VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Středy doktora Středy

Hubněte s Deníky!

Středy doktora Středy: Moderní trendy v hubnutí?

Východní Čechy - Nejenom oblečení, auta či elektronika podléhají trendům. V dnešní době může být také moderní způsob shazování nadbytečných kilogramů. Celebrity nejsou jedinou skupinou lidí, kteří se předhánějí v tom, kdo zhubnul snadněji a rychleji, bez cvičení a bez diety.

Středy doktora Středy opět na scéně: Zdravé složky potravy

Východní Čechy - Minulý týden jsme se v článku zabývali zdravou výživou celkově. Dnes bude řeč o konkrétních složkách potravy, na které bychom se měli v rámci zdravé životosprávy zaměřit.

Středy doktora Středy opět na scéně: Zdravá výživa na scestí

Východní Čechy - V posledních pár letech se čím dál častěji skloňují výrazy jako zdravá výživa, bio potraviny či ekologické zemědělství. Někteří lidé považují konzumaci zdravých potravin za svůj životní styl, i když kolikrát vůbec netuší, co kupují.

Středy doktora Středy: Manželé Trčkovi po fixaci váhy

Východní Čechy - Naši pravidelnou rubriku o hubnutí s Deníkem zahájíme v novém roce velmi příjemným a motivujícím příběhem manželů Trčkových z Linhartic, kterým se už před půl rokem dohromady povedlo za krátkou dobu shodit 20 kilogramů.

Středy doktora Středy se opět hlásí: Hubněte obyčejně

Východní Čechy - Po měsíci opět přišla řada na zhodnocení hubnutí našich čtenářů, kteří navštěvují ordinaci v České Třebové. Tu zdarma zapůjčuje Poliklinika Dopravního zdravotnictví v rámci akce s Deníkem. Odborníkem, který radí pacientům, jak zhubnout, není nikdo jiný než MUDr. Leoš Středa.

Středy doktora Středy opět na scéně: Zdravé pečivo bez lepku

Východní Čechy - Dnes v našem pravidelném seriálu odpovídá MUDr. Leoš Středa na jeden z dotazů čtenářů.

Středy doktora Středy: Jak je pro hubnutí důležitý pohyb

Východní Čechy - Mýtus, který přetrvává: cvičení je na hubnutí nejlepší. Obézní se často setkávají s radami typu: kdybyste více cvičili, půjdou kila dolů sama. Je to rozšířený názor, hlavně mezi těmi, kteří s hmotností problémy nemají. Ve skutečnosti hubnutí rozhodně není jen o pohybu.

Středy doktora Středy pokračují: Nový rekord v ordinaci

Východní Čechy - Dnešní článek naší pravidelné středeční rubriky o hubnutí, dietách a zdravém životním stylu bude věnován chodu „hubnoucí ordinace" v České Třebové. Pacienti zde hubnou v rámci osvětové akce, kterou pořádá Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT ve spolupráci s východočeskými Deníky.

Středy doktora Středy: Fixaci nahradí dělená strava - i to je cesta

Východní Čechy - Dnes je opět čas podívat se na hubnoucí příběh jednoho z čtenářů naší pravidelné rubriky. Jak už jistě tušíte, příběh má šťastný konec a hlavní hrdinkou je paní Irena Vošvrdová z Královy Lhoty.

Středy doktora Středy: Jak po dietě? To je vhodná doba pro fixaci

Východní Čechy - Slovo fixace je již většině z vás známé a není třeba jeho význam dlouze vysvětlovat. Pro „nováčky" v oblasti hubnutí ve stručnosti řekněme, že se jedná o období po vysazení redukční diety, kdy člověk učí své tělo zvyknout si na novou váhu, to znamená, že se stravuje normálně nedietně, a přesto nepřibírá.

Hubnutí s Deníkem tentokrát působilo i na univerzitní půdě

Východní Čechy - Osvětová akce Hubnutí s Deníkem je mezi vámi, čtenáři, populární. Známá je i v odborných kruzích, které se zabývají tématem narůstající obezity naší populace.

Středy doktora Středy pokračují: Vhodná doba pro hubnutí

Východní Čechy - Své stále místo v našem seriálu mají odpovědi MUDr. Leoše Středy na dotazy čtenářů.

Středy doktora Středy: Rodina zhubla o čtvrt metráku

Východní Čechy - Dnešní díl naší pravidelné rubriky věnujeme opět úspěšným čtenářům, kteří díky Deníku zhubli a zbavili se přebytečných kilogramů. Hrdiny povídání budou manželé Pecinovi z Liboměřic. Těm se krásně podařilo zhubnout od jara do léta.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení