Krajský přebor: Vzkříšená Dobruška získala další cenné body

Královéhradecko - Krajský přebor ve fotbale na Královéhradecku má za sebou další soutěžní duely.

20.3.2017

Ilustrační fotoFoto: Jiří Novák

Jičín - Slavia Hradec 2:2, penalty 5:4

Fakta – branky: 60. Voldán, 66. Miler – 15. Derner, 36. Mottl. Rozhodčí: Beránek (Trutnov). ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (90. Brázda). Diváci: 50. Poločas: 0:2. Jičín: Puš – Vacek, Macháček, Ulvr, Materna – Míka – Kocourek, Miler, Voldán, Klaban (32. Bucek) – Mészáros (46. Nálevka). Slavia Hradec Králové: Moník – Polanský, Šolc, Lán, Mottl – Dostál, Hloušek, Brázda, Daněk – Erber, Derner (29. Špaček).

Libčany - Hořice 3:2

Fakta – branky: 2. Kabeláč, 59. Jiřík, 84. Mokrý – 21. a 36. Pavel Kuneš. Rozhodčí: Horský (Týniště nad Orlicí). ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Libčany: Mašek – Hůlka, Rompotl, Kabeláč, Libřický – Friedl, Mařas, Chromek, Mádlo (60. Mokrý) – Karanský (88. Zatloukal), Jiřík. Hořice v Podkrkonoší: Žižka – Tomáš, Ruml, Vodnárek, Šeda – Nečesaný, P. Palm, Rozsévač, Pavel Kuneš (74. Jakub Kuneš) – Vávra (64. Melichar), Pour.

Dobruška - Chlumec n. C. 2:0

Fakta – branky: 25. Mikušík, 70. Valášek. Rozhodčí: Pavel Vítek (Náchod). ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Dobruška: Pěnička (46. Matějů) – Zilvar, Effenberk, Gerža – Hrabar, Krahulec – D. Eimann (87. Šotola), Mikušík, Jirásek – Valášek (80. Čopík), Týfa (46. Malý). Chlumec nad Cidlinou: Kukal – Staněk, D. Koubek (76. Branský), Bráborec, Dušek – Chadraba, Vopátek, J. Kučera, J. Jelínek – Hartman, M. Kučera.

Vysoká - Kostelec n. O. 4:0

Fakta – branky: 37. a 80. Bělka, 30. Růžička, 47. Haken. Rozhodčí: Novotný (Nový Bydžov). ŽK: 1:2. Diváci: 64. Poločas: 2:0. Vysoká nad Labem: Pavliš – Růžička, Prorok, Ptáček, J. Píša – Strachota (46. Jelínek), Haken, Samek (77. P. Kulhánek), Škvrňák (81. Hušek) – J. Pražák (70. Kafka), Bělka. Kostelec nad Orlicí: Rolejček (83. Matoušek) – L. Šrámek, Klapal, Kaplan, Furda – Kvasnička (53. Ježek), Plocek (77. Hochmann), Klouda, Králík (70. Cvejn) – Švandrlík, Hašek.

Rychnov n. K. - Nový Bydžov 3:0

Fakta – branky: 39. Počtýnský, 64. Bárnet, 89. Zajíček. Rozhodčí: Fišer (Červený Kostelec). ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Rychnov n. K.: Vrána – Pups, Brandejs, Bárnet, O. Stieber – Tichý (67. Bastos Oliveira), Reichl, F. Stieber (84. Mňuk), Pohl – Kráčmer (61. Zajíček), Počtýnský (89. Drašnar). Nový Bydžov: D. Průcha – Žalman, Matějka, Mokošín, Vrabec – Blažej, Šorm – M. Vincour, Trejbal, Zich – Batelka.

Jaroměř - Provodov 1:2

Fakta – branky: 78. Vondrouš – 12. D. Hlava, 82. Khun. Rozhodčí: Medlík (Hořice). ŽK: 3:5. Diváci: 144. Poločas: 0:1. Jaroměř: Ondráček – Horák, Müller (72. Vladeka), Michálek, Ponikelský – Valášek (46. Vondrouš), Heidler, Bano, Čenovský – Korenčík (46. Petráček), Kilevník. Provodov: Baláž – Fiedler (49. Khun, 90. Škoda), Čtvrtečka, Nejman, Chmelík – Kratěna, Punar, L. Hlava, Vrabec (90. Bek) – Nožka (65. Bogusz), D. Hlava.

Broumov - Nové Město n. Met. 2:1

Fakta – branky: 6. Michálek, 62. Hečko – 67. Klikar. Rozhodčí: Koutník (Hradec Králové). ŽK: 1:3. Diváci: 175. Poločas: 1:0. Broumov: Drahorád – Šprinc, Panny, Novák, M. Gago (77. Dostál) – Hečko (85. Růžička), Wilke, Svoboda, Michálek – Hanzlík (81. Zinke), Bureš (69. Štejnar). Nové Město nad Metují: Šebesta – Jelen, Nejman, Lanta, Srubjan – Klikar, Růžička (83. Maur), Zákravský, Lelek (62. Valášek) – Semerák, Macháček (75. Soumar).

L. Bělohrad - Č. Kostelec nehráno

Utkání bylo odloženo pro nezpůsobilý terén. Náhradní termín je v jednání.

Pojďte v sobotu na Sněžku podpořit malou Pavlínku

Studenti Gymnázia Boženy Němcové převzali ocenění v soutěži i od bývalého velvyslance Michaela Žantovského.
8

U gymnázia zavlála britská vlajka

Pocta řediteli zoo Josefu Vágnerovi: Pavelek o něm natočil dokument

Královéhradecko, Dvůr Králové - Sedm let práce věnoval režisér Ivo Pavelek filmu, jehož hlavním hrdinou se stal bývalý ředitel královédvorské zahrady Josef Vágner. Snímek na konci dubna uvedl slavnostně do kin. Celovečerní dokument nese jméno Safari v Čechách.

Dvorští nosorožci černí mají třetího potomka

Královéhradecko, Dvůr Králové nad Labem - Návrat nosorožců černých do Afriky opět přinesl úspěch. Pár ze Dvora Králové zplodil už třetího potomka.

Zruční studenti zvládli s traktorem i slalom

Královéhradecko, Lázně Bělohrad - Jízdu zručnosti s traktorem a přívěsem absolvovalo ve čtvrtej v areálu Středního odborného učiliště v Lázních Bělohradu na Jičínsku 13 zástupců sedmi škol z Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Zaskočí Bystřice po týdnu dalšího soka?

Hradec Králové - Gólman Boharyně Martin Flegr tipuje sedm zápasů nejvyšší okresní fotbalové soutěže.