BK Lokomotiva Trutnov – Slovanka Mladá Boleslav 64:86 (19:21, 36:47, 51:61). Body: Vacková 21, Goffová 17, Snyderová 8, Rylichová 8, Patočková 5, Brandaová 2, Kozumplíková 2, Vymazalová 1 – Novotná 34, Middletonová 20, Motyčáková 9, Opočenská 6, Harapesová 6, Ješkeová 4,Volnarová 7, Rozhodčí: Nejezchleb, Šafařík, Kubiš. Fauly: 20:18. Trestné hody: 23/13 – 23/16. Trojky: 5:4. Diváci: 280.

Basketbalistky trutnovské Lokomotivy vstup do nového ročníku nezvládly, když na domácí palubovce podlehly boleslavské Slovance rozdílem dvaadvaceti bodů.

Po vyrovnané úvodní čtvrtině se Trutnov poprvé dostal do vedení ve 14. minutě (28:27), bylo to ale naposledy, co soupeř prohrával - poločas vyhrál o 11 bodů.

Po přestávce svěřenkyním trenéra Kapitulčina svitla naděje za stavu 51:54, ale následoval skvělý boleslavský finiš třetí čtvrtiny a hlavně povedený závěr celého utkání.

SBŠ Ostrava – TJ Sokol Nilfisk Hradec Králové 55:89 (13:26, 32:51, 47:77). Nejvíce bodů: O'Donnellová 16, Washingtonová 13, Kopecká 9 – L. Šípová 15, Ovsíková 13, Březinová 11.

Hostující „lvice“ měly vstupní duel sezony pod kontrolou. Již v první čtvrtině si vypracovaly třináctibodový náskok, který v dalším průběhu utkání navyšovaly až na konečný rozdíl čtyřiatřiceti bodů.

Další výsledky - 1. kolo: Žabiny Brno – Slavia Praha 78:68, USK Praha – KP Brno 98:64, Chance U19 Strakonice – Technic Brno 54:90.