VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

4.7.2018

Turistovi se výlet do Adršpachu prodražil, přišel o peněženku s osmnácti tisíci

Královéhradecko, Adršpach - Policisté z obvodního oddělení v Polici nad Metují pátrají po dosud neznámém pachateli. Je podezřelý z přečinu zatajení nálezu. Pachatel měl v Adršpachu nalezl ztracenou peněženku a ponechat si ji.

4.7.2018

Z postřikového vozidla ve Všelibech unikl roztok vody s Roundupem

Královéhradecko, Studnice - K úklidu nebezpečné chemické látky z komunikace byli v pondělí dopoledne přivoláni profesionální hasiči z Náchoda a dobrovolná jednotka z Červeného Kostelce.

4.7.2018

Řidič měl necelé tři promile

Královéhradecko, Častolovice - Nejspíše alkohol stojí za dopravní nehodou u kruhového objezdu v Častolovicích.

4.7.2018

Viděli kouř z lesa. Hořelo ve Stupné

Královéhradecko, Vidochov - Šest jednotek hasičů likvidovalo požár porostu a vzrostlého lesa v části Stupná. Krajské operační a informační středisko přijalo oznámení od osoby, která viděla kouř vycházející z lesa.

4.7.2018

Zloděj okradl spící rodinu v kempu o peníze a stravenky

Královéhradecko, Vrchlabí - Případem krádeže peněz a stravenek se v těchto dnech zabývají vrchlabští policisté.

4.7.2018

Začátek týdne se nesl ve znamení dopravních nehod

Královéhradecko, Rychnovsko - Pracovní týden hasičům odstartovaly nehody v Solnici, Českém Meziříčí a Častolovicích.

3.7.2018

Nepozornost zabíjí. Policisté varovali řidiče, aby se při jízdě nerozptylovali

Královéhradecko, Česká Skalice - Do celostátní dopravně bezpečnostní akce s názvem „Nepozornost zabíjí“ zaměřenou na řidiče motorových i nemotorových vozidel se v neděli připojili i policisté z územního odboru v Náchodě. Policisté ve spolupráci s BESIPem řidiče na silnici I/33 poblíž České Skalice upozorňovali na hlavní rizika spojená s nevěnováním se řízení vozidla.

3.7.2018

Řidič auta srazil chodce, pak po sobě "vyjeli". Incident řeší kriminálka

Hradec Králové - Úterní večerní nehoda, při které na Slezském Předměstí osobní auto srazilo muže, zřejmě měla mnohem větší "dohru" než se původně uvádělo. Oba hlavní aktéři se dostali do fyzické potyčky.

3.7.2018

Opřel se do sloupu a přetrhl optický kabel internetu

Královéhradecko, Česká Skalice - Policisté vyšetřují vandalský počin nějakého „siláka“, který poslední červnový čtvrtek v autokempu Rozkoš přibližně o půl druhé ráno povalil sloup, na kterém byl uchycen optický kabel pro vedení internetu.

3.7.2018

Hasiči rybařili. Z rybníka vytáhli traktor

Královéhradecko, Dvůr Králové nad Labem - Do Podhartského rybníka spadl v pondělí ráno traktůrek. 

3.7.2018

Páru se zalíbilo oblečení, ale platit se mu ho nechtělo

Hradec Králové /VIDEO/ - Z krádeže oblečení v hodnotě dvaceti tisíc korun spáchané 19. května odpoledne v hradeckém obchodním centru Aupark je po prověření kamerového záznamu podezřelý pár neznámých osob.

3.7.2018

Požár ve Vrchlabí. Hořela dřevěná skladovací hala

Královéhradecko, Vrchlabí - Nedbalost stojí s největší pravděpodobností za požárem dřevěné skladovací haly, k němuž došlo v sobotu odpoledne ve Vrchlabí v Bucharově ulici.

3.7.2018

Dopadený žhář policii upozornil i na pěstírnu konopí

Královéhradecko, Náchodsko - Nejen hasiči, ale i majitelé okrasných tůjí na Náchodsku si mohou oddechnout. Policisté v minulých dnech odhalili původce požárů, který v době od 11. do 21. června v devíti případech založil ohně ve stromcích a keřích živých plotů, v lesíku nebo na veřejných prostranstvích v katastru obcí Červený Kostelec, Hronov a Žďárky.

2.7.2018

Pozor na internetové podvodníky s auty, varuje rychnovská policie

Královéhradecko, Rychnovsko - Důvěřivý kupující přišli už o stovky tisíc. Policie varuje před podezřelými nákupy na internetu, kdy chtějí prodávající zaslat peníze předem na účet.

2.7.2018

V Kounově hořel rodinný dům, škoda za milion

Královéhradecko, Kounov - V sobotu kolem třetí hodiny odpoledne došlo k požáru rodinného domu s přístřeškem. Událost se stala v obci Kounov, části Rozkoš.

2.7.2018

Zřejmé nerespektování značky způsobilo nehodu dvou vozidel

Nový Bydžov - O víkendu se v Novém Bydžově stala za účasti dvou osobních vozidel nehoda na křižovatce Československé armády a Jana Maláta.

30.6.2018

Nehoda zkomplikovala dopravu v Hradci Králové

Hradec Králové - Opatrnost byla potřeba v Hradci Králové na Rašínově třída. U společnosti Olfincar, směrem na Pardubice, se v sobotu střetl osobní automobil s nákladním vozidlem.

30.6.2018

Měl strach, že se uhlí vznítí. Málem přišel o zásoby na zimu

Královéhradecko, Pecka - Profesionální hasiči z Nové Paky a dobrovolná jednotka z Pecky vyjeli zkontrolovat uhlí, které bylo naskládané v kotelně. Oznamovatel měl podezření, že by se mohlo uhlí vznítit.

30.6.2018

Kontroly odhalily další řidiče pod vlivem

Královéhradecko, Jičínsko - Během uplynulého víkendu se policisté opět zaměřili na řízení pod vlivem alkoholu a drog. Z kontrol vzešly varovné a znepokojivé údaje.

30.6.2018

V Lípě nad Orlicí havaroval kamion. Projel plotem až na zahradu

Královéhradecko, Lípa nad Orlicí - Poklidný čtvrteční oběd si rozhodně neužili obyvatelé rodinného domu v Lípě nad Orlicí. V poledne jim totiž na zahradě “přistál” kamion, který kromě zahrady a plotu poškodil i samotný dům.

29.6.2018

Podvodníci opět útočí na seniory

Královéhradecko, Jičín - Kriminalisté zahájili trestní řízení pro podezření z přečinu porušování domovní svobody a přečinu krádeže, ke kterému mělo dojít v Kopidlně.

29.6.2018

Opilá kadeřnice nadýchala skoro tři promile. Práci ji zatrhli strážníci

Hradec Králové - První pracovní den tohoto týdne nedopadl rozhodně dobře pro kadeřnici, která se rozhodla ponořit do práce v jednom z hradeckých obchodních center pod vlivem alkoholu.

29.6.2018

Kromě nehod vyrazili hasiči i k unikajícímu plynu

Hradecko - Ani poslední červnová středa nebyla výjimkou a hasiči měli tradičně napilno.

27.6.2018

Policie jde po motorkářích v lese

Královéhradecko, Žacléř - Motorkáři na terénních strojích stále více nerespektují zákon a jezdí po lesních cestách. Zaměřují se na ně policisté.

27.6.2018

Nad frekventovanou „třiatřicítkou“ opět létal vrtulník a odhaloval hříšníky

Královéhradecko, Náchodsko - Vzhledem k neustálé nekázni řidičů na mezinárodní silnici I/33 vedoucí od Hradce Králové přes Náchod až ke státní hranici s Polskem, policisté koncem minulého týdne opět přizvali k jedné ze svých častých kontrol na této frekventované dopravní tepně vrtulník. Ten z výšky dohlížel a dokumentoval prohřešky všech motoristů, kteří po silnici zrovna projížděli.

27.6.2018

Dítěti se zasekla noha ve dveřích do lázní. Zasáhnout museli hasiči

Hradec Králové - Hasiči nekrotí jen požáry a nevyprošťují zraněné z havarovaných aut, ale dokážou pomoci i při méně závažných, ale stejně svízelných situacích.

27.6.2018

Napopáté to vrahům vyšlo. Stříleli v poli

Královéhradecko - Policie rozpletla případ manželů ze Semilska, kteří vraždili na Bělohradsku. Připravit o život chtěli další dva sběratele a třicetiletého muže.

26.6.2018

Skalní věž Rokoko se vzepřela, spadlou lezkyni převážel vrtulník

Královéhradecko, Adršpach - Zraněná žena uložená ve vakuové matraci letěla v podvěsu v síti pod vrtulníkem.

26.6.2018

Dva řidiči nezvládli jízdu. Jeden vjel do příkopu, druhý do potrubí

Hradec Králové - V sobotu hasiči zasahovali v krajském městě hned u dvou dopravních nehod.

AKTUALIZOVÁNO
25.6.2018

Do kanceláře hotelu v Potštejně někdo přinesl výbušninu. Hosté museli pryč

Královéhradecko, Potštejn - Pyrotechnici za asistence policie a hasičů trhavinu na odlehlém místě bezpečně zneškodnili. Případ má nyní v rukách policie.

25.6.2018

Lezkyni zraněnou po pádu ze skály v Adršpachu vyzdvihl a přenesl vrtulník

Královéhradecko, Adršpach - Akční záchrana zraněné osoby se odehrála v pátek odpoledne v Adršpašsko-teplických skalách, kde krátce před 15. hodinou spadla v oblasti Křížového vrchu ze skály Rokoko horolezkyně.

AKTUALIZOVÁNO
25.6.2018

Řidič auta, které na Dívčích lávkách sjelo ze srázu, byl opilý

Královéhradecko, Špindlerův Mlýn - Alkohol sehrál důležitou roli u vážné nehody, ke které došlo v neděli o půl deváté ráno v lokalitě Dívčí lávky. Podle policie byl totiž řidič pod vlivem alkoholu.

24.6.2018

Po nocích řádí žhář, nejraději zapaluje túje

Královéhradecko, Červenokostelecko - Noční ohnivák má zřejmě pifku na okrasné tmavozelené jehličnany.

23.6.2018

Konopím si chtěli přijít na miliony. Plán jim zhatil anonym

Královéhradecko, Jičínsko - Devět měsíců intenzivní práce mají za sebou kriminalisté z Jičínska a Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje, kterým se podařilo díky prvotnímu anonymnímu a stručnému oznámení všímavého občana na tísňovou linku 158 rozkrýt rozsáhlejší trestnou činnost na úseku TOXI, jež v těchto dnech postoupila do fáze návrhu na podání obžaloby.

23.6.2018

Při krádeži se zapotil. Z fontány odnesl skoro čtyřicetikilové rošty

Hradec Králové - Z fontány na Baťkově náměstí v Hradci Králové někdo v noci ze čtvrtka na pátek ukradl tři rošty. Pozoruhodné je, že každý bronzový rošt váží 36 kilogramů, zloděj se tedy při krádeži nejspíš pořádně zapotil.

23.6.2018

Muž si chtěl vzít život. Úmysl mu rozmluvili až policisté

Královéhradecko, Častolovice - Dramatický konec pracovního týdne zažili policisté v Častolovicích.

23.6.2018

Opilá žena skončila v nemocnici. Domlouvat jí museli i strážníci

Hradec Králové - Na alkoholem posilněnou ženu musel personál jednoho z barů v centru města ve čtvrtek večer zavolat městskou policii.

23.6.2018

Za znásilnění a zneužití nezletilé sestřenice dostal mladík podmíněný trest

Hradec Králové - Za znásilnění a pohlavní zneužití nezletilé dívky udělil soud 21letému mladíkovi roční podmíněně odložený trest.

22.6.2018

Z kamionu spadl tunový náklad. Na dvě hodiny zablokoval okruh

Hradec Králové - Ačkoliv obávaná rekonstrukce okružní křižovatky Na Kotli ještě nezačala, řidiči na Gočárově okruhu už nyní ztrácejí trpělivost v nekonečných kolonách.

22.6.2018

Stromky a keře někdo zapálil, po žháři pátrají policisté

Královéhradecko, Náchod - Policisté prošetřují několik případů, kdy pachatel zapálil živý plot.

22.6.2018

Osmnáctiletý motocyklista havaroval, letěl pro něho vrtulník

Královéhradecko, Náchodsko - K dopravní nehodě mezi obcemi Studnice a Kramolna u Náchoda, při které se zranil motocyklista, vyjížděli v pondělí po půl druhé odpoledne policisté z náchodského dopravního inspektorátu.

22.6.2018

Z kamionu zmizelo 300 litrů nafty. Zloděj nádrž vypáčil

Hradec Králové - Krádež motorové nafty z vozidla zaparkovaného u hradeckého letiště řeší od pondělí 18. června policisté z obvodního oddělení Hradec Králové 2.

22.6.2018

Veterináři vyhmátli týrané psy. Chovatelce jich odebrali třiapadesát

Královéhradecko, Vlčkovice v Podkrkonoší - Více než pět desítek psů odebrali ve středu veterináři chovatelce z Vlčkovic. Historicky největšímu počtu odebraných psů na území kraje předcházely trestní oznámení a domovní prohlídka policistů.

22.6.2018

Nepoučitelná seniorka tentokrát přepadla zlatnictví

Hradec Králové - Před půl rokem přepadla poštu, teď se 65letá žena pokusila v centru Hradce Králové vykrást zlatnictví.

21.6.2018

Kontrola odhalila prohřešky cizinců

Královéhradecko, Rychnovsko - V uplynulých dnech si cizinecká policie spolu s Celní správou posvítila na cizince pracující v průmyslové zóně na Rychnovsku. Kontrolám se jich nevyhnula zhruba třicítka.

21.6.2018

Pátrají po řidiči v bílé oktávce. Při zběsilém úprku zavinil nehodu

Královéhradecko, Nová Paka /VIDEO/ - Policisté pátrají po viníkovi nedělní nehody na Vrchovině. Hledají svědky a shánějí případné videozáznamy.  

21.6.2018

Nepoučitelná seniorka tentokrát přepadla zlatnictví

Hradec Králové - Před půl rokem si 65letá seniorka přišla s umělou pistolí v ruce „vybrat“ peníze na jednu z poštovních poboček v Hradci Králové. Tehdy po necelém měsíci policie loupeživou seniorku chytila. Starší žena si však nedala říci a před několika dny se pokusila přepadnout v centru krajského města zlatnictví. Pomoci jí měly plastová pistolka a šátek přes obličej.

21.6.2018

Senior zůstal v bezvědomí, na místo nehody letěl vrtulník

Královéhradecko, Nová Paka - Provoz na silnici I/16 v ulici Krkonošská ve středu dopoledne ochromila vážná dopravní nehoda.

21.6.2018

Rozchod řešil alkoholem, marihuanou a amfetaminy

Hradec Králové - Hlavní líčení s mladým Polákem, který je obžalován ze sedmi trestných činů, bude pokračovat až v srpnu.

20.6.2018

Nehoda způsobila kolaps dopravy na hradeckém okruhu

Hradec Králové - Havárie, ke které došlo ve středu po 14. hodině v ulici Brněnská u obchodu Lidl, prodloužila už tak neúnosné kolony na městském okruhu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT