29. dubna 1994, 3.30 hodin, silnice z Přibyslavi do Havlíčkova Brodu:

Milan Puhlovský, jenž tudy jel na motorce, přepadl 18letou Kamilu, která šla pěšky. Násilím ji posadil na motorku před sebe a odvezl za obec. Tam ji odtáhl k remízku, výhrůžkami zastřelením si vymohl orální sex a pohlavní styk. Žena dodnes trpí posttraumatickou stresovou poruchou.

30. července 1995, 7.30 hodin, silnice z České Bělé do Macourova (Havlíčkobrodsko): Pod falešnou záminkou oslovil a vzápětí napadl 26letou Hanu, která vedle v lese trhala jahody. Pokusila se mu ujet na jízním kole, ale Puhlovský ji srazil do příkopu. Při rvačce jí zmlátil obličej a vytáhl na ni nůž. Pak však zjistil, že oběť má menstruaci a ujel. Žena poté trpěla posttraumatickou poruchou.

11. května 1996, 3.00 hodin, silnice Hlinsko – Polička: Puhlovský na motorce míjel 17letou Šárku, jež se vracela ze zábavy. Chtěla svézt autostopem, ale Puhlovský ujel a počkal si na ni na autobusové zastávce v polích. Přepadl ji, chytil zezadu do tzv. kravaty a odtáhl do čekárny. Pod výhrůžkami ji přinutil k orálnímu sexu a pohlavnímu styku. Žena má dodnes neurotické problémy.

17. července 1996, 4.00 hodin, Budislav (Svitavsko): Opět pod falešnou záminkou oslovil 34letou Naděždu, která čekala na autobus. Zezadu jí dal nůž krk a strhl na zem. Tam ji držel do odjezdu autobusu, pak ji odtáhl za vlasy za vesnici a výhrůžkami zabitím ji přinutil k orálnímu sexu a pohlavnímu styku. Posttraumatická stresová porucha oběti posléze změnila celou její osobnost, což ovlivňuje její každodenní život. Žena napříkald musela opustit povolání kadeřnice, protože se jí klepou ruce.

9. srpna 1997, 4.45 hodin, silnice u Žďárce u Skutče (Chrudimsko): Opět pod falešnou záminkou oslovil cyklistku, 35letou Marcelu, předjel ji a počkal si na ni opodál s pistolí v ruce. Chytil ji oběma rukama za krk a odtáhl za keř, strhl na zem a pod výhrůžkami zastřelením si vynutil orální sex a pohlavní styk. Žena rok bojovala s posttraumatickou poruchou.

17. května 1998, 2.00 hodin, křižovatka u Miřetic (Chrudimsko): Předjel 19letou cyklistku Petru a počkal na ni opodál. S pistolí na zátylku ji zatáhl do pole, svázal jí ruce i nohy a chtěl orální sex. Předtím ale odběhl ukrýt motorku, takže dívka stihla uvolnit pouta a utekla.

20. září 1998, 3.30 hodin, silnice u Malé Losenice (Ždársko): Nabídl svezení 18leté Miluši, která se vracela ze zábavy. Posadil ji před sebe a když opodál zastavil, chytil ji za krk do tzv. kravaty, odtáhl ze silnice, pistolí uhodil do spánku a pod výhrůžkami si vynutil orální sex a pohlavní styk. Dívka poté trpěla řadu měsíců posttraumatickou stresovou poruchou.Přepadl s nožem v ruce 36letou Štěpánku, která v lese u cesty sbírala houby. Ranami pěstí do obličeje ji srazil k zemi, zakryl jí hlavu a vynutil si pohlavní styk. Žena dodnes trpí posttraumatickými následky. Prodala i chalupu, poblíž které byla znásilněna.

16. července 2005, 3.30 hodin, silnice u Vortové (Chrudimsko): Pod falešnou záminkou oslovil 18leté Nikol a Magdu, které se vracely ze zábavy. Pak si na ně počkal o kus dál a s namířenou pistolí v ruce je vedl do lesa. Tam Magdu přinutil k orálnímu sexu a Nikol ke svléknutí a pak ji osahával.