VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Hradecko

15.5.2017

Islamofobové využili show k šíření svých názorů. Organizátory čeká 'kobereček'

Hradec Králové - Iniciativa Blok proti islamizaci rozdávalana sobotní Rally show propagandistické letáky. Podle některých lidí poškodila dobré jméno Helicopter show.

14.5.2017

Běžci z Hradce a Pardubic poměřili své síly

Hradec Králové, Pardubice - Sobotní dopoledne patřilo běžcům. Konal se totiž 11. ročník Hradubického běhu.

14.5.2017

Na univerzitě se zaměřili na ekologii

Hradec Králové - Pátek patřil na hradecké univerzitě filmovému festivalu. V rámci celodenního bohatého programu se představily především filmy zaměřené na ekologická témata.

14.5.2017

Stavbě mostu by nic nemělo stát v cestě

Hradec Králové - Svinarský most je již několik měsíců uzavřen pro dopravu. Nový chce kraj stavět v příštím roce.

14.5.2017

Stříbrný rybník v obklopení psů

Hradec Králové - Od sobotního rána bylo v autokempu Stříbrný rybník více pejskařů, než je zvykem. Konala se totiž 47. Krajská výstava psů všech plemen kromě německých ovčáků, kterou pořádal Kynologický klub Hradec Králové.

14.5.2017

Slunná loučka u plaveckého bazénu je opět v provozu

Hradec Králové - Po zimní pauze zahajuje svou druhou sezonu relaxační zóna Slunná loučka u plaveckého bazénu směrem k Šimkovým sadům. První návštěvníky přivítala v pátek.

14.5.2017

Roky čekání. Mileta opět v ohrožení

Hradec Králové - Řešení nejvytíženější hradecké křižovatky se vrací na začátek.

13.5.2017

Kulturní středisko Médium ovládl Májový jarmark

Hradec Králové - V sobotu od 9 do 17 hodin mohli návštěvníci Kulturního střediska Médium nahlédnout pod ruce šikovných výrobců.

13.5.2017

OBRAZEM: Řeka plná kánoí. Hradecký kilometr letos již po jednaosmdesáté

Hradec Králové - V malebných kulisách Hradce Králové se v sobotu konal již jednaosmdesátý ročník kanoistické akce Hradecký kilometr. Pořádal ho kanoistický oddíl TJ Sokol. Na akci se sjely desítky kanoistů z celé České republiky.

13.5.2017

Les zpestří stezka a další hmyzí hotel

Hradec Králové - Hradecké Městské lesy připravují v letošním roce další překvapení pro milovníky přírody - vybudování stezky siluet a dalšího hmyzího hotelu.

AKTUALIZOVÁNO
13.5.2017

Královéhradecké letiště ohromilo burácení motorů silných aut i vrtulníků

Hradec Králové - Spojení silných strojů a profesionálů na zemi i ve vzduchu znovu přilákalo na královéhradecké letiště desetitisíce návštěvníků.

13.5.2017

Hradec plný učitelů. Na fyzikální konferenci jich přijede 180

Hradec Králové - Jaká je teplota vroucí vody či plamene svíčky - jsme si jisti, nebo nás to může stále překvapovat? Na tyto a mnohé další otázky si budou odpovídat učitelé navzájem v dílnách a přednáškách na čtvrtém ročníku celorepublikové konference pro učitele fyziky Elixír do škol v Hradci Králové.

13.5.2017

Helikoptéry opět rozvlní vzduch

Hradec Králové - Od sobotních ranních hodin startuje hlavní program akce nabité leteckou technikou Helicopter show 2017.

12.5.2017

Chlumec investuje do oprav místní základní umělecké školy

Chlumec nad Cidlinou - Místní základní umělecká škola se letos dočká nové fasády. Stavební akce bude spojena s odvlhčením zdiva.

12.5.2017

'Žlutý anděl' předvedl bleskovou akci

Hradec Králové - Svůj nedocenitelný um předváděli ve čtvrtek záchranáři na střeše heliportu v hradecké fakultní nemocnici. V rámci simulované záchranářské akce, během které se konala ukázka přistání vrtulníku a předání nemocného na urgentní příjem, se ukázalo, že spíše než práce je denní chléb záchranářů životním posláním.

12.5.2017

Fakultní lékárna otevřela své dveře

Hradec Králové - Pod pokličku lékárny v hradecké fakultní nemocnici měla ve čtvrtek možnost nahlédnout široká veřejnost v rámci dne otevřených dveří.

12.5.2017

Bydžov se propadne v čase. Do roku 1634

Nový Bydžov - Šermíři, alchymisté, orientální tanečnice a dobový tábor. Zkrátka středověk jak se patří bude tento pátek a sobotu k vidění v Novém Bydžově na akci Bydžov 1634.

12.5.2017

Peltovy peníze? V okrese neznáme

Východní Čechy - Fotbaloví funkcionáři z nejnižších soutěží se shodují, že stopku přílivu dotací po politické aféře zřejmě příliš nepocítí.

12.5.2017

Helicopter show přivítá první den

Hradec Králové - Již v pátek začíná první den tradiční vrtulníkové akce Helicopter show na královéhradeckém letišti. Páteční program je zaměřen především na odbornou veřejnost a školáky.

11.5.2017

Nová Mileta? Její řešení se opět o roky odsunulo

Hradec Králové - Katastrofální komplikace v řešení jedné z nejzatíženějších křižovatek v Hradci. Tak nazírá na rozhodnutí krajského úřadu v Liberci vedení Hradce.

11.5.2017

Stezka na Vysokou vznikne už letos. Prý určitě

Hradec Králové - Se stavbou úseku cyklostezky Mechu a perníku mezi Hradcem a Vysokou se podle města má začít letos.

11.5.2017

Josef Bečvář salutoval podřízeným

Hradec Králové - Vůbec poprvé navštívil ve středu jeden z nejvyšších představitelů české armády generál Josef Bečvář hradeckou Agenturu vojenského zdravotnictví. Čekal na něho bohatý a nabitý program.

11.5.2017

Nemocniční lékárna otevírá své dveře

Hradec Králové - Lékárna u Modrého robota, která se nachází ve Fakultní nemocnici v Hradci, ve čtvrtek otevírá své dveře veřejnosti.

11.5.2017

Nebezpečný melanom. Lékaři nabízí vyšetření kůže zdarma

Hradec Králové - Spolu proti melanomu - to je název akce, která se již ve čtvrtek koná na Masarykově náměstí v Hradci Králové.

11.5.2017

Objížďka vede řidiče i přes výmoly. Rozbitou silnici by měla potkat oprava

Výrava - Doslova tankodrom připomíná silnice ve Výravě. V současné chvíli neutěšený stav netěší vedení obce, ale ani řidiče, kteří jsou nuceni místní komunikaci využívat jako objízdnou trasu kvůli opravám na nedaleké silnici II/308.

10.5.2017

Žrouti mincí. Cestující si stěžují na nefunkční automaty

Hradec Králové - Za problémy s dobíjením městských karet stojí vandalové, ale i zub času, který se podepsal na automatech.

10.5.2017

Bio Central večer ovládne kreativita

Hradec Králové - Pecha Kucha - to je večer plný zajímavých prezentací, který pro veřejnost připravují lidé z oborů architektura, grafika, design a z dalších kreativních oborů. Koná se ve středu večer od 20.20 hodin v hradeckém kině Bio Central.

10.5.2017

Do Hradce přijela finská diplomatka

Hradec Králové - Velvyslankyně Finska Helena Tuuri navštívila krajskou metropoli. Do Hradce zavítala na úterní vernisáž nové výstavy v Muzeu východních Čech.

9.5.2017

Událost týdne: Generál poprvé obhlédne jednotku

Hradec Králové - Ve středu 10. května náčelník Generálního štábu Armády ČR Josef Bečvář premiérově navštíví Agenturu vojenského zdravotnictví v Hradci Králové.

9.5.2017

Krňovický most hlídají zátarasy

Krňovice - Dopravní cedule doplnily na mostě speciální zábrany.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies