Na Revoluční třídě v Novém Bydžově kolem 7:00 šestatřicetiletý řidič osobního automobilu Škoda 120 L z okresu Jičín při předjíždění kolony aut pravděpodobně přehlédl před sebou vlevo odbočující vozidlo Opel a narazil do jeho levého boku. Dopravní nehoda se obešla bez zranění. Provedená dechová zkouška na alkohol měla u účastníků dopravní nehody negativní výsledek.

Technická závada jako příčina dopravní nehody nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Škoda na vozidle Škoda činí 5 tisíc korun a na vozidle Opel čtyřicetileté řidičky z okresu Hradec Králové je odhadnuta na 30 tisíc korun.

V Sokolské ulici v Hradci Králové asi v 11:15 třicetiletý řidič osobního automobilu Škoda Octavia z okresu Pardubice zřejmě nedodržel dostatečnou bezpečnostní vzdálenost za před ním brzdícím vozidlem Škoda Superb, do kterého zezadu narazil. Ke zranění osob nedošlo. Požití alkoholu bylo u účastníků dopravní nehody vyloučeno provedenou dechovou zkouškou.

Škoda na vozidle Škoda Octavia činí 40 tisíc korun a na druhém vozidle, které řídil pětatřicetiletý muž z okresu Náchod je rovněž odhadnuta na 40 tisíc korun. Technická závada jako příčina dopravní nehody nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.