VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Český pohár ve Slavkově: Třebechovičtí opět figurovali v popředí

Třebechovice pod Orebem - Koncem října se jel druhý závod Českého poháru dálkově řízených automobilových modelů. Hostitelem byl RC klub v cca 300 kilometrů vzdáleném Horním Slavkově.

Dívčí válka strhne diváka svojí vroucností a upřímnou realitou

Hradec Králové - Přijďte se podívat ve čtvrtek 10. listopadu od 19 hodin do Kongresového centra Aldis na hradeckém Eliščině nábřeží na představení Dívčí válka.

Dokumentární film o škole promítne kino Bio Central

Hradec Králové - V září se v hradecké Základní škole Úprkova konaly oslavy 111. výročí. Vznikl z toho film, který všichni poprvé uvidí v kině Bio Central již v úterý 1. listopadu.

Zdravé stárnutí poznávají při přednáškách na fakultě

Hradec Králové - V krajském městě je dost příležitostí pro aktivní seniory, jak trávit smysluplně volný čas. Škála jejich zájmů je široká a z předchozích zkušeností je známo, že nejvíce je přitahuje zdravotnická a sociální problematika.

Na zdravotnické škole se postavili proti totalitě

Hradec Králové - Na Střední zdravotnické škole v Hradci Králové byla studentům představena antitotalitní čítanka „Abychom nezapomněli. Výpověď o totalitní Evropě."

'Lidé se mě často ptají, jestli jsem psychicky v pořádku'

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Na scéně nezávislého umění není Martin Zemanský ve východočeské metropoli žádnou neznámou. Jeho díla jsou zastoupena jak v českých soukromých sbírkách, tak i v zahraničí.

Záchranáři učili ve Futuru poskytovat první pomoc nejen školáky

Hradec Králové - Již potřetí se v obchodním centru Futurum v Hradci Králové konala akce „Zachraň život s Kryštůfkem", která je zaměřena na výuku první pomoci žáků čtvrtých a pátých tříd. Konala se u příležitosti Evropského dne záchrany života a do obchodního centra přivedla necelé tři stovky hradeckých školáků spolu s jejich učiteli.

Vaše názory: Návštěva dalajlámy v Čechách

Hradec Králové /Z REDAKČNÍ POŠTY/ - Přiznám se, že jsem si se zděšením a studem přečetl prohlášení některých našich vrcholových politiků k návštěvě tibetského dalajlámy v České republice.

Výstava na stromech: Poznej své boty

Hradec Králové - Jsme studentkami Střední zdravotnické školy v Hradci Králové. Snažíme se ve městě oživovat veřejný prostor a propagovat Fairtrade, proto jsme začátkem října instalovaly v Žižkových sadech Výstavu na stromech s podtitulem Poznej své boty.

Na přednášku! Michaela Hrdá: Aljaška na blind

Hradec Králové - Cestovatelská promítání v hradeckém AC klubu pokračují. Tentokrát navštívíte Aljašku.

CineStar funguje ve městě již patnáct let. Multikino chystá oslavu

Hradec Králové - V úterý 25. října oslaví multikino CineStar Hradec Králové již své patnáctiny. V tento den roku 2001 bylo slavnostně otevřeno premiérou filmu B. Luhrmanna „Moulin Rouge" s Nicole Kidmanovou v hlavní roli, s následným dekadentním večírkem v prostorách multikina, na kterém se podíleli bratři Cabani.

Žáci při akci 72 hodin: Pustíme se do zahrady

Hradec Králové - Opět po roce se domovy mládeže zapojily do dobrovolnické akce 72 hodin. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se konají již popáté.

Hasiči četli na stanici své pohádky dětem

Královéhradecko - Minulý čtvrtek zazněly úderem 10. hodiny po celé zemi z úst příslušníků Hasičského záchranného sboru pohádky z nové nádherné knihy s názvem Hasičské pohádky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies