Zápasy 2. kola pokračovala o víkendu fotbalová Jako III. třída.

Boharyně – Cerekvice 5:0

Branky: Volf 3, Málek 2. Poločas: 2:0. Boharyně: Peterko – Krejčí, Čáslavský, Mrázek, Pšenička – Steinfeld (60. Široký), Volf, Samek, Rejmánek – Málek, Tryzna (70. Farka). Cerekvice: Tomášek – Dědina (80. Šmída), Minich, Rachota – Černý, M. Bělina, Jonáš, Parobek, Lulek – R. Bělina (85. Masařík), Kučera.

Prasek – Hořiněves 0:0

Prasek: Šuhájek – Vyhleďal, Veselý, Štefán, Soukup (76. Klouzek) – Štayr, Janáček, Hrubý, Černík – Taichman, Pokorný. Hořiněves: Runkas – Kopecký, Jistebnický, Navrátil, Miller – Rešl, Pudlejner, Satranský st. (75. Miffek), Satranský ml. – Rejfek, Novák (69. Přiklopil).

Ohnišťany – N. Město 2:4

Branky: Vobořil, vlastní (Kopřiva) – R. Matys 2, M. Midloch, Svoboda. Poločas: 1:3. Ohnišťany: M. Šoltys – Jar. Novotný, Mydlář (46. P. Novotný), Sehnal (50. Jiříček), Kleňhar – Vobořil, Matějka, Kopáč, Bezvoda – Vrba, Dvořák. N. Město: D. Vlk – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík st. – Kopřiva (87. Stuchlík ml.), Svoboda (89. Hrubeš), M. Midloch, Vinař – Matys (75. Macháň), R. Midloch.

Neděliště – St. Bydžov 2:4

Branky: Kocourek, Svatoň – Vantura, Černý, Semerák, Ondráček. Poločas: 2:2. Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal (49. Dostál), Čejka (49. Stránský), Nosek, R. Voňka – M. Voňka, Svatoň (80. Budín), T. Stanner, L. Stanner – Pekáč, Kocourek (71. Matyásko). St. Bydžov: Šteyr – Vantura (64. Panocha), Václavík, Tomeš, Daxner – Semerák (59. Bark), Černý, Pánek, Ondráček – Lechmann, Bužik.

Loko HK B – M. Lhota 3:2

Branky: R. Čech, Frizel, Šubrt – L. Kekelák, Pa. Soukup. Poločas: 2:1. Loko B: Němec – Malý, Šubrt, Javůrek, Frizel (62. Bartoněk) – Vodák, R. Čech, Zvolánek (51. Vaněk), Tuček (75. Kopecký) – Tichý, Kollár. M. Lhota: Florián – Hladík, Radoň (81. Křičenský), Volf, Ďurech – Baják, Moder, Pe. Soukup, Voltr (65. M. Kekelák) – L. Kekelák (18. Kotík), Pa. Soukup.

Roudnice B – Kosičky B 2:2

Branky: 11. Koutník, 63. Koudelka – 61. Koliáš, 84. Donát. Poločas: 1:0. Roudnice B: Šanda – Kučera, Mrštík, Svatoň, Matoušek (83. Klapka) – Koutník (86. J. Klempíř), Švadlenka (46. Koudelka), Pospíšil, Voříšek (46. Vanc) – Vítek, Melichar. Kosičky B: Tomek – Volf, Novák, Beneš, Pražák – Kmoníček, M. Černý, Kvaček, Tomáš – Koliáš, Donát.

Nový HK B – Syrovátka 4:3

Branky: G. Bendig 2, Matějka, Neppl – Tužil, D. Pleskot, Opolský. Poločas: 0:2. Nový HK B: Radoň – Vrabec (46. Kaplan), David, Páter, Darius (46. Matějka) – Sajvera (46. Přiklopil), Vik, G. Bendig, Neppl (88. Novotný) – Bonhard, J. Bendig. Syrovátka: M. Jarkovský – Fikr, Z. Jarkovský, J. Pleskot, Hruban – Hruška, Tužil, Chrudimský (74. Žalský), D. Pleskot – Opolský, Musil (74. Hanžl).

IV. třída: Sousedské derby jasně ovládly Libřice

Hradec Králové - Nejnižší soutěž fotbalistů pokračovala o víkendu zápasy druhého kola. Ani jeden ze všech šestnácti týmů nevyšel gólově naprázdno. V Libřicích se hrálo pikantní sousedské derby, ve kterém domácí celek jednoznačným způsobem (4:1) přehrál Jeníkovice.

CK Sana IV. třída A

Probluz B – Libčany B 2:1 (0:1). Branky: Vobejda mladší, Kolakovský – T. Novák. Libřice – Jeníkovice 4:1 (2:0). Branky: Volter z penalty, Mildner, Horák, Hrabě – Procházka. Lhota pod Libčany – Sendražice 2:2 (0:1). Branky: Čihák z penalty, Hegr – Fedor z penalty, Hlavatý. Černilov B – Smiřice B 4:2 (2:2). Branky: Voltr, Holeček, Matoušek, Hypš – Rund z penalty, Růžek.

CK Votrok IV. třída B

Nepolisy B – Převýšov B 4:2 (2:0). Branky: Tomáš Hanuš 2, Radek Hanuš, Haltuf – Mareček, Korel. Lužec nad Cidlinou – Hlušice B 2:1 (0:1). Branky: Kohout, Janouch – Holman. Červeněves B – Myštěves B 1:4 (0:3). Branky: Restl – Hlaváč 2, Gracík, Jelínek. Klamoš – Kobylice B 1:2 (1:1). Branky: Jankovský – Havlíček, Herzog.

1.    Myštěves B    2    2    0    0    15:6    6
2.    Nepolisy B    2    2    0    0    6:3    6
3.    Lužec    2    1    1    0    5:4    4
4.    Hlušice B    2    1    0    1    5:4    3
5.    Kobylice B    2    1    0    1    7:12    3
6.    Klamoš    2    0    1    1    4:5    1
7.    Převýšov B    2    0    0    2    4:8    0
8.    Červeněves B    2    0    0    2    2:6    0