VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kultura

7.10.2016

Je připraveno seznámení s živou stravou

Hradec Králové - Akce nazvaná Setkání s živou stravou s Annou Hýžovou se uskuteční v pátek 7. října od 18 hodin v hradecké Galerii Artičok.

6.10.2016

Tipy na víkend aneb Pozvánka na vybrané společenské akce v regionu

Královéhradecko - Jako každý týden, i tentokrát Deník čtenářům přináší některé užitečné tipy na společenské události, které se konají nejen o víkendu 8. a 9. října.

6.10.2016

Smaltované šperky vyrobí v Artičoku

Hradec Králové - Akce s názvem Smaltované šperky s Janou Jedličkovou a Mirkou Hlávkovou se uskuteční ve čtvrtek 6. října od 18 hodin v galerii Artičok.

5.10.2016

Ivan Kraus v rámci autorského čtení představí své knihy

Hradec Králové - Centrum Sion a Knihovna města Hradec Králové společně zvou na autorské čtení z knih Ivana Krause. To se koná ve středu 5. října od 18 hodin v centrální knihovně ve Wonkově ulici.

3.10.2016

Čekání na Václava zahájila černá komedie

Hradec Králové - Festival Čekání na Václava v Klicperově divadle zahájila černá komedie Zabiják Joe v nastudování Divadla Kalich. Akce trvá měsíc a představuje výběr těch nejlepších představení studiových, alternativních a progresivních malých scén.

2.10.2016

Jazz opět po roce rozvlní salón republiky

Hradec Králové - Ve dnech 18. až 22. října se bude konat v hudebních sálech, klubech a dalších místech 22. ročník mezinárodního festivalu Jazz jde městem / Jazz Goes to Town. Během pěti dní nabídne celkem šestnáct koncertů, jam sessions, masterclass a závěrečný djset.

2.10.2016

Začíná divadelní přehlídka Klicpeův Chlumec

Chlumec nad Cidlinou - Již 69. ročník amatérské divadelní přehlídky Klicperův Chlumec 2016 se během října uskuteční v Klicperově domě v Chlumci nad Cidlinou.

1.10.2016

Benefiční koncert podpoří Dětské krizové centrum

Hradec Králové - V sobotu 1. října od 19 hodin hostí Adalbertinum II. Benefiční koncert NOMIA, Poradny pro oběti násilí a Dětského krizového centra. Zahraje Mastix - kapela herců Klicperova divadla.

30.9.2016

Kurz Keramická plastika zabere většinu sobotního dne

Hradec Králové - Galerie Artičok pořádá v sobotu 1. října od 10 hodin celodenní kurz Keramická plastika s Martinou Jiroutovou.

29.9.2016

Tipy na víkend aneb Pozvánka na vybrané společenské akce v regionu

Královéhradecko - Jako každý týden, i tentokrát Deník čtenářům přináší některé užitečné tipy na společenské události, které se konají nejen o víkendu 1. a 2. října.

28.9.2016

Pardubické orchestry zahájily novou sezonu

Východní Čechy, Pardubice - Oba profesionální orchestry působící v Pardubicích mají za sebou vstup do nové koncertní sezony. V obou případech šlo o zahájení pro návštěvníky abonentních koncertů přitažlivé a ve výsledku velkolepé a strhující. Už teď je jisté, že se bude na co těšit.

28.9.2016

Soubor Dupák chystá pro své publikum nová vystoupení

Hradec Králové - Své tradiční soustřední absolvovali o uplynulém víkendu v Bystrém v Orlických horách členové královéhradeckého folklórního souboru Dupák.

28.9.2016

Slavnosti vína a burčáku. To je Hradecký koštýř – letos podeváté

Hradec Králové - Hradecká kulturní a vzdělávací společnost pod záštitou a za podpory statutárního města Hradec Králové pořádá 9. ročník slavností vína a burčáku Hradecký koštýř, a sice ve středu 28. září od 10 do 18 hodin tradičně v prostorách Městské hudební síně, navíc letos bude akce poprvé rozšířena na severní terasy a část Žižkových sadů.

27.9.2016

Celou škálu barev a nálad hudby chtějí přiblížit rovněž mladšímu obecenstvu

Hradec Králové - Filharmonie v září zahájila svou devětatřicátou koncertní sezonu oratoriem Antonína Dvořáka.

27.9.2016

Asanace zamíří i na přehlídky, v Hradci plánují další reprízy

Hradec Králové - Klicperovo divadlo uvedlo premiéru Havlovy hry.

23.9.2016

Petrovické vinobraní zpestří také historický průvod obcí

Královéhradecko, Petrovice - Spolek Za rozvoj Petrovic a město Týniště nad Orlicí si vás dovolují pozvat na 3. petrovické vinobraní, které se uskuteční v sobotu 24. září od 14 hodin v prostorách u obecního domu.

23.9.2016

Artičok hostí seminář Emoce vs. vztahy s Ivou Kufr

Hradec Králové - Program s názvem Emoce vs. vztahy 1 s Ivou Kufr se koná v pátek 23. září od 18 hodin v Galerii Artičok na královéhradecké třídě Karla IV.

22.9.2016

Tipy na víkend aneb Pozvánka na vybrané společenské akce v regionu

Východní Čechy - Jako každý týden, i tentokrát Deník čtenářům přináší některé užitečné tipy na společenské události, které se konají nejen o víkendu 24. a 25. září.

22.9.2016

Exlibris přilákal do krajské metropole sběratele

Hradec Králové - Pravidelné Sjezdy a setkání členů pořádá každoročně celorepublikový Spolek sběratelů a přátel exlibris. Pro letošní rok se zhostili pořadatelského úkolu členové z Královéhradecka, v krajském městě se tak konal o uplynulém víkendu pošesté.

21.9.2016

Večerní workshop umění Feng Shui nabídne v Artičoku třináct dílů

Hradec Králové - Feng Shui - staré čínské umění o harmonickém bydlení pro všechny, kteří chtějí pomocí úprav v bytě vylepšit své vztahy, svou finanční situaci nebo dosáhnout zdravého a šťastného života plného přátel.

20.9.2016

Dabingové ceny ovládli Filip Jančík s Janou Štvrteckou

Východní Čechy, Přelouč /FOTO/ - Čerství držitelé Ceny Františka Filipovského byli překvapeni, že v Přelouči letos zvítězili.

19.9.2016

Střezinské orchestry z Německa vezly dva poháry, nadchla i Včelka Mája

Hradec Králové - Školní rok začal pro střezinské orchestry STO a Safari výborně. Odjely do německého Böselu a vrátily se obtěžkány poháry.

18.9.2016

Na co kam: Chovatelé a také sběratelé zbystří

Hradec Králové /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis žije. Do soboty se zde konal 12. kongres českých pediatrů a sester, v neděli 18. září se veřejnost může těšit na další akce, které se v objektu pořádají pravidelně.

16.9.2016

Hradecká galerie Koruna vzdává poctu české grafice

Hradec Králové - Další ze svých vždy pečlivě volených a připravených tematických výstav zahájila tento týden ve středu královéhradecká galerie Koruna v Kopečku.

15.9.2016

Tipy na víkend aneb Pozvánka na vybrané společenské akce v regionu

Východní Čechy - Jako každý týden, i tentokrát Deník čtenářům přináší některé užitečné tipy na společenské události, které se konají nejen o víkendu 17. a 18. září.

15.9.2016

Východočeští 'Piráti' zaujali až v Británii

Východní Čechy - Hudební formace vedená Jiřím Ševčíkem se opět po roce dostala na prestižní album pro tanečníky.

13.9.2016

Letošní sezónu filharmonie zahájí Antonín Dvořák

Hradec Králové – V předvečer svátku sv. Ludmily, 15. září, zazní ve Filharmonii Hradec Králové stejnojmenné oratorium Antonína Dvořáka. Slavnostní uvedení díla otevře sezónu, ve které se milovníci hudby mohou těšit také na další hudební zastavení a události.

12.9.2016

Nezávislé umění obohatilo po dva víkendové dny Hradec

Hradec Králové – Projekt Artwalk, který se zaměřuje především na mladé umělce, se konal od pátečního 
do sobotního večera 
v Hradci Králové.

11.9.2016

Festival Jazz goes to town nabídne 16 koncertů

Hradec Králové - Letošní 22. ročník festivalu Jazz goes to town, který se v Hradci Králové uskuteční od 18. do 22. října, nabídne zájemcům 16 koncertů. Hudba zazní na několika místech v Hradci Králové, informoval o tom mluvčí festivalu Zdeněk Konečný.

7.9.2016

Benefiční koncert se opět po roce vrací

Hradec Králové - Loni navštívilo  první ročník festival Play Fair čtyři tisíce lidí, letos by chtěli organizátoři nalákat více lidí. Návštěvníci totiž přispívají na dobrou vě - výtěžek poputuje na pomoc českým seniorům. Kapely, které vystoupí, hrají zdarma.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies