Krajský přebor: Nevídaný obrat v podání Týniště z 0:3 na 7:3!

Královéhradecko - Během uplynulého víkendu se hrály další zápasy ve fotbalovém krajském přeboru.

19.5.2014

Ilustrační obrázekFoto: Hradecký deník

Olympia Hradec – Jičín 0:1

Fakta – branka: 34. Kraus. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Olympia Hradec Králové: Moník – Sikora, Rak, Kabeláč, Michek (82. Hruška) – Hůlka (71. P. Novák), Mařas, Chromek, Faltus (71. Musil) – Hubička (79. Trnka), Korba. Jičín: Puš – Kubíček, Řeháček, Ulvr, Drusan – Miler (88. Mikolášek), Gaubman, T. Haken, Kocourek – Voldán (72. Vacek), P. Kraus (90. Mészároš).

Slavia Hradec – Jaroměř 3:2

Fakta – branky: 8. Linhart, 11. Horák, 18. Derner – 39. Škoda, 85. Kořínek. Rozhodčí: Martínek (Opočno). ŽK: 4:5. Diváci: 55. Poločas: 3:1. Slavia Hradec Králové: Mašek – Šolc, Lán, Klicnar, Baťka (44. Erber) – Mottl (83. Kašpar), Šmarda, Horák (90. Filipi), Brázda – Derner (90. Olšák), Linhart. Jaroměř: Ondráček – Emlar (46. Plhal), Holub, Rejchrt, Ponikelský – Exnar, A. Horák, Michálek, Čenovský (80. Seifert), Škoda (70. Častvaj) – Kořínek.

Hořice – Rychnov nad Kněžnou 1:0

Fakta – branka: 88. Skalský. Rozhodčí: Novotný (Nový Bydžov). ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Hořice: Žižka – Ruml (78. Antoš), Šeda, Rubeš, V. Kulhánek – Kuneš (46. Tomáš), D. Palm, Vávra (71. P. Palm), D. Pour – Nečesaný, Melichar (64. Skalský). Rychnov nad Kněžnou: Lasák – Nosek, Kráčmer, Pups, Pohl – Valášek, Volný, Bárnet, Zajíček – Počtýnský (82. Jedlinský), Trejtnar.

Libčany – Nový Bydžov 3:1

Fakta – branky: 26. Jiřík, 47. Klouda, 72. Jelínek – 76. Langr. Rozhodčí: Hůlka (Hradec Králové). ŽK: 3:1. Diváci: 76. Poločas: 1:0. Libčany: Tošovský – Haupt, Friedl, Homoláč, Kocián – Sýkora (76. Novotný), Černý, Jelínek, Libřický (75. Mádlo) – Jiřík, Klouda. Nový Bydžov: Drugda – M. Vincour, Matějka, Široký, Zich – Vaníček, Krejčí (72. Lacina) – Pospíšil (58. Langr), Tomeš, Masák – Karanský.

Chlumec nad Cidlinou – Týniště nad Orlicí 3:7

Fakta – branky: 3. Ševčík, 22. Doseděl, 24. J. Jelínek – 25. Slezák, 29. Plašil, 47. Winkler, 65. Hrubý, 72. a 90. Vydarený, 74. Voženílek. Rozhodčí: Gereg (Malé Svatoňovice). ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 3:2. Chlumec nad Cidlinou: Kukal – Steklý (71. Drahorád), Doseděl st., D. Jelínek, Beneš – Vopátek, Janda (77. Branský) – Hartman, Ševčík, J. Jelínek – Kučera (72. Doseděl ml.). Týniště nad Orlicí: Marčišin – Novák, Odehnal, Voženílek, Vydarený – Winkler (79. Doleček), Plašil, Stejskal, J. Hrubý – Slezák, Merganc (76. Voda).

Lázně Bělohrad – Dobruška 4:2

Fakta – branky: 33. Berger, 58. Lánský, 68. D. Michálek, 89. Rychecký z pen. – 54. Reichl, 60. Hájek. Rozhodčí: Bačo (HK). ŽK: 4:1. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Lázně Bělohrad: Gall – Šrám, Velich, Kazda, Wagenknecht – Berger, L. Michálek,  Lánský, Vích (46. D. Michálek) – Odvárko (81. Hrnčíř), Rychecký (89. Zejfart). Dobruška: Klofanda – Jelen, J. Effenberk, Krahulec, V. Malý – Dostál (27. Michalík), Mikušík, Reichl, D. Eimann – Hájek (70. Šotola), Hašek.

Broumov – Úpice 1:0

Fakta – branka: 85. Wilke. Rozhodčí: Kubišta (Kosičky). ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (73. Kejzlar). Diváci: 170. Poločas: 0:0. Broumov: Drahorád – Gago, Beran, Růžička, Semerák – Wilke, Pohl, Šimon, Michálek, Jar. Schubert – Soumar (76. Čihák). Úpice: Kobos – Kejzlar, Winter (63. Mach), Šulitka (75. Černý), Chmelík – Kulhánek, Belák, Hubka, Vít – Marel, Jaroš.

Červený Kostelec – Kratonohy 0:2

Fakta – branky: 36. a 45. Fidra. Rozhodčí: Medlík (Hořice). ŽK: 3:2. Diváci: 205. Poločas: 0:2. Červený Kostelec: Martínek – Vejman (78. Fireš), Bárta, Havlíček, Gross – Hála (85. Rudolf), Hundák (46. Petrů), Vlček, D. Hlava – L. Hlava, Vít. Kratonohy: Dvořák – Vyleťal, Sůra, Král, Dušek – Hantsch (66. Mikolanda), Dostál, Škvrňák (89. Vítek), Štěpánek (81. Vaníček) – Jilemnický, Fidra (90. Beran).

Ilustrační fotografie.

Hradecký půlmaraton a maraton chystá již pátý ročník. Hlaste se!

Odstraňování škod v Libňatově
15

Po bouřkách uklidí brigádníci i spolky

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Kříže předznamenaly průšvih

Hradec Králové - Druholigové derby mezi fotbalisty Hradce a Pardubic skončilo nechutně. Vypjatý zápas, rozhodně velmi slušný, uzavřela bitka mezi domácími ultras a ochrankou.