Krajská liga

Třebechovice – Dvůr Králové 4:8 (2:0, 2:5, 0:3). Branky a nahrávky Třebechovic: 1. Šeda (Marša, Bartoň), 15. Šeda (Wolf, Kostka), 26. Bohdanecký (Wolf, Kostka), 33. Bohdanecký (Wolf, Kostka). Střely na branku: 34:43. Třebechovice: P. Lochman (41. Petrů) – Kostka, Souček, Marša, Hendrich, Junek, Dittrich – Dostál, Wolf, Bohdanecký – Šeda, Bartoň, T. Drašnar – Erban, Tuček, Kosina – Špička.

Domácí vedli už 3:0, ale pak se začali prosazovat favorizovaní hosté. „Byl to zápas jako noc a den. Ačkoliv jsme vydrželi 30 minut hrát více než vyrovnanou partii, Dvůr pak ukázal sílu a důvod, proč vede tabulku s obrovským náskokem," uvedl třebechovický realizační tým.

N. Bydžov – Hronov 12:1 (1:1, 7:0, 4:0). Branky a nahrávky NB: 12. Chára (Kubišta, Menyhárt), 25. Kubišta (Nedbal), 27. Hlaváček (Vosyka), 33. Hlaváček (M. Kozák), 33. Menyhárt (Chára, Nedbal), 36. Chára (Menyhárt), 37. Hlaváček (Postolka), 40. Hlaváček (Postolka, Nedbal), 42. Hlaváček (Postolka, M. Kozák), 50. M. Kozák, 52. Fiala (Šimůnek), 53. Kubišta (Chára). Střely na branku: 52:29. N. Bydžov: Veselý – Novák, Vosyka, Nedbal, Mádle, Myslivec, Vlach – M. Kozák, Postolka, Hlaváček – Chára, Kubišta, Menyhárt – Fiala, Šimůnek, Špaček.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Bydžova: „Nedělní výsledky stanovily pořadí po základní části. Cíl vyhnout se baráži je splněn. Hráčům, trenérovi i divákům patří velký dík. První třetina ukázala vyrovnanost obou týmů. Trefou Kubišty v úvodu druhé části nastal obrat ve vývoji. Zatímco v úvodní části jsme pálili slepými, poté se situace změnila. Na co jsme sáhli, to šlo za záda hronovských gólmanů. Velký zápas odehrál excelentní bruslař Hlaváček. Mančaft si sedá a na hře je to patrné. Trápení v průběhu soutěže vystřídala euforie a dobrá nálada.