VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové duely mládeže znovu nabídly pestré výsledky

Hradecko - Fotbalové soutěže mládeže na Hradecku měly v uplynulých dnech na programu dalšíí soutěžní duely probíhající sezony.

21.4.2017
SDÍLEJ:

Slavia Hradec - starší přípravka.Foto: archiv oddílu

EKUS HK okresní přebor dorost – 13. kolo: Třebeš B – Lovčice 7:1, Kobylice/Myštěves – Stěžery 0:8 (K. Vácha 4), Dohalice/Cerekvice nad Bystřicí – Kunčice/Roudnice 3:1.

1. Stěžery 13 11 0 0 2 54:10 33
2. Kunč./Roudn. 13 9 2 0 2 40:19 31
3. Třebeš B 13 7 2 0 4 59:25 25
4. Dohal./Cerek. 13 5 0 3 5 30:28 18
5. Lovčice 13 2 0 1 10 26:75 7
6. Kobyl./Myšť. 13 1 0 0 12 16:68 3

Belsport okresní přebor starší žáci – 13. kolo: Nové Město nad Cidlinou – Myštěves/ Kobylice 4:1, Roudnice/Kunčice – Třebeš B 0:1.

1. Třebeš B 13 13 0 0 0 64:10 39
2. Nové Město 13 9 1 1 2 40:27 30
3. Roudn./Kunč. 13 7 2 1 3 34:17 26
4. Myšt./Kobyl. 13 2 1 2 8 20:44 10
5. Nepolisy 12 2 1 0 9 15:42 8
6. Malš. Lhota 12 0 0 1 11 13:46 1

Futurum okresní přebor OP mladší žáci skupina A – 14. kolo: Vysoká nad Labem – Stěžery 0:5, FC Hradec Králové dívky – Třebeš C 2:2, Slavia Hradec Králové – Třebeš dívky 6:2.

1. Stěžery 14 11 3 0 72:8 36
2. Malšova Lhota 13 11 1 1 97:14 34
3. Třebeš C 14 8 2 4 59:45 26
4. FC HK dívky 14 7 3 4 41:29 24
5. Slavia Hradec 14 6 0 8 40:32 18
6. Vysoká n. L. 14 3 1 10 21:58 10
7. Předměřice 13 3 0 10 30:82 9
8. Třebeš dívky 14 1 0 13 12:104 3

Futurum okresní přebor mladší žáci skupina B – 14. kolo: Lovčice – Kratonohy 0:5, Nepolisy – Nový Bydžov B 1:3, Červeněves/ Skřivany – Kunčice 3:4.

1. Červ./Skřiv. 12 11 0 1 149:22 33
2. Kunčice 12 7 4 1 52:20 25
3. Dohalice 12 6 2 4 51:39 20
4. N. Bydžov B 12 6 1 5 53:59 19
5. Kratonohy 12 4 1 7 35:60 13
6. Nepolisy 12 2 1 9 15:74 7
7. Lovčice 12 1 1 10 12:93 4

Belsport okresní přebor starší přípravka finále A – 2. kolo: Stěžery – Vysoká nad Labem 8:2 a 6:3, Kunčice – Smiřice/Hořiněves 1:9 a 2:7, Skřivany/Červeněves – Třebeš C 2:3 a 2:5, Urbanice – Lhota pod Libčany/ Roudnice 2:3 a 1:6.

1. Smiř./Hořin. 4 4 0 0 25:7 12
2. Lhota/Roudn. 4 4 0 0 22:11 12
3. Malš. Lhota 2 2 0 0 11:6 6
4. Stěžery 4 2 0 2 18:14 6
5. Třebeš C 4 2 0 2 16:17 6
6. Před./Loko HK 2 1 0 1 10:6 3
7. Vysoká n. L. 4 1 0 3 15:22 3
8. Urbanice 4 1 0 3 11:19 3
9. Kunčice 4 1 0 3 9:26 3
10. Skřiv./Červ. 4 0 0 4 10:19 0

Belsport okresní přebor starší přípravka finále B – 2. kolo: Kratonohy – Slavia Hradec Králové 2:2 a 7:1, Probluz – FC Hradec Králové dívky 1:4 a 4:6, Myštěves – Dohalice 2:8 a 4:10, Dobřenice – Libčany 0:6 a 3:4, Cerekvice nad Bystřicí – Prasek 0:13 a 1:17.

1. Dohalice 4 4 0 0 59:6 12
2. Prasek 4 4 0 0 49:6 12
3. Slavia Hradec 4 2 1 1 27:11 7
4. Probluz 4 2 0 2 21:12 6
5. FC HK dívky 2 2 0 0 10:5 6
6. Libčany 4 2 0 2 15:22 6
7. Kratonohy 2 1 1 0 9:3 4
8. Dobřenice 4 0 0 4 5:26 0
9. Myštěves 4 0 0 4 8:42 0
10. Cerekvice 4 0 0 4 1:71 0

BD Group okresní přebor mladší přípravka – turnaj 10H hřiště Smiřice: Hořiněves – Roudnice 11:1, Smiřice – Lhota pod Libčany 4:6, Hořiněves – Lhota pod Libčany 6:2, Smiřice – Roudnice 3:3, Hořiněves – Smiřice 8:0. Turnaj 11B hřiště Myštěves: Myštěves A – Černilov A 1:22, Myštěves B – Černilov B 4:9, Myštěves A – Černilov B 3:11, Myštěves B – Černilov A 1:11, Myštěves A – Myštěves B 4:4. Turnaj 11C hřiště Slavia Hradec Králové: Slavia Hradec Králové A – Urbanice 19:0, Slavia Hradec Králové B – Libčany 8:4, Slavia Hradec Králové A – Libčany 23:0, Slavia Hradec Králové B – Urbanice 4:6, Slavia Hradec Králové A – Slavia Hradec Králové B 11:2. Turnaj 11D hřiště Nový Hradec Králové: Nový Hradec Králové – Třebeš C 3:1, FC Hradec Králové dívky – Třebeš D 4:1, Nový Hradec Králové – Třebeš D 7:3, FC Hradec Králové dívky – Třebeš C 3:2, Nový Hradec Králové – FC Hradec Králové dívky 5:7. Turnaj 11E hřiště Nepolisy: Lovčice – Prasek A 1:14, Nepolisy – Prasek B 3:2, Lovčice – Prasek B 2:8, Nepolisy – Prasek A 1:6, Lovčice – Nepolisy 1:4. Turnaj 11F hřiště Třebechovice pod Orebem: Vysoká nad Labem – Olympia Hradec Králové A 14:2, Třebechovice pod Orebem – Olympia Hradec Králové B 2:8, Vysoká nad Labem – Olympia Hradec Králové B 6:7, Třebechovice pod Orebem – Olympia Hradec Králové A 8:8, Vysoká nad Labem – Třebechovice pod Orebem 11:2. Turnaj 11G hřiště Předměřice nad Labem: RMSK Cidlina Nový Bydžov B – Dohalice 3:8, Předměřice nad Labem/Lokomotiva Hradec Králové – Probluz 7:1, RMSK Cidlina Nový Bydžov B – Probluz 1:12, Předměřice nad Labem/Lokomotiva Hradec Králové – Dohalice 27:1, RMSK Cidlina Nový Bydžov B – Předměřice nad Labem/Lokomotiva Hradec Králové 2:8. Turnaj 11H hřiště Háječek: FC Hradec Králové C – Stěžery A 2:8, FC Hradec Králové D – Stěžery B 2:11, FC Hradec Králové C – Stěžery B 1:13, FC Hradec Králové D – Stěžery A 3:11, FC Hradec Králové C – FC Hradec Králové D 3:3.

Soutěž minipřípravky – turnaj 1B hřiště Stěžery, účast Chlumec nad Cidlinou, Stěžery, Nový Hradec Králové a Vysoká nad labem; turnaj 1C hřiště Lhota pod Libčany, účast Kunčice, Lhota pod Libčany, Třebechovice pod Orebem a Malšova Lhota.

Mládežnické týmy pohledem objektivuMyštěves - starší přípravka.
Belsport okresní přebor starších přípravek Okresního fotbalového svazu Hradec Králové hrají v sezoně 2016/2017 mimo jiné i celky FC Slavia Hradec Králové (nahoře) a TJ Sokol Myštěves (zde). V předešlém dvojkole se tyto týmy střetly a zápasy skončily výsledky 14:1 a 10:1 pro domácí „sešívané".   (Foto: Lubomír Douděra)

Mládežnická kopaná

Nominace výběru Okresního fotbalového svazu Hradec Králové U-10 na přípravné utkání výběrů okresních fotbalových svazů U-10 (ročník 2007) Královéhradeckého kraje, které se hraje ve čtvrtek 27. dubna 2017 od 17 hodin na hřišti TJ Sokol Nepolisy: Matěj Mervart (Sokol Lhota pod Libčany), Jakub Sciskala, Narazij Patrallskyj, Oliver Jelínek, Matěj Pašek (všichni Sokol Třebeš), Jakub Vašata, Štěpán Sehnoutka, Adam Chýlek (všichni FC Hradec Králové), Marek Lokvenc, Jakub Polášek, Vojtěch Netík, Jakub Filip (všichni FC Olympia Hradec Králové), Matěj Prchlík (Sokol Dohalice), Michal Šolc, Tomáš Jakub (oba FK Černilov), Jakub Středa (SK Smiřice), Lukáš Struna (Sokol Červeněves), Jiří Zima, Patrik Kymr, Dušan Motyčka (všichni FK Chlumec nad Cidlinou), Jakub Hála (Sokol Nepolisy), Pavel Bejer, Matyáš Šmarda (oba TJ Slavoj Předměřice nad Labem).
Organizační pokyny: Sraz nominovaných hráčů bude ve čtvrtek 27. dubna 2017 v 16 hodin ve sportovním areálu TJ Sokol Nepolisy. Nominovaní hráči si vezmou s sebou kopačky, chrániče, průkaz zdravotní pojišťovny. V případě omluvy hráče volejte trenérům výběru, kterými jsou: Martin Zbořil (tel. 605 537 217), Stanislav Strýhal (tel. 776 102 002), Jan Vrabec (tel. 732 838 574).

Hradecký pohár mladších žáků Ladislava Škorpila – 13. ročník (účast: 15 týmů): 25. 4. v 17 hodin osmifinále: utkání č 1 Dohalice – Stěžery, č. 2 Třebeš dívky – FC Hradec Králové dívky, č. 3 Předměřice nad Labem – Třebeš C, č. 4 Vysoká nad Labem – Slavia Hradec Králové, č. 5 Lovčice – Červeněves/ Skřivany, č. 6 Nepolisy – Kunčice, č. 7 Kratonohy – Nový Bydžov B; 9. 5. v 17 hodin čtvrtfinále: č. 8 vítěz 7 – Malšova Lhota, č. 9 vítěz 5 – vítěz 6, č. 10. vítěz 1 – vítěz 4, č 11 vítěz 2 – vítěz 3; 23. 5. v 17 hodin semifinále: č. 12 vítěz 9 – vítěz 10, č. 13 vítěz 8 – vítěz 11; 30. 5. v 16.30 hodin finále hřiště Třebechovice pod Orebem: č. 14 vítěz 12 – vítěz 13, o 3. místo: č. 15 poražený 12 – poražený 13.

Hradecký pohár starších žáků Jaroslava Míchala – 43. ročník (účast: 6 týmů): 2 .5. v 17 hodin čtvrtfinále: utkání č. 1 Malšova Lhota – Roudnice/Kunčice, č. 2 Nepolisy – Myštěves/Kobylice; 16. 5. v 17 hodin semifinále: č. 3 vítěz 1 – Třebeš B, č. 4. vítěz 2 – Nové Město nad Cidlinou; 30. 5. v 17.45 hodin finále hřiště Třebechovice pod Orebem: č. 5 vítěz 3 – vítěz 4.

Lubomír Douděra

Autor: Redakce

21.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jaroslav Svěcený.

'V Broumově zahraji na unikátní italské a francouzské housle'

Karvinští fotbalisté (v bílém) slaví vydřenou výhru nad Hradcem Králové.
AKTUALIZOVÁNO
19

Hradec padl v Karviné a po víkendu už klesl na sestupovou příčku

Centrem Hradce i okolními lesy prosvištěly stovky cyklistů

Hradec Králové - Ulice Hradce Králové i stezky okolních lesů v neděli zaplnili účastníci závodu metaXtren, jímž začal letošní seriál horských kol Nova Cup 2017. Závodníci si mohli vybrat ze tří tras: nejdelší měřila 91 kilometrů, střední 62 kilometrů a nejkratší Nova jízda měla 23 kilometrů.

Šipkaři opět zápolili u elektronických terčů o další ligové body

Královéhradecko - Deník přináší čtenářům výsledkový servis z uplynulých zápasů šipkařských soutěží na Královéhradecku.

Zebrám voněla svoboda. Do safari se vracely s radostí

Královéhradecko, Dvůr Králové nad Labem - Hlavní sezona odstartovala. V Zoo Dvůr Králové v sobotu otevřeli proslulé Africké safari.

Němeček: 'Srazila nás neschopnost vstřelit branku'

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Manažer hradeckých futsalistů hodnotí nepovedenou sezonu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies