VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Třeťáci připravovali chutné svačiny

Hradec Králové - Již druhým rokem probíhají v hradecké ZŠ Milady Horákové dva zajímavé dny pro děti třetích ročníků v rámci projektu „Pestrá strava bez zbytečné chemie".

Jak v zoologické zahradě zdobí vánoční stromečky?

Hradec Králové - Tlapkami a kopýtky se ozdoby špatně věší - to vědí žáci Základní školy Jana Pavla II. v Hradci Králové moc dobře. A tak se tradičně v adventu vydávají do zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem, aby zvířátkům vánoční stromečky pomohli ozdobit.

Krátce z Hradce: Adventní jarmark nabídl pohodu

Hradec Králové /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Adventní neděle začátkem prosince patřila v hradeckých Malšovicích vánočnímu jarmarku, který pořádala obecně prospěšná společnost Prostor Pro.

Na jarmarku koupíte výtvory dětí 'za babku'

Hradec Králové - Školní adventní jarmark se koná v úterý 13. prosince od 16 do 18 hodin v hradecké ZŠ Milady Horákové.

V Syrovátce zpestřili adventní čas řadou akcí

Syrovátka - V malé obci, jakou je Syrovátka, si stejně jako ve velkých sídlech připomínáme adventní čas. Začíná se rozsvěcením vánočního stromu před obecním úřadem za účasti spoluobčanů.

Čertí rej pohltil děti ve školce i na ledě

Hradec Králové - Minulé pondělí přišly děti do školky v krásných převlecích v podobě anděla či čerta. Během dopoledne plnily čertí úkoly, běhaly andělskou dráhou a na závěr je navštívil čert, Mikuláš a anděl.

Michalův salát dorazí za dětmi do Aldisu

Hradec Králové - V sobotu 10. prosince od 10.30 hodin se v Kongresovém centrum Aldis koná nejpopulárnější představení pro děti s Michalem Nesvadbou (známý z Kouzelné školky). Tento rok jim Michal přiveze své představení Michalův salát plné zábavy i soutěží a děti si ho tak užijí naživo.

Adventní trh návštěvníky zavedl do prostředí Nizozemí

Hradec Králové - Koncem listopadu se na školní zahradě Základní školy Sion J. A. Komenského sešli žáci, rodiče i mnoho dalších návštěvníků, aby společně zažili atmosféru nadcházejících vánočních svátků.

Koná se přírodovědná beseda pro sociálně ohrožené děti

Hradec Králové - V pátek 9. prosince od 14 hodin se v Domě dětí a mládeže v Hradci Králové uskuteční beseda s přírodovědnou tématikou určená pro sociálně ohrožené děti z Dětského diagnostického ústavu.

Mikuláš s nadílkou v nemocnici potěšil malé pacienty

Hradec Králové - Rok se s rokem sešel a již po desáté byli žáci z Domova mládeže Vocelova připraveni rozveselit malé pacienty.

Dobové pohlednice? Hradec Králové jako na dlani!

Hradec Králové - „Mnoho lidí hodně slibuje, ale neplní. Proto jsem ráda, že vloni daný slib se naplnil a my máme druhý díl," řekla na křtu knihy Hradec Králové na pohlednicích v průběhu tří století náměstkyně primátora města Anna Maclová.

Seniorky z Hradce vyjely poznávat Drážďany

Hradec Králové - Místní organizace Svazu důchodců v Hradci Králové uspořádala zájezd seniorek do Drážďan.

Ve školce mají zkušenost se vzájemnou integrací

Chlumec nad Cidlinou - Mateřská škola Beruška v Chlumci nad Cidlinou v rámci integrace celkem úspěšně začleňuje děti s různým typem postižení. Přijímáme děti s tělesným či mentálním postižením a děti s vadami řeči.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies