Hradec Králové - Teplice 0:2

Fakta – branky: 54. Vošahlík, 87. Vaněček. Rozhodčí: Zelinka – Paták, Batík. ŽK: Krátký – Šušnjar, Jeřábek. Diváci: 1960 Poločas: 0:0.
FC Hradec Králové: Ottmar – Krátký, Chleboun, Hůlka, Mudra – Jirsák (35. Malinský), Janoušek – M. Černý, Trubač, Martan (46. Pázler) – P. Černý (75. Šípek). Trenéři: M. Frimmel a B. Pilný.
FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Soungole, Kučera – Hyčka (85. Vachoušek), Fillo, Vošahlík (90. Král) – Červenka (76. Vaněček). Trenér: D. Šmejkal.

Karel Havlíček.
Trenéři hradeckých fotbalistů končí. Nastupuje šéf Havlíček a hráčské legendy

Hradec padl s Teplicemi. Skvělý Ottmar odvrátil obří ostudu

Radim Ottmar - 9: Čaroděj, mág, fantom… Na podzim chytil v Teplicích čtyři góly, teď šest. Zachránil Hradec od ostudy.

Jakub Chleboun - 3: Měl řídit defenzivu, místo toho sám nestíhal. Třeba v prvním poločase mu lehce pláchl Červenka.

Jan Mudra - 3: Nepůsobil vůbec jistě, levou stranu nezavřel, byla průchozí. Navíc byl nepřesný v rozehrávce.

Jiří Janoušek - 4: Platí pro něj to, co pro Jirsáka. Ve středu pole byl u každého míče pozdě. Působil těžkopádně.

Marek Krátký - 2: Vošahlík si s ním dělal, co chtěl. Když mu po přestávce unikl už poněkolikáté, vstřelil první gól.

Lukáš Hůlka - 5: Nejlepší z obranné čtveřice, zastavil řadu akcí soupeře, jednou se dostal i do zakončení.

Tomáš Jirsák - 2: Od tak zkušeného hráče se čeká víc. Teplický střed zálohy byl o třídu lepší. Už po půlhodině střídal.

Milan Černý - 6: Po Ottmarovi druhý nejlepší hráč Hradce. Byl často u míče, vymýšlel a zakládal akce.

Ladislav Martan - 2: Dopředu neviditelný, dozadu mizerný, nebránil. V poločase ho trenéři stáhli ze hřiště.

Daniel Trubač - 6: Hrál dobře, ale musí se zlepšit v koncovce. Ze svých dvou střel měl alespoň jeden gól dát.

Pavel Černý - 5: Snaží se a bojuje, jenže v útoku není nebezpečný. Po přestávce zahodil největší šanci Hradce.

STŘÍDALI: Tomáš Malinský (5): Po příchodu na hřiště připravil šanci Trubačovi, jinak zapadl do průměru. Jan Pázler (5): Nehrál špatně, ale svoji šanci na vyrovnání neproměnil. Jakub Šípek nehodnocen, hrál málo minut.

STUPNICE: 10 – nejlepší, 1 – nejhorší