Šlágr vyzněl pro votroky

HRADEC KRÁLOVÉ - V okresním přeboru mladších žáků bylo sehráno rozhodující utkání o první místo, v němž zvítězili fotbalisté FC Hradec C.

15.6.2007

Ilustrační fotoFoto: archiv

DFC Slavia Hradec - FC Hradec C 3:5 (1:4). DFC Slavia: Mečířová - Hrušková, Kvasničková, Svobodová, Novotná - Vlačihová, K. Nováková, Bartoňová, B. Nováková – Konrádová (30. Kubíčková), Kůželová (37. Formánková).

Mladší žáci FC Hradec C vtrhli do utkání jako uragán, vynutili si roh a hlavičkou otevřeli skóre už v první minutě. V 9. min. se děvčatům podařilo vyrovnat. Radost trvala krátce, „votroci“ opět ze standardky šli do vedení. Následně přišly dvě chyby středu obrany DFC a zdálo se být rozhodnuto. Ve druhé půli se karta otočila, žákyně využívaly své fyzické převahy a zatlačily soupeře. Nejprve Hrušková krásným gólem z dálky dostala Slavii do hry, a když dorazila opět Hrušková trestný kop Bartoňové, začala bitva o titul vrcholit. Závěr byl hektický, v největším náporu přišlo vyloučení Svobodové a hosté rozhodli z pokutového kopu.

Jiří Hruška, trenér DFC Slavia Hradec: „Viděli jsme vrchol sezony a rozdílné poločasy. Ztrátu z první půle jsme už nedohnali, přesto nezbývá než před děvčaty smeknout, že to po prvním poločase nezabalila. Škoda, že jsme nehráli kompletní. Nezbývá než soupeři pogratulovat.“

(jh, ld)

15.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

TIP LIGA: Úvodní díl vyšel nejlépe Firbacherovi mladšímu

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Proměnu stadionu odstartuje na podzim demolice

Hradec Králové - Přípravy nového fotbalového svatostánku v Hradci Králové nezůstávají jen na papíře. Přestože Votroci zatím ani po sestupu do druhé fotbalové soutěže svými výkony rozhodně neoslňují, nákladná rekonstrukce všesportovního stadionu v Malšovicích se pomalu rozbíhá.