Myštěves nezastavily ani Kobylice

Hradec Králové - Okresní přebor: Prasek doma překvapivě nestačil na Červeněves, Nepolisy díky dvěma gólovým zásahům kanonýra Tomáše Hanuše připravily Kosičkám první letošní porážku.

31.8.2009

Ilustrační obrázekFoto: DENÍK/David Taneček

Zápasy čtvrtého kola pokračoval fotbalový okresní přebor Hradecka. První letošní prohru si připsaly Kosičky, které neuspěly v Nepolisech. Červeněves si poměrně překvapivě odvezla všechny body z Prasku.

Smiřice - Velichovky 2:2
Fakta - branky: Šubjak z pen., Koutník - Hornych, Kašpar. Poločas: 2:1. Smiřice: Šlesingr - Matějček, K. Zapadlo, Janko, Kotrba - Čížek, Zemek (82. Koza), Bohatý, Koutník - Fof, Šubjak (60. P. Zapadlo). Velichovky: Hasník - Karban, Sedláček, Kašajík, Hornych (83. Kroupa) - Hiesl, Šubrt, Rieger, Bělina - Jelínek (71. Kašpar), Valeš.

Prasek - Červeněves 2:3
Fakta - branky: Štayr, P. Brett - Vrabec, Gorel, Vobořil. Poločas: 1:2. Prasek: Holý - Bradna (55. Šedivý), Svatoň, Ludvík, Jaroš - Soukup, Štayr, P. Brett, Purma - Hrubý, Tichý (90. Sedláček). Červeněves: Vlášek - Janáček, Albrecht, Myška, Hloucal - Vrabec, Vobořil, Gorel (70. Fölkl), Trejbal - Šefara, Vantura (90. Jech).

Kobylice - Myštěves 1:3
Fakta - branky: F. Marek - Hladík, Štefan, Hruška. Poločas: 0:1. Kobylice: Hanuš - Pozler, P. Dvořák, O. Pšenička, Rieger - Kubišta, Vávra, J. Pšenička – F. Marek, Nový, F. Dvořák (80. Trutnovský). Myš〜těves: Nožíř - Hladík, Bednář, Vik, Draštík - Maňásek, Ryba (80. Petráček), Hruška - Bielčik, Štefan, Saksl.

Nepolisy - Kosičky 2:1
Fakta - branky: T. Hanuš 2 – Smadiš. Poločas: 2:0. Nepolisy: Matys - Zámečník, Marek, Chaloupka, Kloz (77. Skokan) - P. Hanuš, Schmidt, Mušek, Šustr (83. Spejchal) - Lihan, T. Hanuš. Kosičky: Tomek - Mráz, Špás, P. Dusbaba, Volf - D. Dusbaba, Novák, Schovanec (74. Kružík), Tér - Smadiš, Samek.

Kunčice B - Lovčice 1:6
Fakta - branky: Slavětínský z pen. - Kafka 3, L. Volejník 2, M. Chára. Poločas: 1:3. Kunčice B: L. Kvasnička - R. Šulc, Pechar, Mihl, Zeman (64. K. Kvasnička) - Hrubý, Málek (46. M. Šulc), Laštovička, Pultar - Hornych (46. T. Charvát), Slavětínský. Lovčice: Appl - Havlíček, O. Koubek, Konhefr, Tůma - D. Koubek, Janouch (74. Holman), Kupka (71. T. Volejník), L. Volejník - Kafka, Chára.

Chlumec B - Stěžery 3:1
Fakta - branky: Pařízek, Vopátek, Bráborec - Částka z pen. Poločas 2:0. Chlumec B/ Klamoš: P. Černohlávek - Chára, Appl (46. Borůvka), Volný, J. Černohlávek - Bráborec (73. Nebeský), Vopátek, Jerie, Havránek - Pařízek, Bendásek. Stěžery: Strejcius - Částka, Šolc (46. Klouček), Derner (66. Kopecký), Samšeňák - Pech, Z. Novák (46. Pešl), T. Novák, Hanousek - Brzek, David.

Probluz - Třebeš 4:0
Fakta - branky: Čtvrtečka, vlastní Machek, Sedílek, Kučera. Poločas: 3:0. Probluz: L. Brambora - L. Dresler, Karmín, Baďura, Felbr - M. Brambora, Sedílek, Boniš, Kalhous (67. Kučera) - Čtvrtečka (82. Vobejda), Pražák (73. Pekáč). Třebeš: Vocl - Obst, Štěrba (46. Michlík), Hynek, Machek (46. Novotný) - Holman, Karabinoš, Zbořil, Heglas - Veis, Ficenec (52. Bezvoda). (ld)

Ilustrační fotografie.

Hradecký půlmaraton a maraton chystá již pátý ročník. Hlaste se!

Po bouřkách uklidí brigádníci i spolky

Trutnovsko - Zapnutím elektřiny problémy malých obcí nekončí. Lidé se starají o škody doma, na úklid čekají ale i veřejná prostranství.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Kříže předznamenaly průšvih

Hradec Králové - Druholigové derby mezi fotbalisty Hradce a Pardubic skončilo nechutně. Vypjatý zápas, rozhodně velmi slušný, uzavřela bitka mezi domácími ultras a ochrankou.