A na noze pevnina 
KDY: 18. ledna, 15.00
KDE: Divadlo Drak
ZA KOLIK: 90 Kč

Příběh o malé holčičce a radosti z pohybu. Autorská inscenace o nezdolné touze hýbat se a tančit. Malá holčička Jazmína nejraději ze všeho skáče a tančí. Jednoho dne se však něco přihodí a ona se přestane moci tančit. Začne si tedy všímat, co se vše se pohybuje kolem ní. V sobotu budou uvedena dvě představení hry, první začíná v 15 hodin, druhé v 17 hodin. Vstupenky stojí 90 korun.

Dílna tvůrčího psaní Emila Hakla
KDY: 18.-19. ledna, 10.00-17.00
KDE: Centrum uměleckých aktivit
ZA KOLIK: 2800 Kč (celý kurz)

Workshop pod vedením spisovatele Emila Hakla (O rodičích a dětech, Umina verze). Jeho cílem je seznámit studenty se základními řemeslnými prvky kreativního psaní a zároveň pracovat s jedinečností každého autora. Jednotlivé části dílny jsou děleny do tematických okruhů, které jsou proloženy diskuzemi, výkladem teorie tvůrčího psaní a krátkými kreativními cvičeními. Cena kurzu je 2800 korun, probíhá ve dnech 18. – 19. ledna a 1. – 2. února, vždy od 10 do 17 hodin.

Ples Střední školy služeb, obchodu a gastronomie 
KDY: 18. ledna, 19.00
KDE: Kongresové centrum Aldis 

Tradiční maturitní ples pouchovské střední školy. Ve velkém sále bude hrát skupina Blue band, v malém sále vystoupí dj laaw. Večerem bude provázet Michal Knejp. Součástí programu bude i vystoupení tanečního stepařského souboru Fidgety Feet.

Autorské čtení v NUUKu
KDY: 19. ledna, 14.00
KDE: Sauna a osvěžovna NUUK
ZA KOLIK: Zdarma

Čtení ilustrátorky Petry Jirouškové z knížky „Povíhádky z Bílé a Černé vody“. Knihu napsal její dědeček Iren Bartošek a jako malé jí pohádky vyprávěl. Petra Jiroušková knihu ilustrovala, graficky upravila, vysázela a připravila pro tisk. Pohádky jsou určené čtenářům všech generací. Čtení se uskuteční v maringotce sauny NUUK u slepého ramene Labe.