Baráž o extraligu žen

2. zápas: IBK Hradec – Olomouc 2:14 (1:7, 0:5, 1:2). Branky a nahrávky HK: 12. Luštincová (Ryklová), 45. Luštincová (Buchalová).

3. zápas: IBK Hradec – Olomouc 2:6 (1:1, 1:3, 0:2). Branky a nahrávky HK: 6. Luštincová (Buchalová), 32. Jarešová (Remešová). Hradec: Remešová – Raab, Tomečková, Vacková, Ryklová, Pešková, Řezníčková, Miholová, Chocová, Dohnalová, Jarešová, Šarounová, Luštincová, Buchalová. Konečný stav série: 0:3.

O osudu druhého zápasu rozhodl hned samotný začátek, neboť po necelých čtyřech minutách to bylo 0:5. V úvodu třetího utkání šel Hradec do vedení, ale 6 vteřin před koncem třetiny si nechal dát vyrovnávací gól a v dalším průběhu hostující tým zápas otočil. „Byli jsme o parník lepší než den předtím, ale bohužel to opět nestačilo. Sezona byla dlouhá, ale zvládli jsme ji se ctí," uvedl kouč IBK Janeček.

Sen o extralize se hradeckým florbalistkám nesplnil, ale i tak mohou být s uplynulou sezonou maximálně spokojené.   (ple, pt)