VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Druhý závod GP v Třebechovicích? Zlato zůstalo doma

Třebechovice pod Orebem - V prosinci se v prostorách DDM Třebechovice jel druhý závod sedmého ročníku GP Mini-Z Cupu.

Rozlučkový oběd s izraelským velvyslancem

Hradec Králové - Na pozvání ředitele Centra Sion Denise Doksanského navštívil v prosinci velvyslanec Státu Izrael J. E. Gary Koren Hradec Králové. Jednalo se o jeho poslední oficiální cestu mimo Prahu, která byla symbolicky spjata s jeho úplně první, kdy navštívil Sionem pořádanou akci Dny pro Izrael.

Bývalí spolužáci uspořádali předvánoční setkání

Hradec Králové - V předvánočním čase byla ta nejlepší příležitost k setkávání se svými přáteli a spolužáky.

Z redakční pošty: Pohádka pro naše zákonodárce

Hradec Králové - Tak jsem jednou večer přijel domů z práce a můj malý syn se díval na pohádku na prvním programu televize.

Proč chodit po městě s hlavou nahoře?

Hradec Králové - Na pultech knihkupectví najdete půvabnou publikaci Po stopách hradeckých lvů, kterou napsal Svatopluk Pastyřík a fotografiemi doplnila Helena Rezková.

Japonsko ohromilo hradecké Jitro. Sbor chystá vánoční koncert

Hradec Králové - Hladce přistáváme v Tokiu a odměnou za to nebo z piety k zesnulému autorovi zazpíval sbor Cohenovo Hallelujah, a to tak, že všichni tleskali a posádka letadla Jitro pohotově vyhlásila a dodatečně uvedla.

Při besedě s europoslancem pohovoří na žhavá témata

Hradec Králové - Na besedu se studenty Sion High School zavítá v úterý 20. prosince europoslanec Tomáš Zdechovský, který působí v Evropském parlamentu ve Výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci.

Podzim plný aktivit v domově mládeže

Hradec Králové - Letošní podzim byl v domovech mládeže hradecké zdravotnické školy velmi akční. Díky podpoře Královéhradeckého kraje bylo možné realizovat mnoho aktivit.

Černigov stále žije! Chystá Silvestra

Hradec Králové - Závěr roku v hradeckém hotelu Černigov?

Studenti soutěžili během veletrhu firem

Hradec Králové - Ve středu 7. prosince se v prostorách Obchodní akademie, SOŠ a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Hradci Králové uskutečnil jubilejní pátý ročník Veletrhu JA firem.

Vánoční příběh připomněl divákům v Adalu poselství

Hradec Králové - Nádherný dárek letos pro své rodiče, prarodiče a blízké připravili společně děti a učitelé z Mateřské školky Sion. Představení s názvem Vánoční příběh předvedli začátkem prosince ve velkém sále Adalbertina.

Upekli pirohy s učitelkou zeměpisu

Hradec Králové - Projektový den pro vyšší gymnázium má na Biskupském gymnáziu Bohuslava Balbína již mnohaletou tradici. Ale dříve, než nastal ten letošní, čekalo všechny starší patnácti let velké dilema. Na výběr bylo totiž z osmnácti projektů, z nichž se každý snažil studenty na něco nalákat.

Rozloučí se s izraelským velvyslancem Korenem

Hradec Králové - Na závěr svého působení v České republice a na pozvání ředitele Centra Sion Denise Doksanského navštíví v pátek 16. prosince Hradec Králové velvyslanec Státu Izrael v ČR Jeho Excelence Gary Koren.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies