VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Silvestrovská procházka k Moraně oslavila jubileum

Hradecko - V sobotu 31. prosince se konal již 10. ročník Silvestrovské procházky k Moraně v Lužském lese mezi obcemi Mlékosrby, Kosice a Písek.

U hasičů slavnostně zahájili nový rok. Došlo i na medaile

Hradec Králové /FOTO/ - V pondělí 2. ledna se uskutečnilo tradiční setkání příslušníků a občanských zaměstnanců Hasičského záchranného sboru (HZS) Královéhradeckého kraje s představiteli sboru, Královéhradeckého kraje i města Hradec Králové u příležitosti začátku nového roku.

Podepsali smlouvu o spolupráci s veterinární správou

Hradec Králové - Koncem uplynulého roku byla na Krajském ředitelství Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje (HZS KHK) podepsána mezi hasičským sborem a Krajskou veterinární správou (KVS) Státní veterinární správy pro Královéhradecký kraj Dohoda o plánované pomoci na vyžádání.

Firmou roku je HOKAMI CZ. Hradecká Lucie Ernestová brala bronz mezi živnostníky

Praha, Hradec Králové - Skvělého výsledku dosáhla mezi živnostníky zástupkyně královéhradeckého byznysu Lucie Ernestová, která skončila na třetím místě.

Reportáž z vernisáže výstavy mandal La Petien

Hradec Králové /ROZHOVOR, FOTO/ - Pokud jste v prosinci zavítali do Hradce Králové a vstoupili jste do starobylých prostor Nového Adalbertina, měli jste možnost v sále Refektář navštívit vernisáž nádherných mandal La Petien.

Uplynulo pět let, co zemřel bývalý prezident Václav Havel

Hradec Králové /Z REDAKČNÍ POŠTY/ - V předvánočním týdnu před pěti lety, jsme byli svědky významné události, i když bolestné a smutné. Zemřel významný člověk, pro naši zemi, i pro svět, Václav Havel.

Druhý závod GP v Třebechovicích? Zlato zůstalo doma

Třebechovice pod Orebem - V prosinci se v prostorách DDM Třebechovice jel druhý závod sedmého ročníku GP Mini-Z Cupu.

Rozlučkový oběd s izraelským velvyslancem

Hradec Králové - Na pozvání ředitele Centra Sion Denise Doksanského navštívil v prosinci velvyslanec Státu Izrael J. E. Gary Koren Hradec Králové. Jednalo se o jeho poslední oficiální cestu mimo Prahu, která byla symbolicky spjata s jeho úplně první, kdy navštívil Sionem pořádanou akci Dny pro Izrael.

Bývalí spolužáci uspořádali předvánoční setkání

Hradec Králové - V předvánočním čase byla ta nejlepší příležitost k setkávání se svými přáteli a spolužáky.

Z redakční pošty: Pohádka pro naše zákonodárce

Hradec Králové - Tak jsem jednou večer přijel domů z práce a můj malý syn se díval na pohádku na prvním programu televize.

Proč chodit po městě s hlavou nahoře?

Hradec Králové - Na pultech knihkupectví najdete půvabnou publikaci Po stopách hradeckých lvů, kterou napsal Svatopluk Pastyřík a fotografiemi doplnila Helena Rezková.

Japonsko ohromilo hradecké Jitro. Sbor chystá vánoční koncert

Hradec Králové - Hladce přistáváme v Tokiu a odměnou za to nebo z piety k zesnulému autorovi zazpíval sbor Cohenovo Hallelujah, a to tak, že všichni tleskali a posádka letadla Jitro pohotově vyhlásila a dodatečně uvedla.

Při besedě s europoslancem pohovoří na žhavá témata

Hradec Králové - Na besedu se studenty Sion High School zavítá v úterý 20. prosince europoslanec Tomáš Zdechovský, který působí v Evropském parlamentu ve Výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení