71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj regionální Deník

Zábavu najdou nejen nejmenší, ale i dospělí

Rodinný zábavní park Tongo v Hradci Králové.

Rodinný zábavní park Tongo v Hradci Králové. Autor: archiv

30.1.2012 19:43

Hradec Králové – Obří šplhací vulkán, dělová aréna, tobogan, skluzavky a prolézačky. To je jen zlomek z atrakcí, které mají k dispozici děti z Hradce Králové a širokého okolí.

A kde je lze najít? V novém hracím a sportovním centru Tongo, které bylo slavnostně otevřeno krátce před vánočními svátky v areálu hypermarketu Albert v Kutnohorské ulici.

Navazuje tak na úspěšné brněnské Bongo a zlínskou Galaxii. „Areál je určen pro děti všeho věku. Pro nejmenší je připraven velký hrací koutek a vozítka, na kterých mohou projíždět celé zařízení. Pro větší a dospělé jsme připravili lezeckou stěnu, obří šplhací vulkán, trampolíny, dělovou arénu, skluzavky a tobogan. Navíc je výhodou, že zábavu nemůže zkazit počasí,“ vysvětlila vedoucí parku Pavlína Stuchlíková.

Ani rodiče dětí se v Tongu nebudou nudit. „Ti, kteří chtějí čas s dětmi trávit aktivně, zde najdou hřiště pro kopanou nebo basketbal, hrací stoly-biliard, fotbal, hokej, stolní tenis. Pokud si chtějí rodiče spíše odpočinout, mohou využít čtenářského koutku, podívat se na televizi nebo použít wi-fi,“ podotkla Stuchlíková. Dodala, že kromě atrakcí je v Tongu i bistro s rychlým občerstvením.

V areálu je čipový pokladní systém. Takže je možné si u vstupu zaplatit kromě vstupného i zálohu na konzumaci jídla a pití. Každý si může své věci odložit v uzamykatelných skříňkách a využívat hřiště bez starostí.

„V dopoledních hodinách využijí zábavní park školky a školy. Nejen pro ně rádi připravíme program s přírodovědnou nebo ekologickou tematikou. Jedno dopoledne v týdnu bude patřit také maminkám s malými dětmi,“ řekla Pavlína Stuchlíková.

Zábavní areál je pro veřejnost otevřen ve všední den od čtrnácti do devatenácti hodin a o víkendu, svátcích a prázdninách od deseti do devatenácti hodin.

Ceník areálu:

Děti od 2 let
– celodenní: Pracovní den – 159 Kč, Víkendy, svátky – 199 Kč.
Děti od 2 let – hodinové: Pracovní den – 79 Kč, Víkendy, svátky – 99 Kč.
Dospělí – celodenní: Pracovní den – 109 Kč, Víkendy, svátky – 139 Kč.
Dospělí – hodinové: Pracovní den – 69 Kč, Víkendy, svátky – 69 Kč.
Rodina 2+2: Pracovní den – 499 Kč, Víkendy, svátky – 599 Kč.
Každé další vlastní dítě + 100 Kč.
Senioři – 79 Kč.
Lidé s průkazem ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma, stejně tak i děti do 2 let.

Pošlete odkaz přátelům

Diskuse

SUPER
Tom 31.1.2012 21:33 85.70.150.*
Nádherný park!
V diskusi je celkem 1 příspěvek, poslední byl vložen 31. 1. 2012, 21:33 vstup do diskuse

CELEBRITY

Rath před poslanci: Můj život i kariéra skončily

Rath před poslanci: Můj život i kariéra skončily

Černá limuzína s majáčkem, ostří hoši v kuklách a další doprovodná vozidla. Transport Davida Ratha z… celý článek ›

Svobodová utekla z Aušova domu! Rozvod na spadnutí

Svobodová utekla z Aušova domu! Rozvod na spadnutí

Chystá se rozvod roku! Vendula Svobodová (40) zřejmě udělala definitivní tečku za svým manželstvím s… celý článek ›

Šílená žena ve škole v Havířově pobodala vychovatelku a školačku vzala za rukojmí

Šílená žena ve škole v Havířově pobodala vychovatelku a školačku vzala za rukojmí

Pořádné drama si dnes zažili na základní škole v Havířově. Neznámá žena zde nejprve pobodala… celý článek ›

Brad Pitt ověšený zlatem dorazil do Cannes bez Angeliny

Brad Pitt ověšený zlatem dorazil do Cannes bez Angeliny

Fanynky šílí! Americký herec Brad Pitt (48) dorazil na filmový festival do Cannes a hned na sebe strhl… celý článek ›

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Sekce vydavatelů internetových titulů UVDT.

Kontakt na redakci. Autoři deníku. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz