Hrála se 31. minuta, když se odrazil od zadního mantinelu puk před bránu. Tam si ho našel hradecký útočník Bedřich Köhler a dorazil do do sítě. V tu chvíli ukončil 183 minut trvající dobu, během níž gólman Will nedostal v nejvyšší soutěži branku. Bohužel, pro Východočechy to však byla jediná chvíle, kdy oporu Bilých Tygrů překonali.

Zato domácí udeřili dvakrát, a to hned na začátku utkání. Patrik Rybár, který tentokrát dostal přednost před Ondřejem Kacetlem, nestačil na dvě perfektní střely domácích. Nejprve
v 6. minutě ho z pravé strany překonal Daniel Špaček. O čtyři minuty později pak předvedl výbornou akci Jan Ordoš. Projel celým obranným pásmem, obkroužil bránu a napálil puk do horního rohu.

Hradci nebyla nic platná ani střelecká převaha. Například druhou třetinu vyhráli hosté v této statistice 10:2. Liberci v deváté výhře
v řadě nezabránili.

Liberec - Hradec Králové 2:1

Fakta – branky a nahrávky: 6. D. Špaček (J. Stránský, R. Šimek), 10. Ordoš (Svačina) – 31. Köhler (Vydarený, Bednář). Rozhodčí: Rozhodčí: Bulanov (Rus.), Hradil – Frodl, Zavřel. Vyloučení: 4:2. Bez využití. Diváci: 6199. Třetiny: 2:0, 0:1, 0:0.
HC Bílí Tygři Liberec: Will – Šimek, Ševc, Mojžíš, Derner, Jánošík, Vitásek, Pyrochta – Lakatoš, P. Jelínek, L. Krenželok – Bartovič, Bulíř, Radivojevič – Svačina, Vantuch, Ordoš – D. Špaček, Hrabík, Stránský. Trenéři: Pešán a Mlejnek.
Mountfield Hradec Králové: Rybár – Vydarený, Pláněk, Gregorc, Dietz, Štajnoch, Newton, Čáp – Jarůšek, Džerinš, Šimánek – Bednář, Kukumberg, Dej – Köhler, Dragoun, Červený – J. Veselý, T. Knotek, R. Pavlík. Trenéři: V. Sýkora, P. Hynek a T. Martinec.