VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hasiči našli jen připálenou pozdní večeři

Královéhradecko - Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje v pondělí 18.února 2008. (Zpráva HZS HK)

19.2.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Martin Divíšek

 

 

 

 

Hradec Králové

Královéhradečtí hasiči vyjeli ve 12:42 hodin na pomoc záchranné službě se snesením pacienta do sanity v ulici Průmyslová v Hradci Králové.

Před půlnocí byli přivoláni do ulice Mrštíkova v Hradci Králové, kde byl hlášen vycházející kouř z bytu v prvním patře obytného domu. Po příjezdu hasičů na místo události bylo zjištěno, uživatel bytu zapomněl na sporáku jídlo, které se připálilo. Požár se obešel bez zranění a škody na majetku.

Hasiči z Nového Bydžova otevírali na žádost Policie ČR dveře bytu v ulici Bratří Mádlů v Novém Bydžově. Uvnitř byla nalezena nemocná paní. Na místo byla přivolána záchranná služba, která ženu převezla do nemocnice.

 

Územní odbor Rychnov nad Kněžnou

Rychnovští hasiči během včerejšího dne vyjeli dvakrát do ulice Městská Habrová v Rychnově nad Kněžnou, kde otevírali dveře bytu.

 

Územní odbor Náchod

Hasiči z Jaroměře pomáhali záchranné službě s transportem pacienta do sanity na nám. ČSA v Jaroměři.

Náchodští hasiči otevírali na žádost pečovatelské služby dveře rodinného domu ve Vysokově. Uvnitř byla nalezena osoba bez známek života.

Broumovští hasiči vyjeli ve 14:15 hodin k dopravní nehodě, která se stala na silnici č. 310 10 v Horním Adršpachu. Osobní vozidlo vyjelo mimo vozovku a skončilo v příkopu. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči provedli protipožární opatření a zamezili úniku provozních kapalin. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Dopravní nehoda osobního vozidla v Horním Adršpachu - foto: stanice BroumovDopravní nehoda osobního vozidla v Horním Adršpachu - foto: stanice BroumovDopravní nehoda osobního vozidla v Horním Adršpachu - foto: stanice Broumov


V 16:18 hodin byli náchodští hasiči přivoláni k dopravní nehodě osobního vozidla mezi Policí nad Metují a Bezděkovem nad Metují. Osobní vozidlo zde narazilo do stromu. Tři osoby utrpěly zranění, dva lidé zůstali uvězněni ve vozidle. Hasiči pomocí hydraulického rozpínáku a nůžek vyprostili obě osoby a předali do péče záchranné služby. Hasiči po vyproštění osob zajistili vozidlo proti požáru a úniku provozních látek. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Dopravní nehoda osobního vozidla mezi Policí nad Metují a Bezděkovem nad Metují - foto: stanice NáchodDopravní nehoda osobního vozidla mezi Policí nad Metují a Bezděkovem nad Metují - foto: stanice NáchodDopravní nehoda osobního vozidla mezi Policí nad Metují a Bezděkovem nad Metují - foto: stanice NáchodDopravní nehoda osobního vozidla mezi Policí nad Metují a Bezděkovem nad Metují - foto: stanice NáchodDopravní nehoda osobního vozidla mezi Policí nad Metují a Bezděkovem nad Metují - foto: stanice NáchodDopravní nehoda osobního vozidla mezi Policí nad Metují a Bezděkovem nad Metují - foto: stanice Náchod

V 17:40 hodin vyjeli hasiči z Náchoda na žádost záchranné služby otevřít dveře bytu v ulici Českých bratří v Náchodě. Hasiči nemuseli zasahovat.


Územní odbor Trutnov

Profesionální hasiči z Vrchlabí vyjeli k požáru sazí v komíně ve Sportovní ulici ve Vrchlabí – Podhůří. Hořící saze nepoškodily komínové těleso. Požár nenapáchal žádné hmotné škody.

 

Územní odbor Jičín

Profesionální hasiči z Jičína a dobrovolní hasiči ze Sobotky vyjeli před jednou hodinou ráno k hořícímu vozidlu v obci Osek. Audi 90 začalo hořet následkem dopravní nehody. Nikdo z posádky vozidla nebyl zraněn. Hasiči požár lokalizovali během patnácti minut. Hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun. Případ dále šetří Policie ČR.

Jičínští hasiči vyjeli v 17:56 hodin na žádost záchranné služby na pomoc s transportem nemohoucí osoby do sanity v Jičíně – Starém Místě. Hasiči nakonec nemuseli zasahovat.

Před sedmou hodinou večer vyjeli k odstranění stromu, který blokoval silnici v obci Markvartice. Hasiči strom rozřezali a odklidili z vozovky.

Hasiči z Nové Paky byli v 19:20 hodin přivoláni k požáru rodinného domu v Kumburském Újezdu. Na hlášeném místě nedošlo k žádnému požáru, jednalo se o planý poplach.


por. Bc. Martina Žahourková, mluvčí HZS

Ssi=true; 
19.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 23 000 Kč

Odborní pracovníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví REFERENT/KA VĚDECKÉHO ODDĚLENÍ. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: REFERENT/KA VĚDECKÉHO ODDĚLENÍ, - Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s perspektivou převedení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, nástup od 1. 7. 2018 nebo dohodou, místo výkonu práce: Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, - Náplň práce: zajišťování administrativní agendy vědeckého oddělení, administrativa a evidence grantů a projektů, administrativa a evidence grantových smluv, správa dat, zveřejňování a aktualizace informací na fakultním webu, denní komunikace se studenty, zaměstnanci i externími spolupracovníky fakulty, vyřizování korespondence v českém i anglickém jazyce, zodpovědnost za chod svěřených agend, spolupráce s ostatními odděleními děkanátu a fakulty., - Požadavky: středoškolské vzdělání, případně vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání bakalářského studijního programu, uživatelská znalost práce na PC (MS-Office) na velmi dobré úrovni, znalost AJ minimálně na úrovni B2, logické uvažování, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost a důslednost, komunikativnost (výborné písemné a ústní vyjadřování), odolnost vůči stresu, samostatnost, loajalita,časová flexibilita, ochota učit se nové věci. , - Nabízíme: práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci Univerzity Karlovy, pracovní smlouvu na dobu určitou, plný pracovní úvazek, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené za rok,, příspěvek na stravování, FAFÍK - dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty), ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance), benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů), - Mzdové podmínky dle platného Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy s výhledem navýšení formou přidělení osobního ohodnocení po uplynutí tříměsíční zkušební doby a případně dalších motivačních odměn., - Strukturovaný životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji zasílejte poštou nebo doručte osobně do 19. 6. 2018 na adresu: Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Ing. Lenka Vlčková - tajemnice, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové., Obálku označte slovy: "Referent/ka vědeckého oddělení"., Souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji naleznete na www.faf.cuni.cz - úřední deska.. Pracoviště: Univerzita karlova, farmaceutická fakulta v hradci králové, Akademika Heyrovského, č.p. 1203, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Lenka Vlčková, +420 495 067 300,739 488 248.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 13 500 Kč

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě PRACOVNÍK/-ICE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Všestary a okolní obhospodařované polnosti, PRACOVNÍK/-ICE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ, - PP na dobu určitou 1 roku, - Požadujeme: spolehlivého, pracovitého a kolektivního pracovníka na polích, absolvenci vstupní lékařské prohlídky, základní znalost zacházení se zeleninou, převážně s cibulí a petrželí, - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Maksymovyč Michal, tel. 775 581 780, e-mail: michal.maksymovych@ceroz.com, - Náplň práce: práce na poli, -. Pracoviště: Agrofarma jana s. r. o. - pracoviště:, 503 12 Všestary. Informace: Michal Maksymovyč, +420 725 925 396.

Gastronomie - Gastronomie Obsluha v zařízeních rychlého 25 000 Kč

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení KUCHAŘ/-KA KEBABU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KUCHAŘ/-KA KEBABU, - PP na dobu určitou od 1.8.2018 do 29.10.2018, - Náplň práce: příprava masa, krájení masa, prodej kebabu, příprava bylinek, - Požadujeme: 2 roky praxe, - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: bekbau@seznam.cz nebo se stavte osobně na uvedené adrese, vždy v pondělí v 10:00 hod.. Pracoviště: Istanbul döner s.r.o. hk, Velké náměstí, č.p. 156, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Bek Idris, .

Administrativa - Certifikovaný pracovník 25 000 Kč

Centrální výběrová řízení a.s. Stabilní, velká společnost, se stovkami zaměstnanců, s profesionálním přístupem a zázemím, hledá pracovníky pro vyplňování přihlášek do výběrových řízení domácností. Práce v terénu i v kanceláři. Rozsáhlý motivační program a odměny. Možnost rychlého kariérního růstu. Program na osobní rozvoj a vzdělávání zdarma. Služební vozidlo i pro soukromé účely. Práce pro teamové hráče a pro ty, kteří se baví v dobrém kolektivu. Nabízíme: stabilitu a rozvoj. Práci v kolektivu všech věkových kategorií . Školení a společné akce pro utužení kolektivu . Bonusy . Odměnu za doporučení nového kolegy. Požadujeme: výbornou znalost českého jazyka . Základní znalost práce na PC . Spolehlivost a zodpovědný přístup . Časovou flexibilitu. Nástup ihned.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Kouče Košátka štvaly hrubky

Ze sedmi trestných činů se u Krajského soudu v Hradci králové zodpovídá Pavel Gajewski (27) z Polska. Mimo jiné napadl, zranil a okradl svou bývalou přítelkyni i spolubydlícího z ubytovny.

Násilník z Polska u soudu odmítá vinu

Ve výsledcích, krátce aneb Co nového ve světě sportu?

Hradecko - Sportovní zpravodajství v kostce, tentokrát z těchto odvětví: fotbal, tenis, běh.

Rozšířená realita v žaláři a dobře skrytá marihuana pro Poláky: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 18. června 2018.

S ohněm bojovali dvacet hodin

Královéhradecko /FOTO/ - Jedenáct jednotek hasičů likvidovalo od nedělního dopoledne do pondělního rána požár stohu z balíků slámy v Obědovicích na Hradecku.

Klokaní toulky jsou u konce. Zvíře o víkendu policie odchytila

Hradec Králové - Téměř dva týdny si užíval klokan, který začátkem června utekl majiteli z Divce do okolí krajského města, svobody. O víkendu už ale spadla klec a strážníci zatoulané zvíře chytili.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT