VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NOVÝ BYDŽOV

Po Chlumci chce nové hřiště za milion také Nový Bydžov

Nový Bydžov - Za mlhou hustou, že by se dala krájet a dost možná ještě dál, je rybníček Brčálník. Ve dne je docela obyčejný, ale sotva ho večer přikryje černočerná tma, začnou se tam dít podivuhodné věci. Nejdříve to ve vodě zažbluňká, pod břehem zakuňká, v rákosí lupne, ve vrbě hrkne a teprve potom se objeví Rákosníček. Tak začíná oblíbený český večerníček, na který se těší mnoho dětí.

V červenci se opět uskuteční Tarzanův fotbalový kemp dětí

Nový Bydžov - Od roku 2013 se v Novém Bydžově koná Tarzanův fotbalový kemp pro děti. Nejinak tomu bude i letos. V pořadí již 4. ročník se uskuteční od 3. do 8. července 2016.

Seniorkou roku se stala Hana Svobodová ze Skřivan

Hradec Králové - Česká republika už zná svého Seniora a Seniorku roku 2015. V Kongresovém sále pražského hotelu Hilton se uskutečnilo finále prvního ročníku soutěže Senior roku, která má za cíl podporu aktivního života českých penzistů.

Bydžovští sobě aneb Bedlivé oči odhalí městské nedostatky

Nový Bydžov - Město spustilo novou aplikaci, která lidem ušetří čas a kroky na novobydžovský úřad.

Vražda v Novém Bydžově proluftuje pracovní smlouvy

Nový Bydžov - Vražda, která na sklonku předminulého týdne otřásla obyvateli Nového Bydžova, bude mít nejen soudní dohru, ale projeví se také ve výběru zaměstnanců zdejších firem.

Podezřelý z vraždy mladého Poláka je ve vazbě

Hradec Králové - Třicetiletého muže z Polska, který je podezřelý z vraždy svého krajana, poslal v úterý odpoledne soudce do vazby. „Druhý muž (41) obviněný z nadržování bude trestně stíhán na svobodě," informovala policejní mluvčí Ivana Ježková.

AKTUALIZOVÁNO

Hádku ukončila rána nožem, která měla vypadat jako sebevražda

Nový Bydžov - Objasněno. Kriminalisté v pondělí odpoledne odhalili vraha z Nového Bydžova.

AKTUALIZOVÁNO

Zavražděn muž, sedm dalších Poláků z bytovky je v cele

Nový Bydžov - Městečkem na Hradecku v neděli ráno otřásla vražda mladého Poláka. Jeho tělo bylo nalezeno před dveřmi pronajatého bytu. Policie okamžitě zadržela sedm dalších Poláků, kteří v bytovce také bydlejí, navzájem je od sebe izolovala, aby se spolu nemohli domlouvat na výpovědích, a jednoho po druhém během dne převážela k výslechům.

Bydžov je rozhodnut vést biologickou válku s Kovoplastem do 'čistého' konce

Nový Bydžov - Biologická válka, kterou před několika lety vyhlásila novobydžovská radnice chemikáliím ukrývajícím se pod povrchem bývalé společnosti Kovoplast, se dostává do další etapy. Ta první, která probíhala od roku 2012 a skončila minulý rok, přinesla výsledky, se kterými radnice nepočítala ani v těch nejdivočejších snech.

Bydžov se opevní proti vodě

Nový Bydžov - Stoletou vodu, která se městem prohnala před třemi lety v létě, pamatují Bydžovští víc než dobře. Rozbouřená Cidlina tehdy na čas pohřbila několik ulic včetně hlavní tepny na Hradec Králové. Vodní živel zatopil i desítky domů a zahrad.

Zloději se zachtělo utržených peněz

Nový Bydžov - Na oficiální otevírací dobu zřejmě nechtěl čekat zatím neznámý zloděj, který se ve čtvrtek rozhodl udělat nákup „za pět prstů" v jednom z obchodů na Novobydžovsku. A to možná i z důvodu, že jeho hlavní pozornost se soustředila na obsah kasy.

Chystáte uspořádat akci pro Novobydžovské? Žádejte o grant

Nový Bydžov - Máte v plánu letos uspořádat kulturní, sportovní nebo společenskou neziskovou akci na území Nového Bydžova? Pak můžete zažádat o grant z městské pokladny.

Bydžovský radní čelí půlmilionové pokutě za 'spícího' hlídače spánku

Nový Bydžov - Kovářova kobyla chodí bosa. I tak by se dalo interpretovat vyjádření novobydžovského radního Aleše Janoucha (ANO), který teď čelí půlmilionové pokutě.

AKTUALIZOVÁNO

Důchodce zemřel při požáru domu. Mohla za něj televize

Hradecko - V Zachrašťanech na Královéhradecku způsobil oheň půlmilionovou škodu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení