VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Proč si doma vyrábět kosmetiku? Na to odpoví kurz

Hradec Králové - Akce s názvem Přírodní kosmetika se uskuteční ve středu 30. listopadu od 18 hodin v hradecké galerii Artičok. Zodpoví si zde otázku „Proč si doma vyrábět DIY kosmetiku".

Nahlédněte tam, kde vládnou ženy

Hradec Králové - Přijměte pozvání do hradeckého AC klubu na promítání, které se koná v pondělí 28. listopadu od 19 hodin, a které povede Kateřina Karásková.

Adventní tvoření navodilo správnou atmosféru

Hradec Králové - Jako již tradičně se před první adventní nedělí v hradecké Základní škole a Mateřské škole Jana Pavla II. uskutečnilo adventní tvoření.

Sibeke naladil auto nejlépe a dominoval v klání s rekordní účastí

Třebechovice pod Orebem - V dějinách závodů Českého poháru se únorový závod pořádaný roku 2014 v Neratovicích zapsal jako nejméně obsazený. Ten den se po oblevě kvůli mrazu staly silnice po celé České republice jedním velkým kluzištěm.

U příležitosti Mezinárodního dne studentstva vysvětili dalších pět zvonů

Hradec Králové - Koncertní nástroj má čítat padesát dílů, jeho tvůrci o kus pokročili.

Vydejte se na Adventní trh v Holandsku

Hradec Králové - Základní škola Sion J. A. Komenského zve na Adventní trh v Holandsku, který se koná již v pátek 25. listopadu od 16.30 do 18 hodin na školní zahradě v ulici Kleinerových.

Florbal open: Státní svátek oslavili sportem v třebešské hale

Hradec Králové - Sportem se rozhodli oslavit státní svátek 17. listopadu účastníci i pořadatelé z florbalového klubu Hradečtí lvi.

Grand Prix: Sibeke na úvod urval v Mýtě dvě prvenství

Třebechovice pod Orebem, Vysoké Mýto - Nedávno se jel první závod již sedmého ročníku GP Mini-Z Cupu - klání dálkově řízených automobilových modelů.

Modrý minivolejbal obsadil halu pouchovského Sokola

Hradec Králové - Druhé kolo okresního přeboru v Modrém minivolejbalu se uskutečnilo v závěru minulého týdne v hale Tělocvičné jednoty Sokol na hradeckém Pouchově.

Na fotografování není nikdy pozdě

Hradec Králové - Jednou z nejrozšířenějších zálib je fotografování. Příběh Jaroslava Klinského nechť poslouží jako inspirace pro ostatní. Ukazuje, že focení se při dnešních technických možnostech může věnovat každý - třeba i s lacinou a nenáročnou výbavou.

Vánoce trochu jinak aneb Vietnam s Mirkem Vladykou

Hradec Králové - Přijměte pozvání do hradeckého AC klubu na další promítání, které se koná v pondělí 21. listopadu od 19 hodin.

'Neviditelný' americký ambasador Andrew Schapiro

Hradec Králové - Jaký by měl být nejvyšší představitel státu? Prezident vybraný z celého národa, aby svou zemi řídil a důstojně reprezentoval? Kladu si tuto otázku v souvislosti s posledními událostmi, které prezentují média. To, co čteme a slyšíme, jsou slova a názory našeho prezidenta? Nebo jeho mluvčího?

Logická olympiáda poznala své krajské vítěze

Hradec Králové - Nejúspěšnějšími řešiteli postupového kola soutěže v Královéhradeckém kraji se stali Jan Dresler, Tomáš Pokorný a Michal Preclík.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení