. Hofman) - Kořínek (75. Záliš), Novotný.

Kosičky B - Dobřenice 2:2

Vyrovnané utkání skončilo po zásluze remízou. Fakta - branky: Pšenička, Pozler z pen. - Pavelka, Plíšek, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:2, diváci: 60, rozhodčí Ryšavý z Hradce. Sestavy - Kosičky B: Hanuš - Leden (46. Gottwald), Špás, Hron, Pozler (46. Šanda) - Mach, Midloch, Schovanec, Dusbaba - Volejník, Pšenička. Dobřenice: Brož - Rohlík, Grof, Hanuš, Knížek - Císař (78. Chlapek), Moravec, Drápal, Štajer - Pavelka, Plíšek.

Kunčice B - Nové Město 7:1

Domácí rozhodli o svém vysokém vítězství v nástupu do 2. půle, kdy během 10 minut vstřelili 4 branky. Fakta - branky: Pultar 2, Jaroš 2, Pražák, Málek, Kneifel - P. Midloch, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 90, rozhodčí Částka z Hradce. Sestavy - Kunčice B: O. Vítek - J. Matoušek, Kneifel, Mihl, M. Matoušek - Pražák (70. Rychtera), Málek, Turek (46. Čáslavský), Pultar - Jaroš, Hruška (46. Hrubý). Nové Město: Vlk - Kopřiva, Matys, P. Midloch, Brzák - Krnáč, Morávek, Čepelák, Steklý - Šťastný (46. M. Midloch), R. Midloch.

Kobylice B - Malšova Lhota 0:5

Hostující tým maximálně využil hrubých chyb domácí obrany, a tak si připsal vysoké a zasloužené vítězství. Fakta - branky: 42. a 52. Filipi, 20. Freiberg, 40. Jezdinský, 71. Hladík, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0 (26. nedal Klimt), poločas 0:3, diváci: 100, rozhodčí Koza z Hradce. Sestavy - Kobylice B: Soldán - Šenk (46. Nový), Ornst, Tuhý, Zámečník - Holešovský, Khol, Klapka (27. Dvořák) - Klimt, Petráček (74. Hrubý), Novotný. Malšova Lhota: Křičenský - Rücker, Jezdinský, Kutnar, Scháněl - Hochmann, Freiberg (71. Kotlant), Mulač - Moder (61. Královský), Hladík, Filipi (74. Marek).

Předměřice B - Lhota p. L. B 1:0

Hosté byli lepší v 1. poločase, když měli v zádech vítr. Situace se změnila ve 2. půli, nakonec ve vyrovnaném zápase byli domácí šťastnější. Fakta - branka: Lejp z pen., ŽK 2:5, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Doubrava z Hradce. Sestavy - Předměřice B: Petráček - Modrý, Zapletal, Strakatý, Hopko - Voborník, Lejp, Polák (85. Šimek), Dostál (88. Pekáč) - Kořínek (46. Nosek), Zemek. Lhota p. L. B: Saidl - Kučera, Mádlo, Dvořák, Hynek - Skřivan (50. Vodička), Nývlt, Pavlis, Margolien - Hruška, Peroutka.

30.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Krajský přebor ve fotbale: TJ Červený Kostelec - FC Slavia Hradec Králové.

Pleskot: „Naše postavení odpovídá kádru"

Monkey Business.

Krátce z kultury: Další hvězdy ve Výravě

Ottmar: „Čeká nás nechutná soutěž, víc válka než fotbal"

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - V minulé sezoně zazářil v první lize, přesto zůstává v Hradci. „Do konkrétní nabídky nic nedospělo. Zájem byly jen takové fámy,“ říká brankář Radim Ottmar, nový kapitán fotbalového Hradce.

Nehoda dvou osobních aut poničila dopravní značku

Hradec Králové - Ve středu v noci se ve Střelecké ulici v Hradci Králové srazila dvě osobní vozidla. Jedna z osob účastnících se nehody utrpěla lehčí zranění a musela být ošetřena přivolanou zdravotnickou záchrannou službou.

Hostina pro pedofily. Školka vystavila na webu fotogalerii nahatých dětí

S neuvěřitelným případem se setkal Deník na Litomyšlsku. Jedna tamní mateřská školka umístila na svůj web do fotogalerie sérii skupinových fotografií zcela nahatých dětí při radovánkách na koupališti. Šťavnatější sousto by si pedofilové nemohli přát. Nad rozdováděnými skupinkami zcela obnažených dětí by srdce „úchyláků“ vysloveně zaplesalo.

DOTYK.CZ

Před 41 lety se Zlaté piesky zalily krví. Došlo k nejhorší letecké havárii u nás

/VIDEO/ Pavol Hammel měl krušnou noc, slavilo se, pilo. Teď je kolem osmé ráno a on vláčně klimbá v odbavovací hale pražské Ruzyně. Pár kolemjdoucích ho poznává, je to frontman bigbítové kapely Prúdy, v roce 1976 dost populární. V 8:27 se zvedá dopravní letoun Iljušin Il 18-B z ruzyňské rampy, bez rockera na palubě. Alkoholové koma mu právě zachránilo život.