Karlovy Vary–Dvory – FC Hradec Králové B 1:2 (1:1)

Branky: 30. Hrubý – 24. Poděbradský, 70. Duchnič.

Rozhodčí: Navara. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (52. Hrubý).

Diváků: 360. Karlovy Vary–Dvory: Četverik – Kubice, Oslovič, Předota – Geňo, Čižnár (76. Čertík), Tichota, Kostečka, Hrubý – Vaněček, Kalán. FC Hradec Králové B: Podhajský – Kaplan, Kašpar, Ferčák, Poděbradský – Čech (73. Sedlák, 83. Zinke), Gavula, Přibyl, Pacák – Semerák, Duchnič (86. Chleboun).

V prvním poločase šli hosté do vedení ve 24. min., kdy Poděbradský vypálil z pětatřiceti metrů a jeho rána zapadla přesně do šibenice Četverikovy branky – 0:1. Favorizovaní domácí odpověděli o chvíli později, po narážečce ve vápně zblízka vyrovnal Hrubý (1:1). V 52. min. byl ale tentýž hráč za stažení Poděbradského vyloučen a přesilovku zúročil v 70. min. po Pacákově tvrdé střele dorážkou Duchnič – 1:2.

SK České Budějovice B – FK Náchod–Deštné 4:0 (2:0)

Branky: 28. a 31. Mašát, 63. Kaňák, 66. Pouzar.

Rozhodčí: Berko. ŽK: 0:0.

Diváků: 100. SK České Budějovice B: Vršecký – Leština, Mácha, Švehla, Pravda – Pouzar (79. Weinhard), Skopalík, Mašát, Picka – Stráský (66. Příhoda), Ondrášek (59. Kaňák). FK Náchod–Deštné: Kobos – Kopřiva, Zdeňka (75. Gross), Nejman, Moník – Jirman, Kaplan, Hubička, Kilevník (66. Petr Zelený) – Merganc, Udod (46. Koňušík).

Utkání se zlomilo po půlhodině, kdy domácí během tří minut dali dvě branky. Další góly přidali opět v rozmezí tří minut po změně stran, čímž definitivně rozhodli.