To byl šok! Lázně Bělohrad dobyly půdu lídra z Týniště

Královéhradecko - Během uplynulého víkendu se hrály další zápasy ve fotbalovém krajském přeboru.

14.4.2014

Ilustrační fotoFoto: Vojtěch Podstavek

Týniště nad Orlicí – Lázně Bělohrad 1:2

Fakta – branky: 49. Merganc – 26. a 82. Odvárko. Rozhodčí: Gereg (M. Svatoňovice). ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Týniště nad Orlicí: Marčišin – Odehnal, Voženílek, Michal, J. Hrubý – Novák (67. Lemfeld), Stejskal (83. Tomášek), Plašil, Slezák – Merganc, Winkler. Lázně Bělohrad: Gall – Šrám, Velich, Kazda, Berger – D. Michálek (85. Hrnčíř), Lánský, L.Michálek, Vít – Odvárko (87. Wagenknecht), L. Jezbera (90. Rychecký).

Libčany – Hořice 3:2

Fakta – branky: 3. Klouda, 51. Řehounek, 90. (+1) Haupt – 64. Vávra, 69. Melichar. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 1:4. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Libčany: Tošovský – Kocián, Sýkora (46. Novotný), Homoláč, Friedl – Haupt, L. Jedlička, Libřický, Řehounek (87. Mádlo) – Klouda (92. P. Jedlička), Jiřík. Hořice v Podkrkonoší: Žižka – Antoš, D. Pour, Ruml, Tomáš – Kuneš, Rubeš, P. Palm (73. Šeda), Nečesaný – Melichar (83. Krejčí), Vávra.

Rychnov nad Kněžnou – Kratonohy 0:3

Fakta – branky: 43. a 57. Fidra, 76. Dostál. Rozhodčí: Čejchan (Červený Kostelec). ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (57. Pohl). Diváci: 98. Poločas: 0:1. Rychnov n K.: Lasák – Pups, Kráčmer, Pohl, Z. Schod (67. Lochman) – Zajíček, Bárnet, Trejtnar, Nosek – Jedlinský (67. Valášek), Volný. Kratonohy: Vaníček – Bořke, Lesák, Franc, Král – Štěpánek, Dostál, Fidra, Jilemnický – Semelka, Nun.

Jičín – Jaroměř 4:2

Fakta – branky: 5. a 15. Voldán, 15. Kraus, 90. Haken z pen. – 31. a 46. Škoda. Rozhodčí: Filip (Rychnov n. Kn.). ŽK: 3:1. Diváci: 75. Poločas: 3:1. Jičín:  Puš – Kubíček, Řeháček, Ulvr, Drusan – Miler (60. Kocourek), Gaubmann, T. Haken, J. Veg (82. Bucek) – Voldán (74. Vacek), Kraus. Jaroměř: Ondráček – Hrobský, Rejchrt, Svoboda (83. Böhm), Ponikelský – Michálek, Holub – Exnar, A. Horák (74. Seifert), Škoda – Emlar (46. Čenovský).

Nový Bydžov – Červený Kostelec 2:0

Fakta – branky: 31. Tomeš, 57. Zich. Rozhodčí: Šmída (Trutnov). Bez karet. Diváci: 110. Poločas: 1:0. N. Bydžov: Drugda – M. Vincour, Široký, Obermajer, Zich – Matějka, Vaníček – Pospíšil (70. Lacina), Tomeš, Masák (61. Langr) – Karanský (88. F. Vincour).
Č. Kostelec: Švejdar – L. Hlava, Bárta, Havlíček, Gross – Kováčik (82. Barták), Vlček, Hypius (46. Fireš), Hundák (82. Rudolf) – Petrů, Koval.

Úpice – Slavia Hradec 1:0

Fakta – branky: 64. Jaroš. Rozhodčí: Horský (Týniště). ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (74. Ibrmajer). Diváci: 167. Poločas: 0:0. Úpice: Kobos – Belák, Hanzlík, Vít, Kulhánek – Brutovský (46. Kejzlar), Hubka, Marel, Mach – Winter (62. Šulitka, 90. Mityska), Černý ( 46. Jaroš). Slavia Hradec: Mašek – Šolc, Hloušek, Ibrmajer, Horák (73. Mottl) – Brázda (46. Olšák), Lán (87. Klicnar), Veselý, Baťka – Derner (70. Homolka), Linhart.

Dobruška – Chlumec nad Cidlinou 2:1

Fakta – branky: 15. M. Dostál, 48. V. Malý – 68. Ševčík. Rozhodčí: Medlík (Třebnouševes). ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Dobruška: Klofanda – V. Jelen, J. Effenberk, A. Zilvar (88. M. Eimann), Šotola – M. Dostál, Mikušík, D. Eimann, V. Malý (69. Kováč) – Reichl (89. Hrnčíř), Michalík. Chlumec n. C.: Kukal – Steklý, Koubek, Doseděl st., Beneš (56. D. Jelínek) – Pilař (80. Drahorád), Janda, Vopátek, J. Jelínek (68. Hermann) – Ševčík, Kučera (68. Doseděl ml.).

Broumov – Olympia Hradec 0:4

Fakta – branky: 7., 9. a 29. Korba, 32. Hubička. Rozhodčí: Korec (St. Buky). ŽK: 1:2. Diváci: 190. Poločas: 0:4. Broumov: Drahorád – Růžička (83. Štejnar), Kotyza, Jar. Schubert, Panny – Němeček (57. Hanzlík), Wilke, Šimon, Svoboda (63. Gago), Michálek (57. Kitler) – Gajdoš. Olympia: Moník – Mařas, Sikora, Rak, Kabeláč – Hubička, Michek (51. Hůlka), Chromek, Novák (55. Pavlů) – Musil (55. Faltus), Korba.

Ilustrační fotografie.

Hradecký půlmaraton a maraton chystá již pátý ročník. Hlaste se!

Odstraňování škod v Libňatově
15

Po bouřkách uklidí brigádníci i spolky

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Kříže předznamenaly průšvih

Hradec Králové - Druholigové derby mezi fotbalisty Hradce a Pardubic skončilo nechutně. Vypjatý zápas, rozhodně velmi slušný, uzavřela bitka mezi domácími ultras a ochrankou.