Symposion 2019 – Poprask na laguně

KDY: 2. listopadu, 19.00
KDE: Kulturní dům Třebechovice
ZA KOLIK: 100 Kč

Jednota divadelních ochotníků Jaroslav z Luže zve v rámci ochotnického divadelního festivalu Symposion na komedii dramatika Carla Goldoniho Poprask na laguně. Temperamentní italské drama popisuje příběh soudního úředníka, který se snaží urovnat věčné spory mezi rozhádanými mileneckými páry. Vstupné je 100 korun.

PREMIER – Podzimní Klubové Tour 2019 
KDY: 2. listopadu, 19.00
KDE: Restaurace U Letců
ZA KOLIK: 160 Kč

Exkluzivní podzimní turné kapely Premier, která vletěla na hudební scénu nesmrtelným hitem Hrobař. Kapela přijíždí především představit písničky z nového alba Hlasolamy. Premier je česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík (basová kytara) a Jaroslav Bobowski (zpěv). Koncert začíná ve 20 hodin. Lístky v předprodeji stojí 160 korun.

Dušičková pohádka

KDY: 3. listopadu, 10.00
KDE: Adalbertinum
ZA KOLIK: 70 Kč

Vystoupení pro děti od tří let si připravilo Divadlo Rolnička z Liberce, které v neděli dopoledne zahraje v Adalbertinu Dušičkovou pohádku. Nikdo se při ní bát nebude, zato se všichni naučí jednoduchý písničkový recept na dýňovou polévku. Vstupné je 70 korun.

Východočeské hokejové derby 
KDY: 3. listopadu, 18.00
KDE: ČPP Aréna
ZA KOLIK: 120 Kč na stání

Bitva o nadvládu východních Čech startuje. V neděli 3. listopadu od 18 hodin na královéhradeckém zimním stadion změří síly hokejisté Mountfieldu HK a Dynama Pardubice. V letošní sezóně se zatím výrazně lépe daří Mountfieldu, který také zvítězil v zářijovém vzájemném zápase. Lístky lze zakoupit v předprodeji.