VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Misijní štrúdlování přineslo rekordní výtěžek

Hradec Králové - Téměř třicet tisíc korun má podpořit Papežská misijní díla.

Děti ze školky dostaly nové výukové vybavení

Hradec Králové - Od října letošního roku dostaly děti z Mateřské školy Holubova možnost učit se o lese přímo na zahradě školky.

Události při oslavách 28. října aneb Poslušné stádo za svým vůdcem

Hradec Králové /Z REDAKČNÍ POŠTY/ - Státní svátek 28. října máme za sebou. Byl to neobvyklý svátek. V minulých letech jsme tento den vnímali jako příjemný den volna a o politické dění kolem tohoto významného dne české státnosti jsme se až tolik nezajímali. Mnoho lidí si v pátek 28. října raději pustilo v televizi nějaký film, než aby sledovali předávání vyznamenání ve Vladislavském sále.

Stárková přiblíží Norsko: Cestování zemí sobů, trollů a modrých ledovců

Hradec Králové - AC klub v pondělí 7. listopadu od 19 hodin hostí program s názvem Norsko - cestování zemí sobů, trollů a modrých ledovců. Přednáší Petra Stárková.

Hotel Černigov hostil Gerontologický kongres

Hradec Králové - Nikdy jsem si myslel, že se v seniorském věku stanu účastníkem kongresu. A přece se to stalo.

Mezinárodní fyzikální seminář na 'Boženě' studenty přiučil i pobavil

Hradec Králové - V rámci již 20. ročníku mezinárodního přírodovědného semináře Gymnázium Boženy Němcové přivítalo celkem dvanáct zahraničních studentů.

Dobrovolníci pomáhají i se psy v domovech pro seniory

Hradec Králové - V současné uspěchané době hraje hlavní roli mládí spolu s krásou a úspěchem a lidé tomu podřizují vše. Vlivem toho se na stáří a jeho hodnoty nejen zapomíná, dokonce se z našich životů vytěsňuje.

Nový krok a tradiční zábavná akce zpestřily dění v obci

Syrovátka - V Syrovátce se nedávno započalo s obnovou plochy u místního pomníčku padlým ve světových válkách. Pomníček se dosud ztrácel ve stínu stříbrných smrků, které zde byly vysazeny počátkem padesátých let.

U příležitosti státního svátku převzal ocenění i hasič

Hradec Králové - Minulý pátek 28. října se u příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatného československého státu konalo na Masarykově náměstí v Hradci Králové slavnostní pokládání věnců a kytic u památníku T. G. Masaryka.

Vytvořte si v galerii figurku ze šustí

Hradec Králové - Akce s názvem Figurky z kukuřičného šustí s Janou Jedličkovou a Mirkou Hlávkovou se koná ve čtvrtek 3. listopadu od 18 hodin v galerii Artičok.

Jóga pro těhotné poskytne spojení s miminkem a se sebou samými

Hradec Králové - Od 2. listopadu se v hradecké galerii Artičok každou středu od 16.15 hodin bude konat Jóga pro těhotné s Michaelou Rýznarovou.

Dušičkový čas vyvolává řadu vzpomínek

Královéhradecko - Skončil říjen, podzim vrcholí a přichází ten pravý „dušičkový" čas. Mlhy pokrývají krajinu a podvečer prosvětlují tisíce svíček na hřbitovech, zapálených jako vzpomínka na zesnulé. Je tu nálada vhodná pro vzpomínání. Na blízké i vzdálené příbuzné, přátele, kamarády, kteří už nejsou dávno mezi námi.

Business kotel: V Náplavce se zaměří na téma podnikání

Hradec Králové - Ve středu 2. listopadu od 18 hodin proběhne v hradecké Náplavce již druhé setkání neziskové organizace JCI East Bohemia. V rámci cyklu vzdělávacích a motivačních přednášek se tentokrát můžete i vy podívat  na téma „podnikání".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies