VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Čtenářská Tip liga: Vítězem druhého kola se stal Jiří Hroneš

Hradec Králové – Druhým kolem pokračovala jarní fotbalová Tip liga. V oblíbené tipovací soutěži čtenářů Deníku zatím registrujeme 280 hráčů (209 mužů a 71 žen).

10.4.2013
SDÍLEJ:

Logo Tip ligy čtenářů Deníku. Ilustrační obrázek.Foto: DENÍK

Vítězem druhého dějství se stal Jiří Hroneš z Nepasic (startovní číslo HK0280), jenž získal čtrnáct bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných zápasů druhého kola:
1.    FC Hradec Králové – FK Mladá Boleslav                  (2:2)            0
2.    SK Roudnice nad Labem – SK Převýšov                (2:0)            1
3.    TJ Sokol Lhota pod Libčany – FK Pardubice B        (1:0)            1
4.    FC Olympia Hradec Králové – SK Libčany               (1:3)            2
5.    FC Nový Hradec Králové – FK Vysoká nad Labem  (1:0)            1
6.    TJ Dobruška B – TJ Lokomotiva Hradec Králové     (2:0)            1
7.    FC Nový Hradec Králové B – Sokol Lovčice             (6:2)            1
8.    TJ Sokol Třebeš B – Sokol Stěžery                          (0:2)            2
9.    Sokol Dolany – Sokol Hořiněves                             (0:2)            2
10.    TJ Sokol Roudnice B – Sokol Nové Město n. C.     (1:1)            0

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 28 branek.

Průběžné pořadí po 2. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0280    Jiří Hroneš, Nepasice    14    14
HK0137    Jan Motyka, Kunčice    11    11
HK0056    Markéta Šťastná, Hradec Kr.    5    11
HK0217    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    11    8
HK0132    Roman Novák, Mžany    11    8
HK0055    František Bartoška, Hradec Kr.    8    8
HK0275    Jiří Brzák, Urbanice    8    8
HK0025    Miroslav Buřič, Chlumec    8    8
HK0028    Jiří Gač, Kolín    8    8
HK0226    Josef Hubený, Převýšov    8    8
HK0045    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    8    8

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0232    Michaela Nováková, Mžany    8    8
HK0037    Václav Podzimek, Hradec Kr.    8    8
HK0047    Václav Polívka, Hradec Kr.    8    8
HK0102    Lenka Taichmanová, Prasek    8    8
HK0004    Patrik Vaniš, Třebechovice    8    8
HK0039    Jan Vítek, Hradec Kr.    8    8
HK0212    Jiří Beránek, Hradec Kr.    5    8
HK0048    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    5    8
HK0202    Jiří Havelka, Černožice    5    8
HK0208    Roman Hýsek, Hradec Kr.    5    8
HK0203    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    5    8
HK0030    Jiří Bílek, Libčany    8    5
HK0050    Petr Koza, Hradec Kr.    8    5
HK0218    Michal Kozák, Hradec Kr.    8    5
HK0051    Jana Kozová, Hradec Kr.    8    5
HK0214    Jana Saidlová, Syrovátka    8    5
HK0088    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    8    5
HK0213    Alžběta Beránková, Hradec Kr.    5    5
HK0024    Marie Buřičová, Chlumec    5    5
HK0268    Monika Cílková, Hradec Kr.    5    5
HK0108    Alois Dejl, Jičín    5    5
HK0027    Aleš Doležal, Chlumec    5    5
HK0086    Eliška Dúcká, Kobylice    5    5
HK0077    Ivan Dušek, Hradec Kr.    5    5

GAMBRINUS LIGA (36. – 60. místo)
HK0231    Jaroslav Hlaváč, Chlumec    5    5
HK0106    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    5    5
HK0227    Vladimír Hubený, Převýšov    5    5
HK0225    Pavel Hubený, Převýšov    5    5
HK0095    Luboš Chlad, Kosičky    5    5
HK0006    Petr Jedlička, Hradec Kr.    5    5
HK0089    Josef Karásek, Petrovice    5    5
HK0174    Zdeněk Kříž, Převýšov    5    5
HK0044    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    5    5
HK0059    František Mádlo, Lhota p. L.    5    5
HK0201    Petr Matějka, Stěžery    5    5
HK0195    Pavel Pilař ml., Převýšov    5    5
HK0145    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    5    5
HK0146    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    5    5
HK0176    Milan Řehák, Libotov    5    5
HK0014    Jiří Samek, Týniště    5    5
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    5
HK0181    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    5    5
HK0180    Marcela Sehnoutková, Hradec Kr.    5    5
HK0184    Josef Stránský, Libčany    5    5
HK0222    Jan Štembera, Hradec Kr.    5    5
HK0223    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    5    5
HK0173    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    5    5
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    5    5
HK0084    Josef Dúcký, Králíky    2    5

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (61. – 85. místo)
HK0157    Vratislav Dušek, Sendražice    2    5
HK0159    Jiří Chabada, Hradec Kr.    2    5
HK0012    Milan Toušek, Týniště    2    5
HK0190    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    0    3
HK0168    Richard Bílek, Urbanice    5    2
HK0171    Jan Bílek, Praskačka    5    2
HK0029    Hana Bílková ml., Libčany    5    2
HK0158    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    5    2
HK0198    Jiří Kelnar, Chlumec    5    2
HK0163    Daniel Machač, Hradec Kr.    5    2
HK0149    Jana Machková, Borohrádek    5    2
HK0126    Václav Špaček, Hradec Kr.    5    2
HK0189    Miloš Uher, Hořice    5    2
HK0076    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    2    2
HK0103    Eduard Důbrava, Petrovice    2    2
HK0152    Václava Dušková, Sendražice    2    2
HK0060    Ondřej Erbs, Hradec Kr.    2    2
HK0200    Ladislav Firbacher, Chlumec    2    2
HK0082    Vlastimil Gabriel st., Vinary    2    2
HK0221    Petra Galová, Urbanice    2    2
HK0236    Monika Hádková, Hradec Kr.    2    2
HK0210    Jan Hanuš, Hradec Kr.    2    2
HK0070    Zdena Havránková, Hradec Kr.    2    2
HK0041    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    2    2
HK0096    Renata Chladová, Kosičky    2    2

ČFL (86. – 110. místo)
HK0052    Bohuslav Konečný, Hradec Kr.    2    2
HK0175    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    2
HK0161    Jaroslav Machač, Chlumec    2    2
HK0043    Miroslav Macháček, Hradec Kr.    2    2
HK0230    Milan Materna, Převýšov    2    2
HK0118    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    2
HK0110    Renata Munzarová, Praha    2    2
HK0099    Ladislav Myška, Nepolisy    2    2
HK0235    Bohuš Nosek, Solnice    2    2
HK0092    Roman Okrouhlický, Lodín    2    2
HK0196    Václav Pilař, Převýšov    2    2
HK0167    Václav Pilnáček, Jaroměř    2    2
HK0156    Magdaléna Prokopová, Hradec Kr.    2    2
HK0155    Anna Prokopová, Hradec Kr.    2    2
HK0143    Michal Přibyl, Borohrádek    2    2
HK0257    Alena Purmová, Křičov    2    2
HK0186    Jan Radoň, Blešno    2    2
HK0265    Miroslav Říha, Hradec Kr.    2    2
HK0090    Jan Šaroun, Mžany    2    2
HK0154    Jakub Šimůnek, Předměřice    2    2
HK0153    Barbora Šimůnková, Předměřice    2    2
HK0219    Emil Šmíd, Hradec Kr.    2    2
HK0091    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    2    2
HK0172    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    2    2
HK0274    Václav Tarantík, Smiřice    2    2

DIVIZE (111. – 135. místo)
HK0273    Václav Tarantík ml., Smiřice    2    2
HK0272    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    2
HK0188    Jakub Uher, Hořice    2    2
HK0207    Stanislav Urban, Předměřice    2    2
HK0079    Pavel Vízek, N. Bydžov    2    2
HK0078    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    2
HK0246    Radek Zima, Prasek    2    2
HK0093    Eva Zimová, Sloupno    2    2
HK0062    František Zolman, Lhota p. L.    2    2
HK0038    Pavel Bažant, Hradec Kr.    -1    2
HK0022    Josef Dvořák, Třebechovice    -1    2
HK0104    Bohumil Hladík, N. Bydžov    -1    2
HK0164    Roman Machač, Hradec Kr.    -1    2
HK0147    Zuzana Pácaltová, Jeřice    -1    2
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -1    2
HK0085    Josef Dúcký ml., Králíky    0    0
HK0199    Filip Firbacher, Chlumec    0    0
HK0018    Jitka Kvasničková, Puchlovice    0    0
HK0191    Alena Sejtková, Hradec Kr.    0    0
HK0130    Jan Bičiště, Hradec Kr.    2    -1
HK0170    Milada Bílková, Praskačka    2    -1
HK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    -1
HK0042    Jiří Haleš, Hradec Kr.    2    -1
HK0216    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    2    -1
HK0151    Václav Modrý, Sendražice    2    -1

KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 160. místo)
HK0140    Martin Truněček, Hradec Kr.    2    -1
HK0023    Otto Vodák, Hradec Kr.    2    -1
HK0269    Kristýna Andrysíková, Převýšov    -1    -1
HK0058    Věra Bartošková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0169    Jan Bílek, Urbanice    -1    -1
HK0031    Hana Bílková st., Libčany    -1    -1
HK0134    Ivan Březka, Hradec Kr.    -1    -1
HK0026    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    -1
HK0267    Martin Cílek, Hradec Kr.    -1    -1
HK0057    Lenka Čermáková, Petrovice    -1    -1
HK0075    František Dušek, Holohlavy    -1    -1
HK0240    Karel Dušek, Prasek    -1    -1
HK0239    Karel Dušek ml., Prasek    -1    -1
HK0238    Ladislava Dušková, Prasek    -1    -1
HK0211    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    -1    -1
HK0071    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    -1    -1
HK0073    David Havránek, Hradec Kr.    -1    -1
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    -1    -1
HK0036    Vlastimil Hruška, Milovice    -1    -1
HK0122    Josef Hybner, Poděbrady    -1    -1
HK0119    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    -1    -1
HK0098    Radek Chlad, Kosičky    -1    -1
HK0097    Michal Chlad, Kosičky    -1    -1
HK0053    Marie Konečná, Hradec Kr.    -1    -1
HK0261    Miroslav Kořínek, St. Bydžov    -1    -1

I. A TŘÍDA (161. – 183. místo)
HK0120    Antonie Kotková, Prasek    -1    -1
HK0260    M. Kout, N. Bydžov    -1    -1
HK0032    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    -1    -1
HK0177    Aleš Kupka, Čánka    -1    -1
HK0160    Zdena Lajtochová, Chlumec    -1    -1
HK0237    René Louvar, N. Bydžov    -1    -1
HK0162    Dana Machačová, Hradec Kr.    -1    -1
HK0016    Petr Mašek, Hradec Kr.    -1    -1
HK0065    Marie Mrkosová, Holohlavy    -1    -1
HK0183    Michal Novák, Hvozdnice    -1    -1
HK0197    Václav Pilař, Lovčice    -1    -1
HK0113    Jiří Pípa, N. Bydžov    -1    -1
HK0243    Květoslava Pípová, N. Bydžov    -1    -1
HK0256    Maruška Plodrová, Zdechovice    -1    -1
HK0020    Josef Podrazil, Puchlovice    -1    -1
HK0116    Olina Pozlerová, Podoliby    -1    -1
HK0109    Jaroslav Procházka ml., N. Bydžov    -1    -1
HK0114    Pavel Purma, Sloupno    -1    -1
HK0252    Pavlína Purmová ml., Sloupno    -1    -1
HK0228    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    -1    -1
HK0262    Radek Schovánek, St. Bydžov    -1    -1
HK0069    Milan Štěrba, Chlumec    -1    -1
HK0124    Jaroslav Vízek, Skřivany    -1    -1

I. B TŘÍDA (184. – 210. místo)
HK0080    Michaela Vízková, N. Bydžov    -1    -1
HK0279    Klára Zámečníková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0244    Jana Zimová, Prasek    -1    -1
HK0277    Kamila Žáková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0068    Roman Kupka, Polánky n. D.    -4    -1
HK0015    Pavel Žák, Předměřice    -4    -1
HK0063    Petr Hrubeš, Hradec Kr.    0    -3
HK0008    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    0    -3
HK0017    Jitka Podrazilová, Puchlovice    0    -3
HK0192    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    0    -3
HK0187    Libor Beran, Albrechtice n. O.    -1    -4
HK0131    Jiří Bičiště, Hradec Kr.    -1    -4
HK0128    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.    -1    -4
HK0139    Jan Kulda, Hradec Kr.    -1    -4
HK0166    Tomáš Labík, Písek    -1    -4
HK0040    Jiří Pokora, Hradec Kr.    -1    -4
HK0144    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -1    -4
HK0067    Jaroslav Rychetský, Černilov    -1    -4
HK0220    Martin Saidl, Syrovátka    -1    -4
HK0133    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    -4
HK0074    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    -1    -4
HK0270    Nikola Andrysíková, Převýšov    -4    -4
HK0178    Pavel Bahník, Třebechovice    -4    -4
HK0129    Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.    -4    -4
HK0266    Petr Cílek, Hradec Kr.    -4    -4
HK0250    Milan Čapek, Podoliby    -4    -4
HK0083    Michal Dúcký, Kobylice    -4    -4

OKRESNÍ PŘEBOR (211. – 235. místo)
HK0021    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    -4    -4
HK0061    Jaroslav Erbs, Hradec Kr.    -4    -4
HK0081    Marcel Gabriel, Vinary    -4    -4
HK0112    Amálka Geletičová, Sloupno    -4    -4
HK0111    Petra Geletičová, Sloupno    -4    -4
HK0249    Lenka Hlaváčková, Králíky    -4    -4
HK0034    Kateřina Horská, Týniště    -4    -4
HK0013    Martin Izák, Jaroměř    -4    -4
HK0125    Zlata Joštová, Zdechovice    -4    -4
HK0148    Martin Kosnár, Hradec Kr.    -4    -4
HK0121    Štefan Kotek, Prasek    -4    -4
HK0271    Kateřina Křížková, Hradec Kr.    -4    -4
HK0033    Václav Kuchař, Hradec Kr.    -4    -4
HK0165    Jan Labík, Písek    -4    -4
HK0136    Serafín Motyka, Kunčice    -4    -4
HK0101    Věra Myšková, Nepolisy    -4    -4
HK0258    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -4    -4
HK0259    Věra Novotná, N. Bydžov    -4    -4
HK0264    Erik Pařízek, St. Bydžov    -4    -4
HK0263    Ondřej Pařízek, St. Bydžov    -4    -4
HK0248    Zuzana Pípová, N. Bydžov    -4    -4
HK0115    Josef Pozler, Podoliby    -4    -4
HK0107    Jaroslav Procházka, N. Bydžov    -4    -4
HK0185    Luboš Radoň, Blešno    -4    -4
HK0179    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    -4    -4

III. TŘÍDA (236. – 260. místo)
HK0035    Monika Staňková, Hradec Kr.    -4    -4
HK0064    Radek Špás, Hradec Kr.    -4    -4
HK0241    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    -4    -4
HK0100    Josef Taichman, Prasek    -4    -4
HK0105    Martin Taichman, Prasek    -4    -4
HK0242    Jaroslav Vaníček, Sloupno    -4    -4
HK0123    Naďa Zimová, Prasek    -4    -4
HK0278    Kamil Žák, Hradec Kr.    -4    -4
HK0276    Roman Žák, Hradec Kr.    -4    -4
HK0206    Josef Urban st., Předměřice    -7    -4
HK0087    Marek Voženílek, Lhota p. L.    -7    -4
HK0049    Zdeňka Dusová, Sendražice    -4    -7
HK0209    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    -4    -7
HK0141    Milan Lacina, Vysočany    -4    -7
HK0009    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -4    -7
HK0224    Václav Zachař, Hradec Kr.    -4    -7
HK0182    Stanislav Zanespal, Lodín    -4    -7
HK0193    Vladislava Andrysíková, Převýšov    -7    -7
HK0150    Jiří Cohorna, Hradec Kr.    -7    -7
HK0247    Oldřich Čapek, N. Bydžov    -7    -7
HK0254    Maruška Čapková, Podoliby    -7    -7
HK0255    Monika Kliková, Sloupno    -7    -7
HK0245    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    -7    -7
HK0127    Stanislav Lovčí, Hradec Kr.    -7    -7
HK0117    Jaroslav Novotný, Podoliby    -7    -7

IV. TŘÍDA (261. – 280. místo)
HK0194    Pavel Pilař, Převýšov    -7    -7
HK0135    Michal Pražák, Kunčice    -7    -7
HK0138    Markéta Pražáková, Hradec Kr.    -7    -7
HK0142    Karel Přibyl, Hradec Kr.    -7    -7
HK0251    Zdeněk Purma, Křičov    -7    -7
HK0010    Vladimír-Miroslav Šťastný, HK    -7    -7
HK0094    Jiří Zima, Sloupno    -7    -7
HK0204    Ladislav Konrád, Předměřice    -10    -7
HK0011    Aleš Hojer, Hradec Kr.    -7    -10
HK0066    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    -7    -10
HK0215    Jan Koun, Hradec Kr.    -7    -10
HK0046    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    -7    -10
HK0054    Vladimír Racek, Hradec Kr.    -7    -10
HK0007    Radek Sejtko, Hradec Kr.    -7    -10
HK0205    Josef Urban ml., Předměřice    -7    -10
HK0072    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    -10    -10
HK0253    Matěj Zima, Prasek    -10    -10
HK0233    Otto Žítek, Hradec Kr.    -10    -10
HK0234    Jaroslava Žítková, Hradec Kr.    -10    -10
HK0005    David Hric, Hradec Kr.    -10    -13

Autor: Redakce

10.4.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Peníze. Ilustrační foto.

Trutnov „porcoval medvěda“. Sedmdesát tisíc dá špitálu na opilce

Bílá věž v Hradci Králové. Ilustrační fotografie.

Věž nabídla výhled i s komentářem

Vražda zavřela pověstný bar. Čeká Levín nová kapitola slávy?

Královéhradecko, Nová Paka - Manželský pár obviněný z vraždy u Lázní Bělohradu byl úzce spjatý s problematickým podnikem v Nové Pace. Čekají restauraci lepší zítřky?

Milovníci chilli měli v sobotu svůj den

Hradec Králové - Až do pozdního sobotního večera patřilo letní kino Širák všem milovníkům chilli, dobrého jídla a dobré muziky. Už podruhé se tady konal „Chilli festival Mechov vol. 2.“

Na Rychnovsko přitečou tři miliardy na dopravní stavby

Královéhradecko, Rychnovsko - Na Rychnovsku se v následujících pěti letech plánují dopravní stavby za tři miliardy korun.

Lyže pro Horskou službu vyrábějí v žacléřské fabrice

Královéhradecko, Žacléř /FOTO, VIDEO/ - Horští záchranáři z celé republiky budou mít ve výbavě lyže ze žacléřské fabriky, která ročně vyrobí šest tisíc párů vlastní značky a k tomu ještě dva tisíce snowboardů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení