Trutnov - Letohrad 1:1 penalty: 4:5

Fakta – branky: 67. Kejzlar – 90. Tichý. Rozhodčí: Cichra. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. MFK Trutnov: Šťastný – Tobiáš (73. Vyhnánek), Kejzlar, Makovský, Turner – Mařas – Zezula, Marks, Kamitz (63. Tauchman), P. Holubec (81. Huynh) – J. Matějka (90. Brutovský). FK Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán (80. Hiller), Kail, Vaniš, Šponar – J. Štěpán, Macek, Čada, Týfa (43. Černohorský), Kabourek – Tichý.

Kratonohy - Dvůr Králové 0:1

Hosté začali derby aktivněji a první půle patřila jim, v 10. min. zvonila tyč Mačího kasy. Ve druhé části se hra vyrovnala. V 60. min. rozhodl krásnou střelou dvorský Fejk. Domácí se v závěru snažili nakopávat dlouhé míče do vápna, ale vstřelit gól se jim nepodařilo.

Fakta – branka: 60. Fejk. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 1:6. Diváci: 110. Poločas: 0:0. FK Kratonohy: Mačí – Tulach (62. Pago), Němeček, F. Drozd, Kejmar – Hrůša, D. Čada, Jiroutek (74. V. Pražák) – Jošt, Klátil, Kořínek (66. Jilemnický). TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Rejl, Pavlásek, Tomeš – Fejk (72. M. Otradovský), Podolník, O. Vaníček (91. Voldán), Vitebský (62. Hruška) – Dvořák (80. Řežábek), Janouch (62. Škoda).

Pardubice B - Chrastava 1:1, penalty: 3:2

Fakta – branky: 49. Rek – 61. Štajner. Rozhodčí: Hurych (Praha). Bez karet. Diváci: 120. Poločas: 0:0. FK Pardubice B: Šmíd – Málek (46. Novák), Řehák, Jedlička (46. Outrata), F. Pánek – Born (87. Karvánek), Gašpar, Prokopec, Slezák – Panchártek (62. Fejl), Rek.

Živanice - Ostrá 0:0  penalty: 3:2

Bojovný duel bez větších šancí. V té největší trefil Petrus břevno.

Fakta – rozhodčí: Krupa. ŽK: 2:4. Diváci: 100. TJ Sokol Živanice: Volšík – Motyčka, Sůra, Ferčák, Norek – T. Kakrda (76. Janecký), Polák (80. Gorol), Herzán, Hundák – M. Ujec, Petrus.

Přední Kopanina - V. Mýto 0:0, penalty: 5:6

Hosté odvezli alespoň dva body.

Fakta – rozhodčí: Nehasil. ŽK: 2:1. Diváci: 56. Poločas: 0:0. SK Vysoké Mýto: Zavřel – Hock, Kouřil, Žák, Dvořák – Kopřiva (76. Konečný), Tomášek, Rezek (70. Motl), Štěpánek (84. Živný) – Mach, Fikejz.

Ústí n. O. - Náchod 6:1

Nebylo co řešit. Ústí válelo.

Fakta – branky: 10. a 56. Smejkal, 33. Souček, 70. Vaňous, 80. Opina, 89. Ráb – 88. Jimmy. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 0:1. Diváci: 288. Poločas: 2:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Nágl (86. Fikejz), Chleboun, Strnad, Langer – Falta, Brabec, Smejkal (71. Kukla), Vaňous (89. Flegr), Opina (84. Kopecký) – Souček (76. Ráb). FK Náchod: Baláž – Kábrt, Rolko, Moravec, Rompotl (77. Jimmy) – Punar (46. Brich), Omovie (46. Chládek), Simon, Ward – Zinke (63. Soumar), Malý.

Další výsledky – 11. kolo: Kutná Hora – Kolín 1:1 pen. 3:2 (1:1), Čáslav – Turnov 1:1 (0:0), pen. 9:8.

1.    Ústí nad Orlicí    11    7    2    1    1    23:8    26
2.    Vysoké Mýto    11    7    1    1    2    15:10    24
3.    Čáslav    11    6    2    1    2    27:12    23
4.    Živanice    11    4    4    1    2    23:13    21
5.    Dvůr Králové    11    4    3    1    3    15:16    19
6.    Letohrad    11    4    3    1    3    14:16    19
7.    Kutná Hora    11    4    1    4    2    11:9    18
8.    Turnov    11    4    1    3    3    21:19    17