Na hřišti pražského Motorletu se konal 2. ročník republikového finále veteránského fotbalu hráčů nad 40 let. Finálový turnaj, který pořádala Fotbalová asociace ČR, tentokrát přivítal dvanáct týmů, ve kterých byly opět k vidění známé tváře prvoligové historie (např. Radim Holub, Petr Vladyka nebo Milan Ptáček).

Zástupce OFS Hradec Králové a Královéhradeckého KFS (FC Nový Hradec – na snímku) zde sice obsadil předposlední příčku (loni 4. místo), ale i tak lze účast ve finále přeboru ČR považovat za velký úspěch.

Kromě jedenácti postoupivších týmů na tento turnaj zde byl automaticky i obhájce prvenství z Havlíčkova Brodu. A opět se mu podařilo zvítězit.

Nutno dodat, že prestiž finálového turnaje pro hráče nad 40 let obrovsky vzrostla. Kvalita zápasů byla na výborné úrovni a především vyřazovací část přinesla velmi atraktivní podívanou.

Výsledky FC Nový Hradec ve skupině B: – Motorlet Praha 1:2 (Baďura), – Polanka 0:4, – Č. Budějovice 0:1. O 11. místo: FC Nový Hradec – Jablonec n. N. 2:1 (Šulc, Baďura).

Nový Hradec: Václav Vašata, Petr Drenko, Leoš Karmín, Radek Baďura, Jiří Hofman, Zdeněk Horyna, Milan Ptáček, Jiří Šulc, Pavel Král, Jiří Sehnoutka, Radek Ferbas.

Konečné pořadí: 1. H. Brod (KFS Vysočina), 2. L. Bohdaneč (Pardubický KFS), 3. Žatec (Ústecký KFS), 4. Sokolov (Karlovarský KFS), 5. Č. Budějovice (Jihočeský KFS),6. Motorlet Praha (Pražský KFS), 7. Polanka (Moravskoslezský KFS), 8. Hněvotín (Olomoucký KFS), 9. Chropyně (Zlínský KFS), 10. Světlá n. S. (KFS Vysočina), 11. Nový HK (Královéhradecký KFS), 12. Jablonec (Liberecký KFS).