VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Středy doktora Středy

Hubněte s Deníky!

Středy doktora Středy: Poruchy příjmu potravy

Východní Čechy - Dnes na chvíli odbočíme od dietních režimů. Už několikrát přišly do deníkovské ordinace v České Třebové maminky s dcerami, které hubnou, aniž to potřebují. Jde o poruchy příjmu potravy, z nichž je nejčastější mentální anorexie. Toto téma je momentálně aktuálnější než jindy, protože se blíží léto a hlavně mladé slečny hledají způsob jak nejrychleji zhubnout.

Středy doktora Středy opět na scéně: Dělená strava

Východní Čechy - Do začátku léta nám ještě zbývá necelých šest týdnů. To je celkem dost času na to shodit pár kilogramů a vylepšit tak svoji postavu do letních šatů a plavek. Pojďme si postupně představit několik základních redukčních diet, které vám mohou pomoci vyřešit problém, jak zhubnout.

Středy doktora Středy: Hubnutí v letních měsících nedoporučuje

Východní Čechy - Kdy hubnout a kdy ne? Už jsme se načasování redukčních kúr věnovali v jednom z minulých dílů. Paní doktorka Kateřina Cajthamlová doporučuje jaro, kdy se dny prodlužují a lákají ven k pohybu. Naopak zima je nevhodná, protože dny jsou krátké, člověku se nechce ven.

Středy doktora Středy: Tisícovka hubenějších čtenářů za tři roky

Východní Čechy - V dnešním díle naší pravidelné rubriky o hubnutí, zdravém životním stylu a správné životosprávě se poohlédneme za všemi těmi, kteří s námi již v minulosti hubli a zhubli.

Středy doktora Středy: Pan Ladislav hubne pomocí masové diety

Východní Čechy - Dnes se opět podívejme do řad našich čtenářů, jak se jim daří zhubnout. S Deníkem hubne spousta z vás a stále přibývají další a další. Hubnutí je pod dohledem odborníka, MUDr. Leoše Středy a jeho spolupracovníků.

Středy doktora Středy: Kde hledat informace o hubnutí?

Východní Čechy - Dnešní doba nám poskytuje nepřeberné možnosti k získávání informací. Zjistit můžeme téměř vše o hubnutí, redukčních dietách, zdravém životním stylu a o zdravé životosprávě. Čerpat lze z novin a časopisů, z internetu, z rádia či z knih.

Středy doktora Středy: Zdravému vaření se dá naučit i ve škole

Východní Čechy - Základem pro hubnutí je redukční dieta a pohyb, to už všichni čtenáři této pravidelné rubriky vědí. Také většinou víte, co by měl člověk v rámci diety jíst a pít, čemu by se měl vyhýbat a na co si dát pozor.  Obecné povědomí o dietním vaření není tolik rozšířeno. Svědčí o tom spousty dotazů, které od hubnoucích přicházejí.

Středy doktora Středy pokračují: Hubnutí s alkoholem

Východní Čechy - Před měsícem jsem psal o pitném režimu a hned se objevil dotaz, jedna čtenářka napsala: „Nechci, aby dieta byla řehole. Našla jsem diety, které jsou dobré a nejsou drahé. Stále však nutí pít vodu nebo hořký čaj, zakazují kafe, alkohol…"

Středy doktora Středy opět na scéně: Hubnutí a pohyb

Východní Čechy - Jak zhubnout? Dietou, nebo cvičením? Jak má vypadat ideální dieta, jsme psali mnohokrát. A je jasné, že k redukčnímu jídelníčku musíme přidat i ten pohyb.

Středy doktora Středy aneb Když se hubnutí zastaví

Východní Čechy - V rámci akce Hubnutí s Deníkem navštíví naši ordinaci v České Třebové měsíčně desítky pacientů. Tam se dozví, jak dodržovat dietu, co jíst a co naopak nejíst. Každý pacient si svůj dietní jídelníček podle diety StředaForm sestavuje sám tak, aby mu vyhovoval. Po dvou až třech měsících se opakují kontroly.

Středy doktora Středy pokračují: Hubnutí paní Ludmily

Východní Čechy - Jak zhubnout, aby se už kilogramy nevracely? Hubněte s Deníkem a podělte se o svůj příběh s ostatními čtenáři! Někteří lidé se třeba ještě nerozhodli zatočit s kily navíc nebo se něčeho bojí. Proto je tolik potřebná motivace těmi, kterým se hubnutí daří.

Středy doktora Středy opět na scéně: Hubněte s námi!

Východní Čechy - Trápí vás nadbytečné kilogramy? Nemůžete se jich dlouhodobě zbavit? Chcete zhubnout, ale nevíte, jak se do hubnutí pustit? Hlavně neskočte na špek nějakému podvodníkovi nebo lživé reklamě.

Středy doktora Středy: Jak zhubli manželé Barvínkovi

Východní Čechy - Hubnutí s Deníky je stále velmi populární a jistě k tomu přispívá i tato naše pravidelná rubrika, která vychází ve všech východočeských Denících. Mnoho čtenářů se již nechalo inspirovat a motivovat těmi, o kterých jsme psali a kterým se tak hezky povedlo zhubnout.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení