Nevídaný obrat Kosiček během dvou minut samém v závěru

Hradec Králové – Duely třetího kola pokračoval fotbalový Hradecký Votrok okresní přebor. Mužstvo Nepolis vydřelo výhru a je dál stoprocentní.

26.8.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Nepolisy – Hlušice 2:1

Branky: 46. Pánek, 82. Zámečník – 66. Novák. Poločas: 0:0. Nepolisy: Marko – Zámečník, Ullmann, Spejchal (46. Doležal), Marek – Schmidt (89. Matys), Smadiš, R. Hanuš (87. Král), T. Hanuš – Pánek (90. Mušek), Lihan. Hlušice: D. Průcha – Novotný, Jar. Trejbal I., Šimůnek, O. Pařízek (80. E. Pařízek) – Jar. Trejbal II., Soumar, Špaček, Horák – Kohout, Novák.

Kosičky – Kunčice B 5:2

V 85. minutě to bylo 1:2, jenže pak nastal neuvěřitelný obrat, když Kosičky daly čtyři góly během pouhých dvou minut!

Branky: Vávra 2, Mi. Stránský 2, Kalužík – Hornych 2. Poločas: 1:1. Kosičky: J. Koliáš – Rychnovský, Mi. Stránský, Šanda, Volf – Kalužík, Černý (74. Bouška), Sláma (58. Vávra), Koóš – Vejr (74. Kružík), Ma. Stránský. Kunčice B: Chmelař – Srpek, Hrubý, Mihl, Šulc – Melich, Málek, Bednář, Pechar – Hornych, Turek.

Stěžery – Chlumec n. C. B 2:0

Branky: Široký, Hantsch. Poločas: 1:0. Stěžery: Švehlík – Široký, Urban, Mlateček, Samšeňák – Halamka (60. Pešl), Gabriel, M. Hanousek, Tušic – Hantsch, J. Hanousek (73. Ducháček). Chlumec B: Kukal – Appl, Drahorád, Černík, Branský (85. Malý) – Bráborec, Myška, Jerie, Doseděl – Ovesný (70. Staněk), Kučera.

Slavia Hradec B – Sendražice 2:1

Branky: 5. Mukařovský, 75. Ibrmajer – 8. Jedlička. Poločas: 1:1. Slavia B: Votruba – Jaroš, Ibrmajer, Klicnar, Čejchan – Šedina, Kašpar (46. Kopp), Šmolka, Hutla (80. Vrabec) – Mottl, Mukařovský (65. Blažek). Sendražice: Středa – Vrabec, Zimmermann, Modrý, Hlavatý – Škarytka (80. Satranský), Tokár, Bureš, Koki (65. Merxbauer) – Jedlička, Kroka.

Dohalice – Lovčice 3:0

Branky: Nesvačil 2 (1 z pen.), P. Miškář. Poločas: 0:0. Dohalice: Finke – Rachota, Krátký, Novák, Marek – Matěj Gazdík, Martin Gazdík ml. (46. Nesvačil), Javůrek, Zapadlo – Záruba (84. Lindr), P. Miškář (77. Petřík). Lovčice: P. Tůma – Kupka, Synek, Sobota, Hladík – Jilemnický, V. Tůma, Volejník, Kafka – Chára, Žižka (32. Císař).

Kratonohy B – Probluz 5:0

Branky: 2., 24. a 73. Vaníček, 20. Vyleťal, 90. Pišta. Poločas: 3:0. Kratonohy B: Dvořák – Březina, J. Sadílek, Šikl, Veselý (46. Pišta) – L. Veverka, Šiška, Vyleťal, Tomášek (76. Hamák) – Kliment (69. Špás), Vaníček. Probluz: Brambora – Bakeš (73. M. Hrdlička), Klouček, Prostředník, Kolakovský (70. J. Hrdlička) – L. Brixi, Karlík, Sedílek, Koza – Ficenec (79. Podsadlo), M. Brixi.

Nový Hradec B – Myštěves 0:4

Branky: Němec 2, F. Havlena, Štefan. Poločas: 0:3. Nový HK B: Ondráček – Hloušek, Kaplan (74. Balon), Jindra (54. Lukášek) – Darius, Bonhard, Ondrej, Kotouček, Lang – David, Neppl. Myštěves: Michalička – Lekeš (88. Šenk), Hladík, Petráček, F. Havlena – Čížek (83. T. Valenta), Bielčik, Linhart, Brett – Němec (63. Štefan), J. Havlena (80. Chládek).   (ld)

První porážka v přípravě. Hradec přemohli liberečtí Tygři

Hradec Králové - Poprvé v přípravě hokejisté Hradce Králové nastoupili na ledě soupeře a hned si připsali první porážku.