Fotky z dovolené u moře, na horách, v kempu nebo třeba v apartmánu, které zachycují pohodovou letní atmosféru, již zažíváte při cestovaní autem s celou rodinou, jen tak ve dvou nebo třeba s pejskem. Máte takové? Pochlubte se našim čtenářům snímky s vašim autem při cestách na dovolenou. Právě totiž startuje další ročník soutěže Dovolená s autem, ve které hrajeme o zajímavé ceny pro řidiče od TipCars.com a také o tři rodinné vstupenky do zábavního parku Mirakulum.

Své fotky nám můžete posílat už nyní, a pokud ještě nemáte hezkou auto fotku ze své letošní dovolené, pošlete nám třeba i „retro“ snímek z vašeho cestování v minulých letech. Hlasování poběží na webech www.denik.cz/auto a www.tipcars.com/magazin během července a srpna každý týden.

Připomeňte si finálové fotky soutěže Dovolená s autem z roku 2022:

Vaše snímky budeme zveřejňovat během léta postupně a hlasování o nejlepší z nich bude probíhat každý týden.

Do velkého finále na konci srpna postoupí vždy tři soutěžící, jejichž fotky v jednotlivých prázdninových kolech obdrží nejvíce hlasů. Ve velkém finále se bude soutěžit o parádní ceny. Tak neváhejte a pošlete nám co nejdříve své snímky z vašich letošních i minulých cest na dovolenou na e-mail: jiri.humplik@denik.cz. Do předmětu uveďte heslo Dovolená s autem.

Aby snímek mohl být zařazen do soutěže, je třeba, aby e-mail obsahoval jméno, příjmení a bydliště soutěžícího, a také stručný popis, odkud fotka je a jaké dovolenkové místo zachycuje.

Přejeme vám krásné léto za volantem vašeho vozu a bezpečnou jízdu na dovolenou i zpátky domů. A těšíme se na vaše fotky z cest!

Soutěž se řídí obecnými pravidly soutěží v regionálních Denících.