OP: Kanonáda Kobylic s Červeněvsí

Hradec Králové - Zápasy jubilejního desátého podzimního dějství pokračoval Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka ročníku 2008/09.

6.10.2008

Ilustrační fotoFoto: Hradecký deník

Okresní přebor

Velichovky - Předměřice B 5:1
Zasloužená výhra domácích, kteří byli lepším týmem, když za zmínku stojí hattrick Jiřího Hiesla, jenž tak oslavil 30. narozeniny. Fakta - branky: 4. Petráček, 22. Šolc, 33., 67. a 69. Hiesl - 53. Pekáč, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 100, rozhodčí Nedvídek (Feichtinger a Müller z OFS Rychnov). Sestavy - Velichovky: Huňak - Hořínek, P. Tokár, Petráček, Hiesl (83. Jar. Šubrt) - M. Šubrt, Šolc (62. Hornych), Bém - M. Bělina, Jelínek (53. Kordina), Karban. Předměřice B: Melichárek (46. Martínek) - Hopko, Jiroušek, Modrý, Ponikelský - Pultar, Pšenička, Vacek - Š. Pekáč (77. Krejčík), Voborník, Kořínek (53. D. Pekáč)

Myštěves - Stěžery 5:1
Konec domácí střelecké mizérie odnesli hráči Stěžer pětibrankovým přídělem, když se hattrickem blýskl Tomáš Štefan. Fakta - branky: Štefan 3 (1 z pen.), Saksl, Hájek - David, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, diváci: 50, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic (Stránský z N. Města a Seidl z N. Bydžova). Sestavy - Myštěves: Masšek - Vobořil, Roubal, Saksl, Draštík - Charvát, Ryba (46. Křovina), Petráček (46. Pugzik), Štefan - Hájek (73. Svoboda), Kopuletý. Stěžery: Strejcius - Částka, Široký, Kopták (70. Brandejs), Samšeňák - Pešl (36. Zoubek), Vácha, Syrůček, Klička - Brzek, David.

Smiřice - Prasek 2:4
Lepší hosté potvrdili výkon i výsledkem, a tak si do Praseku odvezli 3 body. Fakta - branky: Šubjak, Melichárek z pen. - Svatoň, Myška, P. Brett, Jaroš, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:2, diváci: 80, rozhodčí Čiháček ze Sedlice (L. Vaníček z Převýšova a Bačo z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan (74. Vicenec), Zapadlo, Kašajík, Kotrba - Koza, Ponikelský, Melichárek, Matějček - Šubjak (52. Runkas), Janko (65. Kocián). Prasek: Holý - Purma, Svatoň, Vinopal, Myška - Jelínek, Štayr, P. Brett, Šedivý - Jaroš, V. Brett.

Kobylice - Červeněves 8:2
Domácí měli skvělý vstup do utkání, výborně kombinovali a jejich vysoké vítězství bylo naprosto zasloužené. Fakta - branky: 9. a 42. Nový, 13. a 66. Buben, 17. a 73. J. Pšenička, 3. Dvořák, 69. Knytl - 18. Gorel, 33. Vantura, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 5:2, diváci: 80, rozhodčí Dostál (Koza z Hradce a Konhefr z Městce Králové). Sestavy - Kobylice: Hrubeš - Pozler, Khol, Archalous (72. Havlíček), Buben (72. O. Pšenička) - Knytl, Vávra, J. Pšenička - Filip Marek, Nový (68. Wolf), Dvořák. Červeněves: Žlab - Janáček, Albrecht (46. Kulich), Myška, Smutný - Trejbal, Martinič, Gorel - Hloucal (61. Strnad), Šefara, Vantura.

Slavia Hradec - Třebeš 4:0
Velmi náročné utkání, kde se hosté zaměřili na obranu, když se na polovinu soupeře dostával velmi sporadicky. "Sešívaný" tým neustále útočil do plných a v městském derby tak zůstaly 3 body v Orlické Kotlině. Fakta - branky: 26. Erber, 54. Klicnar pen., 67. Lán, 76. Linhart, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Křinka (Šmolka a Vlachynský z Hradce). Sestavy - Slavia Hradec: Zika - R. Čejchan (61. Kašpar), O. Krempa, Šimůnek (46. Hutla), Linhart - D. Veselý, Erber (75. M. Krempa), Klicnar - Lán, Špaček. V. Horák. Třebeš: Anders - Holman, Jiří Matějka ml. (46. Jiří Matějka st.), Chýlek, Štěrba - Hynek, Hovorka (62. Kocián), Heglas - Veis, Ficenec, Bezvoda.

Chlumec B - Probluz 2:2
Domácí sdělili, že nebudou zápas komentovat. Fakta - branky: Borůvka, Jerie - Brzek, Karabinoš z pen., ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:0, diváci: 70, rozhodčí Štancl (Doubrava z Hradce a Konhefr z Městce Králové). Sestavy - Chlumec B/Klamoš: J. Koliáš (79. Stejskal) - Chára, Borůvka, Volný, Kloz - Vopátek, Jankovský, Jerie, Vaníček (68. Drahorád) - Sedláček, Kubelka (46. Staňo). Probluz: L. Brambora - M. Dresler (68. M. Brambora), Záruba (79. Kalhous), Sedílek, Karmín - L. Dresler, Boniš (46. Brzek), Kučera, Baďura - Čtvrtečka, Karabinoš.

Nepolisy - Kunčice B 0:2
Hosté z Kunčic nevyužili ještě další vyložené šance, které jim nabízela děravá obrana domácích. Fakta - branky: 43. Málek, 53. Bárta, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 50, rozhodčí Šamko (Stejskal a Pikeš z OFS Jičín). Sestavy - Nepolisy: Kysilka - Doležal, R. Hanuš (80. Bous), P. Hanuš, Šustr - L. Schmidt, R. Schmidt, Chaloupka, Škrha (56. Zámečník) - Spejchal, Pulec (56. Mušek). Kunčice B: Šanda - R. Šulc, Kvasnička, Mihl, Kneifel - Hrubý, Málek (51. Trutnovský), Čáslavský, Pultar (78. M. Šulc) - Hornych, Bárta (62. Laštovička).

III. třída

Dolany - Starý Bydžov 1:1
Hosté působili fotbalovějším dojmem, Dolanští ale příkladně bojovali a v dramatickém závěru mohli dokonce strhnout vítězství na svou stranu. Fakta - branky: Syrovátka - Drobný, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Cipra), poločas 1:1, diváci: 60, rozhodčí Merbs z Hořiček. Sestavy - Dolany: Kubásek - Karel, Vrabec, Cejnar, Měšťan - Růta (46. Hofman), Syrovátka, Cipra, Vondra - Duben (85. Beran), Ivanov (80. Kejzlar). Starý Bydžov: Šula - Daxner (72. Semerák), Šenk, Svěcený, Štoček (81. Kohout) - Ondráček, Tomášek, Lechmann, Křišťan - Vojtěch, Drobný.

Lovčice - Libřice 1:1
Hosté od 5. minuty vedli, když domácí zaspali úvod a celý 1. poločas. Ve 2. půli se Lovčice výrazně zlepšily, z řady šancí však stačily jen vyrovnat a trefit dvakrát břevno. Fakta - branky: O. Koubek - Javůrek, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 70, rozhodčí Riesner z Hradce. Sestavy - Lovčice: Appl - Suchochleb, O. Koubek, D. Koubek, Drozen (17. Jilemnický) - Hála (46. Dašek), L. Volejník, Hošek (86. Bendák), Tůma - M. Chára, Kafka. Libřice: Munzar - Mildner, J. Štrajt, Handl, Vošvrda - Fabián, Kotek (89. P. Štrajt), Kotland, Hlušička - Ličman, Javůrek.

Dobřenice - Skřivany 0:2
Domácí mužstvo bylo po celé utkání lepším týmem, ale díky střelecké neschopnosti a lepší koncovce hostí nakonec odešlo poraženo. Fakta - branky: Horák, Tauchman, ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 20, rozhodčí Papík z Hradce. Sestavy - Dobřenice: Brož - Hanuš, Černý, Špalek, Knížek - Císař, Krátoška, Vodák - Štajer, Plíšek, Konečný. Skřivany: Kněžourek - Zálabský, Janáček, Tauchman, Tichý (85. Říha) - Žďárský, St. Bužik, Horák - J. Bužik (56. Pekárek), Pošík, Khelil.

Kosičky B - Nové Město 2:0
Mírná převaha domácích, kteří se dvakrát prosadili střelecky. Fakta - branky: Novák 2 (1 z pen.), ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Částka z Hradce. Sestavy - Kosičky B: Tomek - Midloch, L. Špás, D. Špás, Novák - Volf, Dusbaba, Donát (46. Šmidrkal) - Kružík, Novotný, Samek. Nové Město: Vlk - Bergl, Bendásek, Kopřiva, Labík - Krnáč, Čepelák, Morávek - Midloch, Šťastný, Steklý (83. Vaníček).

Kobylice B - Vysoká 2:1
Ve vyrovnaném utkání si domácí obrovským úsilím v závěru vybojovali cenné vítězství. Fakta - branky: 67. Dvořák, 84. Nový - 54. Hošek, ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 90, rozhodčí Dostál z Hradce. Sestavy - Kobylice B: Hrubeš - Šenk (60. Drábek), Novotný, Motálek, Wolf (46. M. Khol) - Dvořák, P. Khol (64. Zámečník), Ornst - Němec, Nový, Pšenička. Vysoká: Zasadil - M. Píša, Vicany, Faltys, Hrůša (46. J. Píša) - Kulhánek (80. Starý), Novák, Hošek - Jílek, Feistel, Růžička.

Černilov B - Nový Bydžov C 4:1
Domácí o svém zaslouženém vítězství rozhodli již v 1. poločase, když ve 2. dějství je podržel brankář Voltr. Fakta - branky: Havlas 2, Imlauf, Petrásek - Vaníček, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 90, rozhodčí Bečvář z Třebovětic. Sestavy - Černilov B: Voltr - Hofman, P. Hrubý, Hynek, Hryzlík - Pokrupa (68. Holeček), Schwarzer, Veselovský, V. Hrubý - Havlas (80. Petrásek), Imlauf. Nový Bydžov C/Chudonice: Jos. Bradna - A. Bradna, Panocha (32. Jan Bradna), Kutík, Doskočil - Donát, Pánek, Zmítko (73. Tomeš), Ullmann - Fiala (46. Vaníček), Váňa.

Lhota p. L. B - Malšova Lhota 2:0
Vyrovnaný zápas, ve kterém byli domácí šťastnější v koncovce. Fakta - branky: Pithart, Kubát, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí R. Tlustý z Hlušic. Sestavy - Lhota p. L. B: Tluka - Vodička, F. Mádlo, Pithart, Hynek - Kučera, Pultar, L. Jedlička (70. Plachý), Nývlt (60. R. Mádlo) - Kubát, Margolien (80. M. Jedlička). Malšova Lhota: Frýdek - Rücker, Felcman (76. Jakub Krejcar), Ďurech, Moder - Sedliský, Pospíšil, Hladík (65. T. Krejcar), Jan Krejcar - Filipi, Marek.

IV. třída - A

Jeníkovice - Dohalice B 3:2 (0:0). V bojovném utkání dobré úrovně byli nakonec šťastnější domácí, když navíc neproměnili další dobré příležitosti. Branky: 46. Marha, 73. Schober, 80. Látr - 48. L. Tichý, 73. Erbs z pen., ŽK 2:5, PK 0:1, 60 diváků, rozhodčí Krejska z České Skalice.
Třebeš B - Nový Hradec B 2:1 (1:0). Domácí po výborném výkonu porazili v derby favorita soutěže. Branky: Jan Bezvoda, Kudrna - Jindra, ŽK 1:1, 100 diváků, rozhodčí Čiháček ze Sedlice.
Neděliště - Hořiněves 6:0 (4:0). Jednoznačná záležitost domácích v sousedském duelu. Branky: Ságner 2, Bartoš 2, Čejka, Polák, ŽK 1:0, 60 diváků, rozhodčí Vízek z N. Bydžova.
Malšovice B - Sendražice 1:2 (0:2). Hosté byli fotbalovější, když domácí srazily do kolen dva vlastenci. Branky: Špás - vlastní 2, ŽK 4:1, 30 diváků, rozhodčí Riesner z Hradce.
Rasošky - Cerekvice 1:5 (1:1). Hosté po zlepšeném výkonu ve 2. poločase zaslouženě vyhráli. Branky: Adamovič - Melich 2, Tomášek 2, Fanta, 30 diváků, rozhodčí Kincl z Třebechovic karty nepotřeboval.
Jaroměř B - Lok. Hradec B 1:1 (1:0). Po vyrovnaném průběhu se rozešli soupeři s dělbou bodů. Branky: Čapek - Bálek, ŽK 2:2, 30 diváků, rozhodčí Jirka ze Stěžer.
Velichovky B - Malšova Lhota B 3:2 (1:1). Po spoustě zmařených šancí zasloužená výhra domácích. Branky: Kordina 2, Šedivec - T. Janata 2 (1 z pen.), PK 1:1 (za domácí nedal Rezek), 50 diváků, rozhodčí Koza z Hradce karty nepotřeboval.

IV. třída - B

Kratonohy B - Lovčice B 1:1 (0:0). Domácí neproměnili spoustu šancí, nastřelili 3 tyče a hosté 3 minuty před koncem vyrovnali. Branky: Kliment - R. Volejník, ŽK 0:2, 50 diváků, rozhodčí Hruška z Hradce.
Boharyně - Syrovátka 3:0 (2:0). Ve vyrovnaném utkání stříleli góly pouze domácí. Branky: Adlaf, Michálek, M. Macháček, ŽK 2:2, ČK 0:1, PK 0:1 (hosté nedali), 40 diváků, rozhodčí Blažek z Hradce.
Myštěves B - Ohnišťany 1:2 (0:2). V bojovném utkání hosté o branku zvítězili. Branky: Jan Havlíček - Pavel Šoltys, M. Bezvoda z pen., ŽK 3:5, PK 0:1, 60 diváků, rozhodčí Riesner z Hradce.
Lužec - Prasek B 1:1 (1:0). Domácí přehráli hosty, ale nedokázali přidat tříbodový gól. Branky: Beneš - Ludvík, 30 diváků, rozhodčí Kukla ze Zadražan karty nepotřeboval.
Urbanice - Roudnice B 4:2 (2:2). Derby utkání domácí rozhodli ve 2. poločase. Branky: Opolský, D. Borovec, L. Svoboda, Cerman - L. Mrštík, Klapka, ŽK 1:2, 60 diváků, rozhodčí Markvart z Hradce.
Stěžery B - Převýšov B 5:3 (1:0). Zápas rozhodl těsně před koncem po 25-tileté pauze Jindřich Radoň starší. Branky: Syrůček 2, Pech, Malina, Radoň J. st. - Pavel Pilař, Šanda, Havelka, ŽK 2:2, 60 diváků, rozhodčí Krejska z České Skalice.
Probluz B - Libčany B 1:2 (0:0). Hosté byli pohyblivější, přesgtože prohrávali, dokázali utkání zvrátit. Branky: Fikr - Horáček, Bílek, ŽK 2:1, 50 diváků, rozhodčí Částka z Hradce.