VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ve III. třídě je sedm nových týmů aneb Kdo, kdy a s kým?

Hradec Králové /ROZLOSOVÁNÍ/ – Zanedlouho odstartují mistrovské soutěže Okresního fotbalového svazu Hradec Králové ročníku 2013/14. Tentokrát přinášíme podzimní program euTax III. třídy.

23.7.2013
SDÍLEJ:

Okresní fotbalová III. třída: Nový Bydžov C - Ohnišťany.Foto: Deník/ Petr Tomeš

V soutěži se představí hned sedm nových týmů, tedy rovná polovina (Červeněves, Hořiněves, Dobřenice, Vysoká nad Labem B, Nové Město nad Cidlinou, Lužec nad Cidlinou a Třebechovice pod Orebem B.

1. kolo 10 – 11. 8. v 17 hodin: Skřivany – Třebeš B (SO), Kobylice B – Červeněves (NE), Prasek – Hořiněves (SO), Malšova Lhota – Dobřenice (SO), Vysoká B – Nové Město nad Cidlinou (NE), Lužec – Boharyně (SO), Ohnišťany – Třebechovice B (SO).

2. kolo 17. – 18. 8. v 17 hodin: Třebeš B – Třebechovice B (NE), Boharyně – Ohnišťany (SO), Nové Město nad Cidlinou – Lužec (SO), Dobřenice – Vysoká B (SO), Hořiněves – Malšova Lhota (SO), Červeněves – Prasek (SO), Skřivany – Kobylice B (SO).

3. kolo 24. – 25. 8. v 17 hodin: Kobylice B – Třebeš B (NE), Prasek – Skřivany (SO), Malšova Lhota – Červeněves (SO), Vysoká B – Hořiněves (NE), Lužec – Dobřenice (SO), Ohnišťany – Nové Město nad Cidlinou (SO), Třebechovice B – Boharyně (NE).

4. kolo 31. 8. – 1. 9. v 17 hodin: Třebeš B – Boharyně (NE), Nové Město nad Cidlinou – Třebechovice pod Orebem B (NE), Dobřenice – Ohnišťany (SO), Hořiněves – Lužec nad Cidlinou (NE), Červeněves – Vysoká B (SO), Skřivany – Malšova Lhota (SO), Kobylice B – Prasek (NE).

5. kolo 7. – 8. 9. v 17 hodin: Prasek – Třebeš B (SO), Malšova Lhota – Kobylice B (SO), Vysoká B – Skřivany (SO), Lužec – Červeněves (SO), Ohnišťany – Hořiněves (SO), Třebechovice B – Dobřenice (NE), Boharyně – Nové Město nad Cidlinou (SO).

6. kolo 14. – 15. 9. v 17 hodin: Třebeš B – Nové Město nad Cidlinou (NE), Dobřenice – Boharyně (SO), Hořiněves – Třebechovice B (SO), Červeněves – Ohnišťany (SO), Skřivany – Lužec (SO), Kobylice B – Vysoká B (NE), Prasek – Malšova Lhota (SO).

7. kolo 21. – 22. 9. v 16.30 hodin: Malšova Lhota – Třebeš B (SO), Vysoká B – Prasek (NE), Lužec – Kobylice B (SO), Ohnišťany – Skřivany (SO), Třebechovice B – Červeněves (NE), Boharyně – Hořiněves (SO), Nové Město nad Cidlinou – Dobřenice (SO).

8. kolo 28. – 29. 9. v 16.30 hodin: Třebeš B – Dobřenice (NE), Hořiněves – Nové Město nad Cidlinou (SO), Červeněves – Boharyně (SO), Skřivany – Třebechovice B (SO), Kobylice B – Ohnišťany (NE), Prasek – Lužec (SO), Malšova Lhota – Vysoká B (SO).

9. kolo 5. – 6. 10. v 16 hodin: Vysoká B – Třebeš B (NE), Lužec – Malšova Lhota (SO), Ohnišťany – Prasek (SO), Třebechovice B – Kobylice B (NE), Boharyně – Skřivany (SO), Nové Město nad Cidlinou – Červeněves (SO), Dobřenice – Hořiněves (SO).

10. kolo 12. – 13. 10. v 16 hodin: Třebeš B – Hořiněves (NE), Červeněves – Dobřenice (SO), Skřivany – Nové Město nad Cidlinou (SO), Kobylice B – Boharyně (NE), Prasek – Třebechovice pod Orebem B (SO), Malš. Lhota – Ohnišťany (SO), Vysoká nad Labem B – Lužec nad Cidlinou (SO).

11. kolo 19. – 20. 10. v 15.30 hodin: Lužec nad Cidlinou – Třebeš B (SO), Ohnišťany – Vysoká B (SO), Třebechovice pod Orebem B – Malšova Lhota (NE), Boharyně – Prasek (SO), Nové Město nad Cidlinou – Kobylice B (SO), Dobřenice – Skřivany (SO), Hořiněves – Červeněves (SO).

12. kolo 26. – 27. 10. ve 14.30 hodin: Třebeš B – Červeněves (NE), Skřivany – Hořiněves (SO), Kobylice B – Dobřenice (NE), Prasek – Nové Město nad Cidlinou (SO), Malšova Lhota – Boharyně (SO), Vysoká B – Třebechovice p. O. B (NE), Lužec nad Cidlinou – Ohnišťany (SO).

13. kolo 2. – 3. 11. ve 14 hodin: Ohnišťany – Třebeš B (SO), Třebechovice B – Lužec (NE), Boharyně – Vysoká B (SO), Nové Město nad Cidlinou – Malšova Lhota (SO), Dobřenice – Prasek (SO), Hořiněves – Kobylice B (SO), Červeněves – Skřivany (SO).

14. kolo 9. – 10. 11. ve 14 hodin: Třebeš B – Skřivany (NE), Červeněves – Kobylice B (SO), Hořiněves – Prasek (SO), Dobřenice – Malšova Lhota (SO), Nové Město nad Cidlinou – Vysoká B (SO), Boharyně – Lužec (SO), Třebechovice B – Ohnišťany (NE).   (ld)

Autor: Redakce

23.7.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto
3

Pojďte v sobotu na Sněžku podpořit malou Pavlínku

Studenti Gymnázia Boženy Němcové převzali ocenění v soutěži i od bývalého velvyslance Michaela Žantovského.
8

U gymnázia zavlála britská vlajka

Pocta řediteli zoo Josefu Vágnerovi: Pavelek o něm natočil dokument

Královéhradecko, Dvůr Králové - Sedm let práce věnoval režisér Ivo Pavelek filmu, jehož hlavním hrdinou se stal bývalý ředitel královédvorské zahrady Josef Vágner. Snímek na konci dubna uvedl slavnostně do kin. Celovečerní dokument nese jméno Safari v Čechách.

Dvorští nosorožci černí mají třetího potomka

Královéhradecko, Dvůr Králové nad Labem - Návrat nosorožců černých do Afriky opět přinesl úspěch. Pár ze Dvora Králové zplodil už třetího potomka.

Zruční studenti zvládli s traktorem i slalom

Královéhradecko, Lázně Bělohrad - Jízdu zručnosti s traktorem a přívěsem absolvovalo ve čtvrtej v areálu Středního odborného učiliště v Lázních Bělohradu na Jičínsku 13 zástupců sedmi škol z Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Zaskočí Bystřice po týdnu dalšího soka?

Hradec Králové - Gólman Boharyně Martin Flegr tipuje sedm zápasů nejvyšší okresní fotbalové soutěže.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies