Z cenné trofeje i postupu do krajského poháru se radoval po výhře 6:0 tým Stěžer. Z rukou Ivana Pařízka (Gist), předsedy OFS Hradec Martina Zbořila a místopředsedy OFS Vladana Haleše oba finalisté obdrželi poháry a pamětní medaile, vítěz převzal ještě mamutí putovní pohár. Přítomni zde byli mimo jiné Václav Andrejs (předseda KFS Královéhradecka), Jiří Pavlíček (předseda Královéhradecké unie sportu), v publiku byl Edmund Schmidt (dlouholetý ligový hráč Spartaku Hradec a reprezentant Československa).

Nepolisy – Stěžery 0:6 (0:3). Před početnou návštěvou bylo k vidění zajímavé utkání, ve kterém hosté dominovali díky proměněným brejkovým akcím. Utkání mohl tým Nepolis zdramatizovat těsně před přestávkou, jenže Tlustý neproměnil penaltu. Ve druhé půli Stěžery zaslouženě dokráčely k pohárovému primátu.

Fakta – branky: 26. a 57. Pešl, 30. a 45. K. Vácha, 54. Hantsch, 65. Gabriel. Rozhodčí: Slavíček. ŽK: 2:4. Diváci: 230. Nepolisy: Marko – Zámečník (46. Schmidt), P. Hanuš, Spejchal, Šustr – Ullmann (72. Marek), Lihan, Smadiš (72. Marek), Tlustý – Pánek, T. Hanuš. Stěžery: Švehlík – Samšeňák, Urban, Ducháček, Tušic – Hantsch (46. Hanousek), Gabriel, Halamka (78. J. Vácha), Štěpánek (72. Široký) – K. Vácha (80. Bílek), Pešl (86. Junek).

Radek Matys, trenér Nepolis: „První půli jsme kombinační hrou začali dobře. Soupeř vyrážel z organizované obrany do brejků, z nichž vstřelil dva góly. Po neproměněné penaltě Stěžery přidaly před přestávkou třetí branku. Ve druhé části jsme se snažili tlačit dopředu, ale soupeř nás trestal z rychlých protiútoků, a tak zápas dovedl do vítězného konce."

Miroslav Švadlenka, trenér Stěžer: „Vyšel nám taktický plán: hrát ze zajištěné obrany na rychlé brejky. Vysoké vítězství bylo souhrnem okolností. Soupeř i přes obdržené branky ukázal svoji kvalitu. Nám se podařilo skórovat po akcích do otevřené obrany.

Předzápas ml. elévů: Nepolisy – Stěžery 2:6 (Š. Houška, Jelínek – Podlucký 4, Špičan 2). Nepolisy: M. Hála, J. Hála, J. Houška, Š. Houška, Schmidt, Jiránek, Jelínek, Motyčka, Srb. Stěžery: Bis, Klouček, Licov. Novotný, Paclt, Podlucký, Šmíd, Špičan, J. Vácha, Vít.