VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Vytvořte si v galerii figurku ze šustí

Hradec Králové - Akce s názvem Figurky z kukuřičného šustí s Janou Jedličkovou a Mirkou Hlávkovou se koná ve čtvrtek 3. listopadu od 18 hodin v galerii Artičok.

Jóga pro těhotné poskytne spojení s miminkem a se sebou samými

Hradec Králové - Od 2. listopadu se v hradecké galerii Artičok každou středu od 16.15 hodin bude konat Jóga pro těhotné s Michaelou Rýznarovou.

Dušičkový čas vyvolává řadu vzpomínek

Královéhradecko - Skončil říjen, podzim vrcholí a přichází ten pravý „dušičkový" čas. Mlhy pokrývají krajinu a podvečer prosvětlují tisíce svíček na hřbitovech, zapálených jako vzpomínka na zesnulé. Je tu nálada vhodná pro vzpomínání. Na blízké i vzdálené příbuzné, přátele, kamarády, kteří už nejsou dávno mezi námi.

Business kotel: V Náplavce se zaměří na téma podnikání

Hradec Králové - Ve středu 2. listopadu od 18 hodin proběhne v hradecké Náplavce již druhé setkání neziskové organizace JCI East Bohemia. V rámci cyklu vzdělávacích a motivačních přednášek se tentokrát můžete i vy podívat  na téma „podnikání".

Český pohár ve Slavkově: Třebechovičtí opět figurovali v popředí

Třebechovice pod Orebem - Koncem října se jel druhý závod Českého poháru dálkově řízených automobilových modelů. Hostitelem byl RC klub v cca 300 kilometrů vzdáleném Horním Slavkově.

Dívčí válka strhne diváka svojí vroucností a upřímnou realitou

Hradec Králové - Přijďte se podívat ve čtvrtek 10. listopadu od 19 hodin do Kongresového centra Aldis na hradeckém Eliščině nábřeží na představení Dívčí válka.

Dokumentární film o škole promítne kino Bio Central

Hradec Králové - V září se v hradecké Základní škole Úprkova konaly oslavy 111. výročí. Vznikl z toho film, který všichni poprvé uvidí v kině Bio Central již v úterý 1. listopadu.

Zdravé stárnutí poznávají při přednáškách na fakultě

Hradec Králové - V krajském městě je dost příležitostí pro aktivní seniory, jak trávit smysluplně volný čas. Škála jejich zájmů je široká a z předchozích zkušeností je známo, že nejvíce je přitahuje zdravotnická a sociální problematika.

Na zdravotnické škole se postavili proti totalitě

Hradec Králové - Na Střední zdravotnické škole v Hradci Králové byla studentům představena antitotalitní čítanka „Abychom nezapomněli. Výpověď o totalitní Evropě."

'Lidé se mě často ptají, jestli jsem psychicky v pořádku'

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Na scéně nezávislého umění není Martin Zemanský ve východočeské metropoli žádnou neznámou. Jeho díla jsou zastoupena jak v českých soukromých sbírkách, tak i v zahraničí.

Záchranáři učili ve Futuru poskytovat první pomoc nejen školáky

Hradec Králové - Již potřetí se v obchodním centru Futurum v Hradci Králové konala akce „Zachraň život s Kryštůfkem", která je zaměřena na výuku první pomoci žáků čtvrtých a pátých tříd. Konala se u příležitosti Evropského dne záchrany života a do obchodního centra přivedla necelé tři stovky hradeckých školáků spolu s jejich učiteli.

Vaše názory: Návštěva dalajlámy v Čechách

Hradec Králové /Z REDAKČNÍ POŠTY/ - Přiznám se, že jsem si se zděšením a studem přečetl prohlášení některých našich vrcholových politiků k návštěvě tibetského dalajlámy v České republice.

Výstava na stromech: Poznej své boty

Hradec Králové - Jsme studentkami Střední zdravotnické školy v Hradci Králové. Snažíme se ve městě oživovat veřejný prostor a propagovat Fairtrade, proto jsme začátkem října instalovaly v Žižkových sadech Výstavu na stromech s podtitulem Poznej své boty.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies