VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KAMIL DUBSKÝ

Kamil Dubský

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

V Hradci byla podepsána krajská koaliční dohoda

Královéhradecko - Náměstky hejtmana Jiřího Štěpána budou Martin Červíček, Vladimír Derner, Martina Berdychová a Aleš Cabicar.

V Hradci podepíšou koaliční smlouvu pro nové vedení kraje

Hradec Králové - Hnutí ANO v pondělí v kraji definitivně skončí v opozici.

Zkontrolujte před zimou komín, varují hasiči

Východní Čechy - Špatný stav komínu a vybíracích dvířek kamen byl příčinou požáru, který vypukl na faře v Uhřínově v Orlických horách. Ohněm byly zasaženy dvě třetiny přízemí a došlo k prohoření stropu. Tento případ je sice už dva týdny starý, dobře ale ilustruje rizika počínající topné sezony.

Na lyžaře čekají novinky, skipasy většinou nezdraží

Východní Čechy - Po loňské mizerné sezoně si lyžařská střediska nemohla dovolit větší investice. Až na některá.

Novou krajskou vládu mají jako první v Česku

Východní Čechy /OD SOUSEDŮ/ - Pardubický kraj má jako první v Česku ustavenou „krajskou vládu".

Mladík, jehož extáze otrávila dva lidi, dostal čtyři roky

Hradec Králové - Drogové drama na diskotéce ve Špindlerově Mlýně vloni skoro skončilo dvojnásobnou smrtí.

Případ otravy tekutou extází je u soudu, dealer se přiznal

Hradec Králové - Alkohol a droga je nebezpečná kombinace. Vloni v červnu to skoro vzalo život třem lidem na diskotéce ve Špindlerově Mlýně.

Verdikt nad 'letadlem' není pravomocný

Hradec Králové - Už podruhé byl tento týden pardubický podnikatel Jaroslav Voženílek odsouzen na šest let za pojistné podvody ve výši 33 milionů korun.

Z Odolova je 'průchoďák'. Utekl odsud další vězeň

Východní Čechy, Malé Svatoňovice - Zní to skoro jako špatný vtip, ale je to realita. Z věznice Odolov u Malých Svatoňovic na Trutnovsku ve středu utekl další vězeň. Od počátku září už třetí.

Mladík znásilnil nezletilou dívku, dostal podmínku

Hradec Králové - Tříletou podmínku si odpyká mladík, který letos na konci února znásilnil nezletilou dívenku.

V Libišanech hořela dílna, příčiny požáru jsou neznámé

Libišany - Stotisícovou škodu způsobil požár dílny u rodinného domu v Libišanech u Hradce Králové. Příčiny požáru jsou nejasné a zabývají se jimi vyšetřovatelé hasičů. Požár navíc hrozil explozí tlakové lahve, která se v dílně nacházela, v takovém případě by byla škoda mnohem větší.

Mlha, sychravo a kluzko. Příchod podzimu přinesl desítky nehod

Východní Čechy - Desítky dopravních nehod přineslo na východočeské silnice úterní nefalšované podzimní ráno. Řidiči bourali na mokrých vozovkách, na které se začíná sypat kluzké listí, mnohde navíc viditelnost zhoršovala hustá mlha.

Pojišťovací letadlo doletělo. Soud potvrdil šestiletý verdikt pro Voženílka

Hradec Králové - Pardubický podnikatel neuspěl s odvoláním proti tři roky starému rozsudku.

Muž obžalovaný kvůli smrti ženy vinu odmítá, prý upadla sama

Hradec Králové - Ženu podle obžaloby praštil tak, že upadla na posilovací stroj. Po dvou dnech kvůli krvácení do mozku zemřela. Jan Petr vinu odmítá, prý spadla sama.

Soud uložil otci za třesení novorozenou holčičkou čtyřletou podmínku

Hradec Králové - Zranění novorozené dcery způsobená silným třesením si muž odpyká čtyřletou podmínkou.

Kraj hodlá opravit silnice v pohraničí za půl miliardy korun. Počítá s dotací

Královéhradecko - Zdejší hejtmanství opraví 43 kilometrů silnic druhých a třetích tříd v pohraničí s Polskem za odhadovaných téměř 503 milionů korun.

Stařík dal kartářce za příslib výhry v loterii 760 tisíc korun

Hradec Králové - Je neuvěřitelné, jakým způsobem někteří lidé naletí podvodníkům. Případ, který se stal v Hradci Králové, by posloužil jako skvělý námět pro úspěšnou krimikomedii.

Rozkol ANO a ČSSD pokračuje i ve druhém kole senátních voleb

Východní Čechy - Ve všech třech východočeských senátních obvodech, ve kterých se o víkendu bude konat rozhodující kolo doplňovacích voleb, podpoří sociální demokraté protikandidáty hnutí ANO.

Je to podvod na voličích, proč vůbec máme chodit k volbám, zlobí se lidé

Východní Čechy - Vyhráli volby a přesto skončí v opozici, vládnout budou ti, kteří prohráli. A to je prý podvod na voliče.

V Pardubicích už je jasná krajská vláda

Východní Čechy, Pardubicko - V pondělí rychle upečená krajská koalice rozhodně nezahálí. V úterý se už Deníku podařilo zjistit i složení nové rady.

Franc: Mám konečně od všeho pokoj

Hradec Králové - Končící hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc si s volbami neuvěřitelně oddechl.

V Pardubicích je volební převrat dokonán

Východní Čechy, Pardubicko - Hradecký scénář, kde bylo vítězné hnutí ANO vyšachováno ze vznikající krajské koalice, se zopakoval i v Pardubickém kraji.

Volby druhé kategorie? Nikoliv, kraje ovlivňují naše životy

Východní Čechy - V pátek a v sobotu budeme po čtyřech letech volit nové vedení Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Co je horší? Vysoký nájem, nebo luxus hejtmanství ve vlastním?

Východní Čechy /TÉMA DENÍKU/ - Hradecké Regiocentrum je nejdražším sídlem hejtmanství v celém Česku.

Tragický víkend: Vlak usmrtil ženu, která ležela v kolejišti

Východní Čechy, Ostroměř - Mezi obcemi Ostroměří a Domoslavice na Jičínsku v sobotu ráno srazil vlak zhruba 45letou ženu. Ta srážku nepřežila. Ležela v kolejišti, strojvedoucí nestihl zabrzdit.

Ceny pohonných hmot stagnují, nafta je nejlevnější v Česku

Východní Čechy - Ceny benzinu a nafty třetí týden po sobě stagnují a nadále patří k nejnižším v České republice. Nafta je dokonce v hradeckém kraji nejlevnější v zemi.

Dítě neposílá do školy a skrývají se neznámo kde

Východní Čechy - Matce hrozí za nevýchovu svého syna dva roky vězení.

Hradecký kraj podle výzkumu funguje nejhůř ze všech českých krajů

Královéhradecko - Hejtmanství se chlubí výsledky, ale výzkum hovoří zcela jinak.

Lži: Tři ze čtyř ohlášených zločinů byly vymyšlené

Královéhradecko, Trutnov - Tři ze čtyř policii ohlášených napadení, která se údajně stala od pátku 16. září do neděle 18. září v Trutnově, byla smyšlená.

Utekl z Odolova opět na sever Moravy, tam vězně chytili

Východní Čechy, Odolov - Ve čtvrtek zmizel 
z firmy v Úpici, kde jako vězeň z nedalekého Odolova u Malých Svatoňovic na Trutnovsku pracoval. Podobný kousek předvedl Hynek Chromec v tomto roce už podruhé.

Potřebujeme k něčemu kraje?

Východní Čechy /PRO A PROTI/ - Volby do krajských zastupitelstev jsou tu za pár dní a v debatách o tom, která z kandidujících stran má nejsilnější reprezentaci, něco zaniká: úvahy o smyslu krajských samospráv.

Letošní 'chladné' léto patřilo mezi nejteplejší v historii

Východní Čechy - V pondělí zveřejněná předběžná data potvrdila, na co meteorologové upozorňovali celé léto: Letošní léto nebylo vůbec chladné, jak ho mnozí hodnotí. Naopak, patřilo ve srovnání s minulostí mezi ty velmi teplé.

V pátek nám definitivně skončí zářijové tropy

Východní Čechy - V pátek večer skončí příchodem studené fronty více než týden trvající vysloveně letní počasí s teplotami přesahujícími místy i 30 stupňů. Ty jsou na polovinu září vysloveně výjimečné.

V Krkonoších řádí zloději drahých aut. Zmizela z Pece a ze Špindlu

Východní Čechy, Krkonoše - Letní sezona ještě ani neskončila, ale auta se kradou v krkonošských turistických střediscích opět. Pozor by si měli dát hlavně majitelé luxusnějších limuzín.

Smrtelných nehod na silnicích v kraji po letech opět přibývá

Východní Čechy - Nepříznivý trend se týká jen východních Čech. Celorepublikově je obětí nehod naopak nejméně v historii.

Řidiče čeká hned několik uzavírek v kraji kvůli cyklistickým závodům

Královéhradecko - Od čtvrtka až soboty se řidiči v kraji musí obrnit trpělivostí kvůli několika cyklistickým závodům, jež uzavřou řadu silnic.

Na festivalech zhřešil každý druhý stánkař

Východní Čechy - Téměř u poloviny stánkařů na letních hudebních festivalech zjistili při svých kontrolách inspektoři České obchodní inspekce nějaké prohřešky. Kontroly se zaměřily napříkald na festivaly Brutal Assault v Josefově, Open Air Trutnov a Hip Hop Kemp v Hradci Králové.

Otrava extází na diskotéce zamíří před soud

Královéhradecko, ŠpindlerůvMlýn - Více než rok starý případ trojice mladých lidí, kteří se na diskotéce ve Špindlerově Mlýně nebezpečně otrávili drogou extáze, pomalu míří před soud. Policisté nyní předali spis na krajské státní zastupitelství s návrhem na obžalobu sedmadvacetiletého muže, který jim drogu podal. Hrozí mu až 18leté vězení.

Kraj dočasně svěří autobusovou dopravu dvanácti dopravcům

Hradec Králové - Veřejnou autobusovou dopravu v Královéhradeckém kraji by od Nového roku mělo zajišťovat dvanáct dopravců. V pondělí o tom rozhodla rada kraje.

Průtah kolem pardubického Parama se v neděli otevře

Východní Čechy, Pardubice /OD SOUSEDŮ/ - V neděli se řidiči poprvé projedou po nové, 40 metrů široké kruhové křižovatce u pardubického Parama.

Na Rozkoši i v Rosničce platí zákaz koupání

Východní Čechy - V nádrži Rozkoš na Náchodsku, stejně jako v rybníku Rosnička u Svitav nadále platí kvůli přemnoženým sinicím zákaz koupání.

Vydíral expřítelkyni intimními fotkami

Hradec Králové - Až čtyři roky za mřížemi hrozí 33letému muži, který své bývalé přítelkyni vyhrožoval, že zveřejní její intimní fotografie na internetu.

U adršpašského jezírka zemřel muž

Královéhradecko, Adršpach - Náročný a bohužel neúspěšný zásah měli hradečtí letečtí záchranáři. Devětašedesátiletý muž zkolaboval v Adršpašském skalním městě.

Policie dopadla dvojici kuplířů

Hradec Králové - Z kuplířství byl obviněn 39letý muž z Hradecka, který skrz nastrčeného 17letého mladíka sháněl nezletilé dívky ke svému sexuálnímu potěšení.

Ve vězení ve Valdicích spáchal vrah sebevraždu

Královéhradecko, Valdice - V jedné z nejpřísněji střežených věznic, ve Valdicích na Jičínsku, v noci na pondělí spáchal sebevraždu vězeň, který si odpykával doživotí za podíl na loupežné vraždě manželského páru z Bohumína.

Prezident Zeman opět přijede do regionu

Východní Čechy, Pardubicko - Prezident Miloš Zeman v polovině září opět na tři dny navštíví Pardubický kraj. Bude to jeho již čtvrtá cesta do regionu ve funkci, začne ve středu 14. a skončí v pátek 16. září.

Jsou známy kandidátky do krajských voleb

Východní Čechy - Po pátku jsou známy všechny kandidátky, které se utkají 7. a 8. října v krajských volbách.

Pedofil se pokusil znásilnit chlapce na nádraží

Hradec Králové - V zabezpečovací detenci nejspíš skončí sedmatřicetiletý pedofil z Královéhradecka, který se měl v lednu letošního roku na hradeckém nádraží pokusit znásilnit nezletilého chlapce, jehož znal z dřívějška. Už nyní je stíhán vazebně.

Kamera natočila střet cyklisty s dodávkou

Jaroměř /VIDEO/ - Kamera městského bezpečnostního systému natočila vážnou dopravní nehodu, která se stala v úterý na jedné z křižovatek na výpadovce z Jaroměře na Dvůr Králové.

Dvorská zoo je v návštěvnosti až třetí, za zahradou ve Zlíně

Východní Čechy - Královédvorská zoo byla vloni suverénně nejnavštěvovanějším turistickým cílem východních Čech.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT